JONAS BROTHERS Cool

Visiškai netrukus jūs išgirsite neabejotiną šios vasaros ir apskritai visų 2019-ųjų metų superhitą. Pristabdę savo solo karjeras ir su trenksmu po pertraukos į sugrįžę stilingieji broliai nestabdo ir kepa viena už kitą geresnes dainas. Naujausią jų darbą anot brolių inspiravo aštuoniasdešimtųjų praėjusio šimtmečio mados bei muzikinė kultūra. Ir iš tiesų galima rasti tiems laikams būdingų sąskambių. Trumpai tariant Jonas Brothers naujausia daina suras ir jauną ir šiek tiek vyresnį nostalgiją devintajam dešimtmečiui jaučiantį klausytoją.

PINK Hustle

Pink visai neseniai atskleidusi savo aštuntojo studijinio albumo datą, savo gerbėjams pristato dainą kuri albume yra įrašyta pirmuoju numeriu. Prie energija spinduliuojančios dainos svariai savo rankas prikišo ant didelės populiarumo bangos esantys Imagine Dragons. Beje, vyrukai iš Las Vegaso taip pat yra prisidėję ir prie kai kurių kitų naujausiojo balandžio 26-ąją pasirodysiančio albumo “Hurts 2B Human” dainų. Ir panašu, kad Imagine Dragons ir Pink bendradarbiavimas tęsis ir ateityje, mat kritikai negaili pagyrų ir net liaupsių naujiesiems Pink kūriniams.

ALISON WONDERLAND Peace

Į tarptautinius vandenis išplaukti iš tiesų yra labai sudėtinga. Tai gali paliudyti ir šią savaitę Lalunos eteryje debiutuojanti australė Alexandra Sholler arba Alison Wonderland. Alison šiuo metu yra du kart po 16, ji jau yra išleidusi du studijinius albumus ir kuria jau vienuolika metų. Kuo ypatinga ši australė? Ji pati kuria, prodiusuoja bei atlieka savo dainas. Taip pat ji yra 96 vietoje įtakingiausių pasaulio DJ šimtuke. Kalbant apie dainą, tai ją galime apibudinti vienu žodžiu: skanu! Neperpildyta bei labai skoninga EDM daina, kurioje pačios Alison sukurta ir įdainuota vokalo partija skamba pasakiškai.

BAZZI Paradise

2017-aisiais su daina „Mine” išgarsėjęs dvidešimt vienerių amerikietis Bazzi grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežiu kūriniu. Dainai pirmtakei pavadinimu “3:15” iš tiesų neblogai sekasi, ji vis dar puikuojasi mūsų karščiausiame Top 40-ke. Naujausia daina „Paradise” yra sukurta Amerikos paauglių itin dievinamu stiliumi. Priverčia suklusti ir pasigarsinti radijo imtuvus. Beje, pats Bazzi jau yra nominuotas šių metų Billiboard apdovanojimuose geriausio naujo atlikėjo nominacijoje.

MONIQUE Virs vandens

Monique galime vadinti viena iš daugiausiai dirbančių ir iš savęs labai daug reikalaujančių Lietuvos dainininkių. Daug per muzikinius realybės šou išpopuliarėjusių atlikėjų jau seniai pamiršti, tačiau to toli gražu negalime pasakyti apie Monique. Priešingai, jos žvaigždė muzikinėje Lietuvos padangėje spindi vis ryškiau. Dainą „Virš vandens” Monikai sukūrė žinomas prodiuseris Vytautas Bikus. Kaip teigė pati atlikėja: „Man tai yra vienas gražiausių Vytauto Bikaus kūrinių. Jaučiuosi beprotiškai laiminga, kad būtent mane jis išgirdo šioje dainoje. Aš tikiu, kad ši daina gali užpildyti bet kokią tuštumą, įkvėpti stiprybės, kai jos labiausiai reikės“.

JURIJUS VEKLENKO Run With The Lions

Nacionalinė Eurovizijos finalas įvyko! Kaip ir buvo tikėtasi - didžiajame finale užvirė arši kova nuo pat pradžios. Daina lyderė keitėsi ne vieną ir ne du kartus, tačiau laimėtojas gali būti tik vienas. Taigi susumavus žiūrovų ir komisijos balsus vienbalsiai buvo nuspręsta, kad į didžiąją Eurovizijos sceną Tel Avive kops Jurijus Veklenko ir jo daina “Run With The Lions”. Kaip apie kūrinį pasakoja pats atlikėjas: „Daina yra apie laisvės pojūtį, kuris mus užvaldo, kai mes pagaliau perlipame per save, nugalime savo baimes ir išlendame iš tų tamsių vietų, kur slepiasi mūsų svajonės. Juk kiekvienas iš mūsų nori bėgt kartu su liūtais! Visi mes turime tą žvėrį, tą degantį norą daryti tai, kas mus daro laimingais ir verčia jaustis visaverčiais“.

 • Balsuoti
 • (3.22)

PINK Walk Me Home

Nors dainininkės Pink pristatinėti tikrai nereikia ir ją žino bent kiek muzika besidomintys mūsų klausytojai, tačiau mes tai padarysime dar kartą. Karjeros pradžioje Pink buvo pristatoma kaip dar vienas iš daugelio praėjusio dešimtmečio pabaigoje pasipylusių pop muzikos veidų. Ir kaip vienoje dainoje jau vėliau dainavo pati atlikėja: Los Andželas man pasakė, kad tu būsi pop žvaigždė, viso labo turi pakeisti viską kuo tu esi. Jai taip netiko ir Pink greitai parodė ženklus, kad yra viena iš tų retų atlikėjų, kurioms pavyksta peržengti ir peraugti leidybinės kompanijos nustatomas ribas. Beje pravardę, Pink, ji gavo dar būdama vaikas ir ji neturi nieko bendro su vėliau pakitusia jos plaukų spalva. Na, o dabar prie naujausios dainos reikalų. Akustinė gitara, puikiai derantis ritmas ir nuostabus vokalas - tai naujausia Pink daina „Walk Me Home”, kuri bus įtraukta į šiais metais pasirodysiantį jau aštuntąjį muzikantės albumą „Hurts 2B Human”.

 • Balsuoti
 • (2.8)

PET SHOP BOYS Give Stupidity A Chance

Nuo 1981-ųjų kartu grojantis duetas iš Didžiosios Britanijos Pet Shop Boys į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia daina „Give Stupidity a Chance". Tai pirmoji iš trijų dainų, kurios jau šią savaitę bus įtrauktos į grupės trumpąjį albumą pavadinimu „Agenda“. Tai pirmasis vyrukų darbas nuo 2016-ųjų metų. Satyrinė politizuota daina anot vokalisto Neil’o Tennant’o yra skirta politikams kurių lyderio savybėmis galima stipriai abejoti. Beje šį kaip ir kitos dvi į naujausią EP įtrauktos dainos nebus pakartotinai perleistos jau šį rudenį pasirodysiančiame pilname grupės albume.

JUSTINAS JARUTIS It's My Fault

2018 metų geriausiu Lietuvos atlikėju MAMA apdovanojimuose pripažintas Justinas Jarutis su šeima dviem mėnesiams persikėlė žiemoti į saulėtąją Šri Lanką. Muzikantas svečioje šalyje nesnaudžia - sukūrė keletą naujų dainų, tarp kurių yra ir jums Lalunos klausytojai pristatoma daina „It’s My Fault“. Pats atlikėjas atostogas vadina kūrybinėmis – po rytinės mankštos su banglente į rankas ima gitarą, užsirašinėja idėjas artėjantiems koncertams. Daina „Its My Fault“, anot atlikėjo, jam yra ypatinga. Nes tai kūrinys apie praradimą ir jo priėmimą. Na, o mes Lalunoje linkėdami Justinui gerų atostogų, geros kūrybinės energijos ir žinoma mūzos ant peties.

 • Balsuoti
 • (3.67)

EMPIRE OF THE SUN Chrysalis

Sun of Empire“ yra viena iš tų grupių, kurios dainos niekada neišeis iš mados. Tokios dainos kaip „Walking On A Dream“, „We Are The People“ ir „Alive“ visuomet išliks elektroninės šokių muzikos aukso lobyne. Kalbant apie naujausią Lalunos eteryje pristatomą dainą “Chrystalis” tai istorija tokia: Australijos Sidnėjaus mieste susikūręs synth pop ir EDM muzikos duetas „Empire of the Sun“ savo diskografijoje turi 3 albumus. Pirmoji grupės plokštelė, kuri vadinosi „Walking On A Dream“, buvo išleista daugiau kaip prieš 10 metų. Tai prisimindami australai nusprendė išleisti atnaujintą jos versiją, į kurią įtraukė kūrinį, kuris nepateko į tuomet itin populiarų grupės debiutinį albumą.

 • Balsuoti
 • (3.33)

JAZZU Dumblas

Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu visiškai neseniai su trenksmu pristatė kūrinį „Wild“ ir Almerijos dykumoje nufilmuotą jo vaizdo klipą. Visus rekordus sumušusi Jazzu Lalunos eteryje meta dar vieną kortą: pristato dainą „Dumblas“ iš naujojo albumo. Kaip teigia pati Jazzu - „Žmonės susipažino su mano pokyčiais, dabar gali susipažinti su mano šių dienų kūryba lietuvių kalba. „Tikiuosi, kad žmonėms patiks ir naujasis kūrinys „Dumblas“, kuris tapo naujo lietuviško albumo tituline daina“. Jau greitai pasaulį išvys du nauji Jazzu albumai: vienas jų parašytas anglų kalba, kitas – lietuviškas. Abu juos atlikėja pristato savo koncertiniame ture „Welcome“, kuris simboliškai Valentino dieną nugriaudėjo mūsų arenoje.

 • Balsuoti
 • (2.7)

WEEZER Take On Me

Pristatydami šios savaitės Lalunos jėgagrojį net neabejojame, kad dainos pavadinimas visiems, kas bent truputį domisi muzika bus tikrai girdėtas. Taip jūs teisūs amerikiečiai „indie rokeriai“ Weezer atidavė pagarbą norvegams A-ha ir perdainavo jų dar 1985-aisiais sukurtą dainą „Take On Me”. Kadangi daina perdaryta labai arti originalios versijos, todėl papasakosime, kaip šiais metais jau tryliktą nuosavų dainų albumą išleisianti grupė sugalvojo atiduoti pagarbą grupei A-ha. Tai įvyko neatsitiktinai. Dar pernai fenomenalaus populiarumo sulaukė Weezer perdarytas taip pat devintojo dešimtmečio Toto superhitas „Africa”. O tai paskatino amerikiečius išleisti pilną koverių albumą. Į kurį įeina tokiu grupių kaip Tears For Fears, Black Sabbath, jau minėtų Toto bei A-ha perdarytos dainos. Beje, jei pamenate animuotą A-ha dainos vaizdo klipo versiją, tai būtinai pažiūrėkite ir Weezer dainos klipo versiją

DYZGO 4 milimetrai ft. EMPTI

Su Lietuvos melomanais ir Lalunos klausytojais sveikinasi naujas prodiuserių duetas Dyzgo – po šiuo pavadinimu slepiasi puikiai mūsų šalyje žinomas reperis Andrius Glušakovas-Pushaz ir Dyzgo idėjinis autorius bei įkūrėjas Deivis Šileikis. Šių metų pradžioje susibūrę muzikos profesionalai klausytojams pristato pirmąjį savo darbą – naują grupės „Empti“ kūrinio „4 milimetrai“ versiją. Kodėl Empti? O todėl, kad legendinė ir didelės pagarbos verta Lietuvos grupė, padėjusi pamatus mūsų šalies alternatyviosios muzikos scenai, - teigia duetas. Beje prie naujojo kūrinio „4 milimetrai“ skambesio prisidėjo ir legendinis Didžiosios Britanijos filmų bei muzikos kompozitorius – garso inžinierius Sefi Carmel, dirbęs su tokiais žymiais atlikėjais kaip David Bowie, Bruno Mars, Phil Collins, „Massive Attack“ ir kitais.

 • Balsuoti
 • (4.53)

JOHN NEWMAN Feelings

Dar vienas neabejotinas hitas Lalunos eteryje. Šį kartą dainą mums visiems nori pristatyti platininius albumus kepantis ir parduodantis Brit Awards nominantas John’as Newman’as. Tokių pasaulinių numeris vienas hitų kaip „Feel The Love”, „Love Me Again”, „Blame” bei daugelio kitų autorius net neplanuoja mažinti apsukų. Beje John’as šiuo metu yra ant teigiamos emocijų bangos: jo kaip solo atlikėjo muzikos internete jau pasiklausė daigiau nei du milijardai žmonių. Jei pridėsime kitų autorių jam kurtas dainas gausime įspūdingą keturių su puse milijardų perklausų skaičių. Pats atlikėjas neseniai atskleidė, kad studijoje dėlioja paskutinius jau trečiojo studijinio albumo štrichus.

 • Balsuoti
 • (3.67)

ROYKSOPP I Wanna Know

Mums visiems puikiai pažįstami norvegai “Karpotieji pumpotaukšliai” arba Royksopp švenčia savo dvidešimties metų scenoje jubiliejų. Su kuo mes juos ir sveikiname. Na, o sveikindami Lalunos eteryje pristatome jų dainą „I Wanna Know”. Originali dainos versija buvo pristatyta dar 2010-aisiais, tačiau jubiliejaus proga duetas nusprendė perleisti dainą naujai. Beje, tai ne vienintelė perleista daina. Grupė išleido visą senų gerų dainų beta versijų ir dar niekur nepublikuotų į ankstesnius albumus neįtrauktų kūrinių diską pavadinimu „Lost Tapes”. Brangūs Lalunos klausytojai, jūsų dėmesiui puikios grupės, puiki daina.

BIPLAN Nuo nulio iki menulio

BIPLAN - NUO NULIO IKI MĖNULIO Numylėtieji rokeriai Biplan sugrįžta į Lalunos eterį su ilgai brandinta daina “Nuo Nulio Iki Mėnulio. Daina žinoma yra įtraukta ir į patį šviežiausią jau tryliktąjį to paties pavadinimo vilniečių albumą. Kaip teigia grupės gitaristas Olegas: „Tai – sunkiausias iš visų kurtų albumų. O to paties pavadinimo daina ilgai rašyta bei stipriai išgyventa“. Anot muzikanto, naujausia daina nėra tipiška Biplanams. Grupė jau ilgą laiką norėjo pabėgti nuo ankstesnio skambesio ir pradėti naują, kitokią kelionę. Panašu, kad jiems tai puikiai pavyko, nes nors ir kitaip skamba, bet skamba tikrai labai gerai.

Alvaro Soler Loca

Vasara dar labai toli, bet Alvaro Soler bent jau muzikine prasme ją ant rankų atneša į Lalunos eterį. Naujausias katalono singlas „Loca“ tiesiog alsuoja karščiu. Dar 2015-aisiais su daina “El Mismo Sol” visame pasaulyje išgarsėjęs atlikėjas visus šiuos metus aktyviai dirba studijoje, jau yra išleidęs du studijinius albumus, na o naujausias jo singlas yra pirmasis pasaulį išvydęs kūrinys iš jau ruošiamo trečiojo Alvaro albumo. Kataloniško ir vokiško kraujo turintis muzikantas jums Lalunos klausytojai nori pristatyti trimito garsais ir džiazo prieskoniais pagardintą naujausia skanėstą, tikrai atrasiantį savo klausytoją.

 • Balsuoti
 • (3.8)

ANNA BERGENDAHL Ashes To Ashes

Country-pop stiliaus muzikos kūrėja ir atlikėja iš Švedijos Anna Bergendahl debiutuoja Lalunos eteryje su visiškai šviežia dar studija kvepiančia daina “Ashes To Ashes”. Dainoje atlikėja puikiai derina pop ir Europoje ne tokį populiarų country muzikos stilių. Anna meistriškai valdo savo vokalą ir tiesiog susilieja su dainos melodija. Anot pačios atlikėjos - ši daina jai pačiai labai artima ir jei klausytojai ir gerbėjai nori įsigilinti į pačios Anna’os asmenybę turi užsimerkti ir paklausyti dainos iki pabaigos.

DYNORO Obsessed ft. Ina WROLDSEN

Vienas garsiausių lietuviškos muzikos vardų pasaulyje Dynoro Lalunos klausytojams pristato naują kūrinį „Obsessed“. Šį kartą Dynoro kūrinį įrašė ne vienas – su pasaulio šokių muzikos scenoje gerai žinoma norvegų dainininke ir dainų kūrėja Ina Wroldsen. Inos balsą melomanai atpažįsta iš jos bendro darbo su Calvinu Harrisu „How Deep Is Your Love“ ir Steve Aoki – „Lie To Me“. Ji taip pat yra prisidėjusi prie dainų, kurias atlieka tokios žvaigždės kaip Jess Glynne, Shakira, Britney Spears ir grupė „Clean Bandit“. Paslaptingasis Dynoro, po kurio pseudonimu slepiasi devyniolikmetis Edvinas Pechovskis, pasaulinį pripažinimą pelnė pernai, kai jo kūrinys „In My Mind“ įsiveržė į pasaulio radijo stočių topus. „In My Mind“ tapo populiariausia metų daina Vokietijoje. Didžiojoje Britanijoje jis pateko į populiariausių dainų penketuką. JAV žurnalo „Billboard“ kritikai kūrinį įtraukė į geriausių elektroninės muzikos dainų sąrašą.

THE CHAINSMOKERS Who Do You Love ft. 5 SOS

Apie duetą The Chansmokers galima pasakyti tik vieną - panašu, kad jie niekada nemiega. Mega produktyvumas nepaleidžiant natų pro šalį ir neiškeliaujant į lankas tai apie The Chainsmokers. Panašiais epitetais galime apžarstyti ir australus 5 Seconds Of Summer, kurių naujų puikių dainų taip pat nebespėjame pristatinėti Lalunos eteryje. Ir štai šį kartą mes turime visiems dvigubai geresnę naujieną - Jų bendrą dainą „Who Do You Love”. Nors grupių stiliai tikrai toli gražu ne identiški, tačiau bendras darbas gal kiek keistai suskambantis pradžioje, dainai įgaunant pagreitį sugriauna visus stilių barjerus ir pradeda labai maloniai stebinti. Akustiniai instrumentai tobulai persipina su elektroniniais ir stipriai papildo vieni kitus. Vokalo melodija puikiai įsilieja į visumą ir mes Lalunoje net neabejojame, kad jums pristatome dar vieną garantuotą 2019-ųjų metų hitą.

 • Balsuoti
 • (2.6)

EROS RAMAZZOTTI Per Le Strade Una Canzone ft. LUIS FONSI

Su dideliu malonumu Lalunos eteryje norime pristatyti į mūsų eterį grįžtančius du vyrukus - Italijos superžvaigždę Eros Ramazzotti ir turistus į Puerto Riką grąžinusį, dainos „Despacito” autorių Luis Fonsi. Tai jau trečiasis singlas iš pernai metais išleisto jau keturioliktojo Eros Ramazzotti studijinio albumo „Vita”. Per visą savo nuo 1981-ųjų metų besitęsiančią karjerą Italijos dainininkas mėgo duetus. Ne išimtis ir naujausias albumas bei naujausias singlas iš jo. Twitter platformoje tiek Eros Ramazzotti, tiek ir Luis Fonsi dalinasi tik pozityviomis žinutėmis ir dėkoja vienas kitam už puikų darbą.

 • Balsuoti
 • (2.25)

MIGLOKO Rozes (Leon Somov Remix)

Su malonumu Lalunos eteryje pristatome merginą su ausinėmis Migloko ir jos Eurovizijos atrankos nepraėjusį, tačiau ne tik melomanų, bet ir prodiuserio Leono Somovo dėmesį atkreipusią dainą “Rožės”. Man atrodo, kurį laiką jutome muzikinį ryšį ir tai tiesiog turėjo anksčiau ar vėliau įvykti!“ – apie bendradarbiavimą su Leonu Somovu sako Migloko . Prie komisijos stalelio kūrinį išgirdęs Leonas iškart žinojo, kaip „Rožės“ suskambėtų jo studijoje. Šiandien jiedu pristato šios dainos remiksą. „Stebėjau visą „Euroviziją“ ir būtent „Rožės“ bendrame kontekste man pasirodė labai išskirtinis, originalus gabalas. Pagalvojau, kad būtų smagu sukurti jo gražų remiksą, iškart turėjau viziją, kaip daryčiau aš. Pasiūliau Migloko remiksuoti „Rožes“. Tuo pačiu buvo įdomu su ja susipažinti“, – pranešime spaudai pasakojo Leonas. Abiem remiksavimas tapo atradimu. Ir, panašu, sėkmingu.

LAUV and TROYE SIVAN I'm So Tired

Internetas ūžia! Sensacijų gaudytojai seka kiekvieną atsirandančią naują žinutę. Ar jie pora? Tokios ir panašios antraštės mirga internete po to kai dainininkas iš Australijos Troye Sivan išsiskyrė su savo buvusiu draugu ir įrašė duetą su kitu savo netradicines seksualinės orientacijos neslepiančiu dainininku Lauv. Kaip ten bebūtų, bet daina internete išreklamuota tiesiog puikiai. Kalbant apie pačią dainą, tai melodija paprasta, bet tikrai neprasta, vokaline prasme duetas skamba idealiai, vietomis sunku atskirti kuris iš atlikėjų dainuoja. Internete yra pasisakančių ir šiuo klausimu. Anot jų tai buvo padaryta specialiai norint dainai priduoti papildomų pikantiškų prieskonių.

JOVANI I Should Have Known ft. JAZZU

Dviejų J raidžių duetas su trenksmu grįžta ne tik į Lalunoje bei visos Lietuvos radijo stočių eterį. Kūrinys pompastiškai buvo pristatytas ir kaimyninėje Lenkijoje. Mes Lalunoje nelinkę nusileisti ir naujausią Jobani ir Jazzu dainą pristatome Jums. Lyginant su daugiau nei dešimt milijonų peržiūrų Youtube kanale bei į specialų Universal rinkinį įtraukta „Keep It To Myself”, dainoje šiek tiek mažiau elektronikos ir kiek daugiau pop muzikai būdingų sąskambių, tačiau tai toli gražu nėra blogai. Drįstame pastebėti, jog Jazzu vokaliniai sugebėjimai Jovani kūryboje atsiskleidžia kone geriausiai. Kaip teigia dueto prodiuseris ir vadybininkas Lauras Lučiūnas: „Iš tiesų Jovani vertina Jazzu balsą, jam imponuoja jos charizma, o Justė džiaugiasi Jono kūrybiškumu. Šis duetas dirba be skausmo ir tai yra jų sėkmė”.

GALANTIS Bones ft. ONEREPUBLIC

Elektroninės šokių muzikos guru vadinami švedai Galantis. Metus pradeda su trenksmu. Jau dabar daina “Bones” tituluojama šių metų šokių muzikos himnu. Dainą švedai kūrė kartu su visiems puikiai žinomais amerikiečiais OneRepublic. Anot kritikų dainos melodija absoliučiai neturi jokių trūkumų, o Onerepublic vokalisto Ryan Tedder balsas anot jų skamba dar geriau negu pačių amerikiečių kuriamoje muzikoje. Vienu žodžiu dainai pranašaujamas nenuginčijamas šlovės olimpas ir didžiausia įmanoma sėkmė radijo stočių topuose. Įvertinkite.

AJR 100 Bad Days

Trys amerikiečiai broliai Adam Jack ir Ryan Met‘ai dar 2005-aisiais nusprendė susiburti į grupę. Kaip tarę, taip ir padarė. Pavadinimo galvoti ilgai nereikėjo – abėcėlės seka išdėliojo pirmąsias vardų raides ir pirmyn. Tokia tatai labai paprasta grupės atsiradimo ir pavadinimo istorija. Na, o naujausios pop-rock stiliaus grupės dainos „100 Bad Days“ istorija pasakoja apie kiekvieną žmogų aplankančias dienas „lyg tyčia“, kai nesiseka absoliučiai niekas ir viskas krenta iš rankų. Ir kaip byloja liaudies išmintis: „Nelaimės po vieną nevaikšto“. Būtent apie tokias dienas yra naujausia AJR diena. Na, o dainos žinutė labai paprasta: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“.

 • Balsuoti
 • (2.8)

GJAN Numbers

 • Balsuoti
 • (2.33)

LSD No New Friends

Jei dar kam LSD asocijuojasi su tik vieną blogą priklausomybę sukeliančiais reikalais, tai nuo šiol galime drąsiai teigti, kad LSD gali sukelti ir teigiamą priklausomybę - priklausomybę nuo muzikos. Trys scenos grandai Labrinth, Sia bei Diplo pasauliui teškia dar vieną neabejotiną hitą „No New Friends”. Pernai kartu kurti pradėję muzikantai su nekantrumu laukia pirmojo to paties pavadinimo studijinio albumo kuris prekyboje turėtų atsirasti jau balandžio 12-ąją. Kaip ir įprasta šioje internete jau vadinamoje supergrupėjw, Diplo užsuka „bytą“, Sia sugalvoja žodžius, o Labrith prideda svorio savo repo partijomis.

LENA Don't Lie To Me

„Viskas vyksta pagal planą, viskas vyksta tobulai”,-sako 2010-ųjų metų Eurovizijos nugalėtoja Lena ir Lalunos eteryje pristato naujausią savo kūrinį „Don’t Lie To Me”. Pasaulinę šlovę vos septyniolikos sulaukusi Lena ir toliau kuria, palaiko puikią formą ir tiesiog spindi scenoje. Kalbant apie dainą, tai ji nuo pat pirmų akordų priverčia suklusti ir mėgautis. Nors tokio stiliaus dainų muzikinėje rinkoje yra išties švelniai tariant nemažai. Tačiau išskirtinis Lenos vokalas dainai prideda puikių prieskonių ir priverčia ne niurzgėti, o linguoti į taktą. Ši daina yra pristatoma kaip antrasis singlas iš jau kitą mėnesį dienos šviesą išvysiančio jau penktojo vokietės studijinio albumo „Only Love, L”. Beje ir jam kritikai negaili gražių ir teigiamų įvertinimų.

ELLIE GOULDING Do You Remember

Lalunos eteryje dar viena pasaulinį pripažinimą pelniusi dainininkė ir dainų autorė Ellie Goulding. Ši kartą ji į eterį grįžta su labai melodinga iš karto rasiančia savo klausytoją daina. Turbūt niekam ne paslaptis, kad Ellie su komanda kepa puikius garso takelius. Vien tik 50 pilkų atspalvių titulinė daina „Love Me Like You Do” pasiekė beveik visų įmanomų topų viršūnes, tada žinoma seka visiems gerai žinoma „Still Falling For You” iš filmo Bridžitos Džouns kūdikis. Daina „Do You Remember” yra biografinio filmo “Kova su mano šeima” viena iš titulinių dainų.

 • Balsuoti
 • (2.67)

MARTIN GARRIX No Sleep ft. BONN

 • Balsuoti
 • (3.67)

BRYAN ADAMS That's How Strong Our Love Is ft. JENNIFER LOPEZ

Kovo trečią dieną pasaulį išvys jau keturioliktasis vieno iš žymiausių Kanados dainininkų Bryan’o Adams’o albumas „Shine A Light”. Visiškai neseniai Lalunos eteryje pristatęs to paties pavadinimo dainą, šį kartą jūsų dėmesiui atlikėjas pateikia tikrą ir nepakartojamą skanėstą - duetą su Jennifer Lopez „That’s How Strong Our Love Is”. Skanėsto vardo ši daina nusipelno ne tik dėl puikaus skambesio, bet ir dėl to, kad tai yra pirmas kartas kai Bryan’as ir Jennifer dainuoja kartu. Prie šios dainos, kaip ir prie viso albumo kūrybinių procesų prisidėjęs Ed Sheeran buvo sužavėtas dainos ir konkrečiai dueto balsų skambesio. Išklausęs dainos demo versiją jis ištarė vos vieną žodį: „Amazing” kas lietuviškai reiškia „Nuostabu”. Jam antrindamas Bryan’as Adams’as dainą pavadino „ateities klasika”.

 • Balsuoti
 • (2.5)

Cheat Codes Who's Got Your Love ft. DANIEL BLUME

Jau penkerius metus kartu dirbantys DJ’ai iš Jungtinių Amerikos Valstijų KEVI, Trevor Dahl bei Matthew Russell arba tiesiog Cheat Codes visiems mums pristato savo naujausią dainą „Who’s Got Yor Love”. Šokių aikšteles ir žinoma radijo stočių eterį neabejotinai užkariausiančios dainos vokalo partija buvo patikėta muzikantui, prodiuseriui bei žinoma dainininkui Daniel’iui Blume’ui. Cheat Codes ir Daniel’io bendarbiavimas prasidėjo prieš trejus metus kai Matthew iš Cheat Codes išgirdo vyruko vokalinius sugebėjimus. Tuomet užsirašė jo kontaktus ir pasakė, kad kai gims jam tinkama daina, būtinai paskambins. Ir štai “tinkama” daina išvydo dienos šviesą ir skamba ji stulbinamai.

WESTLIFE Better Man

Nuo 2012-ųjų kartu nekūrę Westlife vyrukai kiek anksčiau sudrebinę muzikinę rinką paskelbdami apie savo sugrįžimą nė nesiruošia stabdyti. Kepa naujus kūrinius, šiais metais išleis naują albumą bei planuoja koncertinį turą ne tik Jungtinėje Karalystėje, tačiau ir pietryčių Azijoje. Šį kartą Jūsų brangūs Lalunos klausytojai teismui norime pristatyti antrą grupės singlą „Better Man”. Elektroninės šokių muzikos vandenyne kitokio stiliaus dainoms iš tiesų nesunku paskęsti. Tačiau tik ne Westlife vyrukams. Senu, išbandytu stiliumi kuriantys britai pasauliui teškia neabejotiną hitą ir tai daro su lyriška bei kiek nostalgiją sukeliančia balade.

 • Balsuoti
 • (3.5)

ALLE FARBEN Walk Away ft. JAMES BLUNT

„Spalvingasis” prodiuseris iš Vokietijos Alle Farben Jums, Lalunos klausytojai nori pristatyti savo naujausią dainą pavadinimu „Walk Away”. Daina tai elektroninės šokių muzikos darbas prie kurio tiek vokalu, tiek patarimais prisidėjo britų superžvaigždė James‘as Blunt’as. Kaip teigė pats atlikėjas šokių muzika jam yra dar nepažinta, tačiau labai viliojanti teritorija ir jam labai patiko galutinis rezultatas Tuo tarpu Alle Farben savo feisbuko paskyroje sekėjams siūlo pasigarsinti, atsisėsti, atsipalaiduoti, išklausyti iki pabaigos ir po visų šių veiksmų pakomentuoti. Iki šiol parašyti komentarai prodiuserį turėtų labai džiuginti.

 • Balsuoti
 • (2.33)

Ava Max So Am I

Jaunoji Amerikiečių dainininkė Amanda Ava Koci arba Ava Max sukūrusi jau didelio populiarumo sulaukusias dainas tokias kaip: „Salt“ ir „Sweet But Psycho“ išleido naują dainą „So Am I“ ir pristato ją Lalunos eteryje. 25-erių metų atlikėja jau dabar yra viena perspektyviausių pop muzikos atlikėjų pasaulyje. Lalunoje itin dažnai grojamas singlas jos singlas „Sweet But Psycho“ jau turi virš 400 mln. perklausų muzikos platformoje Spotify ir yra užėmęs garbingą 29-ąją vietą Billboard Hot 100. Ši daina beveik visose šalyse yra 1 vietoje tarp klausomiausių. Linkime Ava’i sėkmės su nauja daina ir panašu, kad ji jos tikrai sulauks. Kritikai jau dabar liaupsina naują dainą ir sako, kad ji yra viena iš geriausių pop stiliaus dainų išleistų per pirmuosius šių metų mėnesius. Panašu, kad už sėkmę dainininkė visą gyvenimą bus dėkinga savo mamai, kuri kai Avai buvo vos keturiolika metų patikėjo dukros svajone, mete viską Virdžinijoje bei persikraustė gyventi į Los Andželą. Tokiu būdų palengvindama dukros kelią į šlovę.

 • Balsuoti
 • (4.17)

MANS ZELMERLOW Walk With Me ft. DOTTER

Mans Zelmerlow grįžo! 2015-ųjų Eurovizijos dainų konkurso nugalėtojas paskutinį kūrinį išleido dar 2016-aisiais. Nuo to laiko scenoje ir įrašų studijoje Mans’as buvo retas svečias. Ir tai nenuostabu. Kaip sako laidų vedėjas ir dainininkas jam šiuo periodu buvo svarbiausia šeima ir jam gimęs sūnus. Tačiau prieš vėją ir scenos trauką nepapūsi ir štai jis ir vėl kartu su mumis. Šį kartą dainą „Walk With Me” Mans’as atlieka ne vienas, o duete su kylančia Švedijos muzikos padangės žvaigžde Dotter. Be kita ko, dainininkas savo gerbėjams pažadėjo, kad daina bus įtraukta į ilgai lauktą, rudenį pasirodysiantį, jau septintąjį jo studijinį albumą.

 • Balsuoti
 • (2.75)

Alan Walker On My Way ft. SABRINA CARPENTER

Elektroninės šokių muzikos pasaulis nuolat keičiasi, o jo madas jau ne vienerius metus diktuoja norvegai. Vienas iš tokių neabejotiną svorį turintis prodiuseris Alan Walker. Preiš ketverius metus su daina “Faded” išgarsėjęs muzikantas Lalunos eteryje pristato patį naujausią savo hitą “On My Way”. Panašu, kad Alan’o dainos su kiekvienais metais vis gerės ir gerės nes profesionalių muzikantų besislepiančių už Alan Walker vardo vis daugėja ir kas svarbiausia - tarpusavyje jie puikiai randa bendrą kalbą. Vokalo partijas dainoje atlieka Walt Disney televizijos kanale išgarsėjusi dainininke bei aktorė Sabrina Carpenter bei dainininkas iš Puerto Riko Farruko.

 • Balsuoti
 • (3.8)

CIARA Thinkin Bout You

Modelis, aktorė bei dainininkė taip apie Ciara Princess Harris rašo vikipedija. Ir iš tiesų Ciara yra labai talentinga ir žinoma graži moteris. Be talentų ji taip pat labai daug ir sunkiai dirba. Turi griežtą dienotvarkę bei šiais metais vos trisdešimt trijų metų sulaukusi moteris planuoja išleisti jau septintąjį studijinį albumą „Beauty Marks”. Na, o jį išleis jai pačiai priklausanti to paties pavadinimo įrašų kompanija. Daina disco-pop stiliaus, lengva, greitai “kabinanti” bei verčianti šokti. Ko daugiau gali reikėti atėjus pavasariui!

 • Balsuoti
 • (3.67)

VICTOR CRONE Storm

Dar viena Eurovizijos viltis netrukus bus pristatyta jums, Lalunos klausytojai. Šį kartą tai mūsų kaimynų estų daina, atstovausianti Estiją gegužės mėnesį Tel Avive vyksiančiame Eurovizijos dainų konkurse. Ši daina tai tarptautinis projektas, mat pačią dainą atlieka dainininkas iš Švedijos Victor Crone. Ir labai panašu, kad dvylika balų iš šios Skandinavijos šalies keliaus būtent Estijai. Dainą kūrė prodiuseris iš Estijos Stig Rasta. Reikia paminėti, kad jo sukurtos dainos atstovavo šalį 2015 ir 2016-ųjų metų Eurovizijos dainų konkursuose.

 • Balsuoti
 • (3.75)

THE VERONICAS Think Of Me

Australiškos Veronikos į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia šiais laikais labai populiaraus electro-pop stiliaus daina “Think Of Me”. Iš Australijoje pop princesėmis vadinamų merginų nieko naujo nesigirdėjo beveik dvejus metus, tačiau dabar The Veronicas savo gerbėjams pažada taip ilgai niekada daugiau nebedingti. Kritikams ir apie muziką rašantiems žmonėms ši daina nuoširdžiai patinka, o internetas lūžta nuo sveikinimų sugrįžimo proga.

 • Balsuoti
 • (3.75)

BAZZI 3:15

Dar vienas jaunas dainų kūrėjas debiutuoja Lalunos eteryje. Vos 21-erių metų amžiaus prodiuseris ir dainininkas iš Jungtinių Valstijų jau spėjo išpopuliarėti tėvynėje, o dabar kelia sparnus ir šiapus Atlanto. Daina sukurta dabar jaunimo tarpe labai populiariu stiliumi. Panašią muziką kuria tiek Troye Sivan, tiek Luv, tiek Post Malone, tačiau tai tikrai nėra blogai. Ritmika ir dainos melodija priverčia linguoti į taktą, prie jos pridedamas gal kiek silpnokas, bet tikrai neerzinantis vokalas ir prašom – dar viena radijo stotyse besisukanti ir gerbėjų širdis maloninanti daina. Šiek tiek apie patį Buzzi. Jo vardas yra Andrew, tėvas libanietis sūnų nuo mažens mokė muzikos. Pirmasis instrumentas su kuriuo išmoko groti Buzzi buvo Arabiškas ūdas, vėliau sekė gitara. Nuo 2015-ųjų kuriantis Buzzi tapo žinomas pernai, kai išleido savo debiutinį albumą „Cosmic“, o daina iš jo pavadinimu „Mine“ kilo gan aukštai radijo stočių topuose.

JONAS BROTHERS Sucker

Taip. Jūs išgirdote teisingai broliškasis Jonas Brothers trio vėl kartu. Po šešerių metų pertraukos ir sėkmingai susiklosčiusių solo karjerų broliai nusprendė grįžti į sceną bei atgaivinti grupę. Daina „Sucker” gerokai skiriasi nuo jų iki išsiskyrimo kurtų dainų. Paklausę dainą ir palyginę su prieš tai brolių kurta muzika, iš karto galime pajusti muzikinę brandą. Ir panašu, kad pertrauka visiems „Jonams” tapo tik į naudą. Kritikai vienareikšmiškai teigia, kad tai yra pati geriausia iki šiol Kebin’o Nick’o ir Joe sukurta daina teik grupėje tiek atskirai ir jai prognozuoja labai aukštas vietas pasaulio topuose.

BEBE REXHA Last Hurrah

Nėra jokiu abejonių, kad Bebe Rexha turi ant peties patogiai įsitaisiusią mūzą ir pastaruoju metu jos vardas jau šimtu procentų asocijuojasi su kokybiška ir labai populiaria muzika. Pati muziką ir žodžius kurianti atlikėja jau ruošia dirvą antram savo studijiniam albumui ir daina „Last Hurrah” tikrai bus įtraukta į jį. Grammy apdovanojimui šiais metais nominuota scenos diva ir toliau išsiskiria savo energetiškai galinga muzika bei iš tiesų išskirtiniu vieniems labai patinkančiu, kitus erzinančiu vokalu.

Lewis CAPALDI Someone You Loved (Future Humans Remix)

Norime jūsų dėmesiui pristatyti Lalunos eterio debiutantą iš Škotijos Lewis‘ą Capaldi. 2017-aisiais savo muzikanto karjerą pradėjęs Lewis‘as populiarumo Jungtinėje Karalystėje sulaukė praėjusių metų pabaigoje. Su originalia mūsų pristatomos dainos versija nužygiavo iki pirmos UK Top‘o vietos. Mes Lalunoje pristatome prieš keletą dienų Future Humans remiksuotą dainą. Lyriška pianinu atliekamą baladę labai pagyvino ir sustiprino ritmas bei elektroniniai garsai.

 • Balsuoti
 • (2.5)

NAUGHTY BOY Undo ft. CALUM SCOTT and SHENSEEA

Jorkšyrietis Calum’as Scott’as nors ir šiuo metu yra stipriai užsiėmęs savo antrojo albumo reikalais, tačiau netikėtiems iššūkiams, panašu laiko tikrai atranda. Tokį iššūkį jam pasiūlė prodiuseris Naughty Boy, tą patį pasiūlymą gavo ir jamaikietis Shenseea. Kaip teigia pats Naugty Boy: “Man patinka suburti iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nederančius atlikėjus ir visiems parodyti, kad jie puikiai dera”. Ir iš tiesų pirmoji po šiokios tokios pertraukos sukurta daina skamba tiesiog puikiai.

 • Balsuoti
 • (1.5)

JONAS BLUE What I Like About You ft.THERESA REX

DJ ir prodiuseris Guy James Robin arba Jonas Blue kur buvęs, kur nebuvęs į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežiu kūriniu “What I Like About You”. Pernai Jonas išleido Tracy Chapnan superhito “Fast Car” koverį ir iš karto išpopuliarėjo visame pasaulyje. Nuo tos akimirkos prodiuseris labai produktyviai ir atsakingai dirba. Ir, anot kritikų, juda labai teisinga kryptimi. Naujausios dainos vokalo partiją buvo patikėta kylančiai Danijos žvaigždutei Theres‘ai Rex. Jos balsą galime išgirsti Lalunos eteryje besisukančiame Martin Jensen kūrinyje “Solo Dance”. Daina nuo pat pirmų akordų užburia ir įtraukia. Vienas apie muziką rašantis portalas daina pavadino “draugišku radijui elektroninės šokių muzikos superhitu”.

 • Balsuoti
 • (2.75)
 •  
 •  
 •