PINK Hurts 2B Human ft. KHALID

Dar vaikystėje Alecia Beth Moore gavusi „rožnės“ mergaitės pravardę, jos neišmainė į nieką ir toliau dabar jau 40-metė scenoje ji vis dar Pink ir vis dar „kepa“ puikias dainas. Ne išimtis ir titulinė balandžio mėnesio pabaigoje išleisto to paties pavadinimo albumo „Hurts To Be Human“ daina. Tobulai suręstame kūrinyje ji ne viena, jai talkina pastaruoju metu tik kolaboracijose girdimas 21-rių reperis ir dainininkas Khalid. Mes nuoširdžiai siūlome garsini savo garso šaltinius, nes pamatysite, tai padaryti bus verta.

 • Balsuoti
 • (1.33)

CAMILA CABELLO Liar

Po labai sėkmingo vasarą duetu su Shawn Mendes atlikto kūrinio “Senorita” šį kartą buvusi grupės Fifth Harmony vokalistė, o dabar solo atlikėja Camila Cabello į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia taip pat į topų viršūnes visame pasaulyje nusitaikiusia daina „Liar”. Daina bus įtraukta į jau antrąjį šiais metais pasirodysiantį kubietiškų šaknų turinčios amerikiečių atlikėjos albumą „Romance”. Kaip teigė pati atlikėja: “Naujausias singlas, kaip ir būsimasis albumas yra tikrojo už scenos ribų besitęsiančio gyvenimo atspindys. Ir aš esu labai laiminga, galėdama dainų pagalba pasidalinti su visais savo išgyvenimais.

ARIANA GRANDE, LANA DEL REY AND MILEY CYRUS Dont Call Me Angel (Charlie's Angels)

Va čia tai desantas! Supermergaičių desantas iš Jungtinių valstijų leidžiasi tiesiai į Lalunos eterį. „Čarlio angelai” Adiana Grande, Lana Del Rey ir Miley Cyrus mums visiems pristato naujausią dainą, o tiksliau naujausios filmo „Čarlio angelai” dalies garso takelio titulinę dainą. Nors kritikai daina, kaip buvo tikėtasi, neliko sužavėti bei teigia, kad daina labiau panaši ne į meno kūrinį, o į garsų ir stilių kratinį, tačiau melomanai ir žinoma garsiojo filmo tęsinio kūrėjai linkę su tuo nesutikti. Tuo tarpu mes Lalunoje užimame neutralią poziciją bei leidžiame spręsti Jums.

PET SHOP BOYS Dreamland ft. YEARS and YEARS

Dvi „synth-pop’erių” kartos pagaliau susivienijo ir pasauliui teškia nepakartojamą disko stiliaus dainą apie svajones „Dreamland”. Nors jau kurį laiką sklandė gandai apie galimą šių skirtingų generacijų kūrėjų darbą kartu ir štai “žodis tapo kūnu”. Kaip teigia patys muzikantai, jie nė sapnuoti nesapnavo, jog darbas vyks taip sklandžiai, o galutinis rezultatas bus toks idealus. Ir iš tiesų daina skamba labai stilingai, Neil’o Tennant’o ir Oly Alexander’io vokalai kartu skamba idealiai, todėl galime drąsiai teigti, jog šią savaitę į Lalunos grojaraštį įpiname aukščiausių topų pozicijų vertą kūrinį.

OMD Don't Go

Andy McCluskey ir Paul Humphreys su savo orkestru muzikos padangėje tamsoje manevruoja jau lygiai keturiasdešimt metų. Dar 1979-aisiais susikūręs duetas praėjusią savaitę melomanams išleido net 5 kompaktinių diskų ir 2 DVD diskų rinktinį albumą „Souvenir - The Singles 1979-2019“. Į ši kolekcinį albumą bus įtraukta ir mūsų šią savaitę pristatoma daina “Don’t Go”. Dainos skambesiu ir pačia idėja vyrukai grįžo prie savo ištakų. Vieni iš elektroninės muzikos pionierių išmetė visus elektro-instrumentų patobulinimus ir ką jūs galvojate, daina skamba tiesiog tobulai. Jei buvote ar esate „depešų“, OMD, Erasure ar Yazoo gerbėjas ar gerbėja, net neabejokite – šis kūrinys būtent jums.

 • Balsuoti
 • (3.67)

ROYCE Is smelio ir pieno ft. IGORIS KOFAS

Tikri ankstyvosios „depešų“ ir gal būt grupės Fojė kūrybos gerbėjai bei elektroninės muzikos fanai šią savaitę turi tikrą progą švęsti. Lalunos eteryje ypač dažnai suksis šios savaitės klaipėdiečių grupės Royce darbas „Iš smėlio Ir pieno“. Muziką ir žodžius dainai parašė grupės Royce lyderis Ilja Gun. Na, o atlikti dainą Ilja padeda visiems puikiai pažįstamas Lemon Joy vokalistas Igoris Kofas.

 • Balsuoti
 • (3.64)

TONES AND I Dance Monkey

Dar vienas superhitas Lalunos eteryje. Šį kartą tai daina jau spėjusi užkopti į Australijos, Švedijos bei Norvegijos oficialių Top šimtukų numeris vienas pozicijas. Ponios ir ponai šiltai priimkite Lalunos eterio debiutantę, australiškąją Billie Elish, Tones And I. Trumpai apie ją. Tones And I tikrasis vartas yra Toni Watson. Savo, kaip dainininkės karjerą jaunoji atlikėja pradėjo vos pernai. Šių metų rugpjūčio 30-ąją pasaulį išvys debiutinis studijinis Tones And I albumas „The Kids Are Coming”. Mūsų šią savaitę pristatoma daina „Dance Monkey” yra jau trečias ir absoliučiai sėkmingiausias būsimo albumo singlas.

 • Balsuoti
 • (3.73)

JOVANI Figure It Out ft.YOUTH APPEAL

Naujasis Jovani hitas „Figure It Out“ yra įrašytas su paslaptinga dainininke iš Švedijos, kuri pasislėpė po „Youth Appeal“ pseudonimu. Tai jau trečias iš eilės Jovani kūrinys, kuriam prognozuojama didelė sėkmė ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Kaimynėje šalyje kiek anksčiau dideliais hitais tapo Jovani kartu su dainininke Jazzu įrašytos dainos „Keep It To Myself“ ir „I Should Have Known“. „Naujasis singlas yra apie sudaužytą širdį. Kiekvienas esame tai patyrę, todėl neabejoju, kad tai aktualu ir mano gerbėjams“, – apie naują dainą mintimis dalinasi Jovani. Nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo radijo imtuvus ir paklausyti dar vienos Lalunos eterio naujienos – Jovani ir Youth Appeal dainos „Figure It Out“.

 • Balsuoti
 • (2.8)

BASTILLE Another Place

Nuo 2010-ųjų kartu kuriantys britai Bastille grįžta į Lalunos eterį. Grįžta jie su dar vienu singlu iš šiais metais pasirodžiusio trečiojo studijinio grupės albumo „Doom Day“. Nors grupė vis dar skelbiasi grojanti alternatyvųjį roką, tačiau pastaruoju metu Bastille stilius stipriai pasuko elektroninės šokių muzikos kryptimi. Ne išimtis ir naujausias kūrinys „Another Place“. Iš karto įtraukianti melodija, puikus darbas su ritmo mašina ir su niekuo kitu pasaulyje nesupainiojamas Dan‘o Smith‘o vokalas tai naujoji Bastille daina.

 • Balsuoti
 • (2.75)

LILL NAS X Old Town Rroad ft. BILLY RAY CYRUS

Ši daina pasaulyje šiuo metu yra tokia populiari, kad muša visus įmanomus rekordus tiek JAV, tiek Kanados topuose. Pavyzdžiui Kanados karščiausiame Top 100-ke daina pirmoje vietoje laikosi jau septyniolika savaičių ir net nesirengia užleisti savo pozicijų. Trumpai apie dainą. Ją sukūrė amerikietis reperis ir muzikos prodiuseris Lil Nas X. Ir jei jūs manote, kad dainos stilius bus repas, klystate. Dainos vokalo partiją kartu su reperiu atlieka skandalingosios aktorės ir dainininkės Miley Cyrus tėvas Billy Ray Cyrus. Grįžtant prie dainos stiliaus, jo pavadinimas yra naujas darinys country-rap. Labai panašu, kad į pasaulį ateina šio stiliaus aukso amžius. Pirmoji kregždė ir Lalunos eteryje Lil Nas X ir Billy Ray Cyrus daina “Old Town Road”.

SENJASA Man nepatinka

TV eteryje sužibėjusi atlikėja Senjasa palikusi įspūdį ne tik savo išvaizda, bet ir balso tembru, debiutuoja ir Lalunos eteryje. Atlikėja sulaukė dėmesio ir socialiniuose tinkluose. Dainos „Man nepatinka“ demo versija, atlikta gyvo pasirodymo metu, buvo peržiūrėta daugiau nei 200 000 kartų. Senjasa teigia, kad pirmą kartą paklausius, kūrinys atrodo labai paprastas, tačiau jis puikiai atskleidžia, ką jaučia dažnas iš mūsų, nedrįsdamas apie viską kas slegia ir neduoda ramybės kalbėti garsiai. Dainos tekstas kreipiasi į šiuolaikinę visuomenę ir galimybę rinktis tarp materialių vertybių ir paprasto noro jaustis gerai. „Man nepatinka“ priedainis kviečia nebijoti pasakyti „Ne“.

 • Balsuoti
 • (3.2)

Ava Max Torn

Šie metai, o tiksliau laikotarpis nuo praeito iki šio rugpjūčio dvidešimt penkerių dainininkei Amanda Ava Koci arba Ava Max buvo tiesiog tobuli. Lygiai prieš metus išleistas niekam iki tol negirdėtos atlikėjos singlas „Sweet But Psycho“ tapo tikra sensacija visa me pasaulyje, po to sekęs „So Am I“ pakartojo pirmtako sėkmę, taip užtvirtindamas Ava‘os pozicijas muzikinėje rinkoje. „Torn“ tai naujausias Ava Max darbas. Akyliausi, tiksliau „ausyliausi“ Lalunos klausytojai dainoje išgirs kiek maskuojamą, tačiau iki skausmo pažįstamą melodiją. Taip, Ava Max savo naujausiame kūrinyje „panaudojo“ motyvą iš legendinės grupės ABBA dar 1979-ųjų spalio mėnesį išleisto superhito „Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)“.

 • Balsuoti
 • (3.38)

ARIANA GRANDE Boyfriend ft. SOCIAL HOUSE

„Faktas yra tas, kad taip stipriai įsibėgėjus, gretai stabdyti yra pavojinga“. Taip apie nenuilstančią Ariana Grande rašo billboard.com. Ir jie teisūs. Labai retas atvejis, kai atlikėjas ar grupė per pusę metų sugeba įrašyti du studijinius albumus, atlaikyti pasaulinį turą ir spėti sudalyvauti festivaliuose. Tai tiesiog monstriškas darbas, reikalaujantis daug fizinių ir žinoma mentalinių žmogaus galių. Ir tai ir tai Ariana Grande tikrai turi. Ir panašu, kad jos pavardė Grande apie šią 26-ių muzikantę pasako viską. Prie dainos kūrimo stipriai prisidėjo amerikiečių duetas iš Pensilvanijos Social Club. Kalbant apie dainą tai yra labai kokybiška pop ir r‘n‘b stiliaus daina, kurios neišgirsti tiesiog visiškai neįmanoma.

 • Balsuoti
 • (1.8)

JOHN NEWMAN Without You

Po ketverių metų tylos ir sunkios kovos su klastinga liga į viešumą bei žinoma į Lalunos eterį grįžta britas John Newman. Pasaulinę šlovę pelniusių hitų „Love Me Again”, „Come And Get Me” bei „Blame” autoriaus komanda ilgą laiką internete žargoniškai tariant „tyzino” John’o gerbėjus trumpomis dainos ištraukomis ir štai pagaliau mes visi galime išgirsti pilną kūrinio versiją. Dainoje galėsime taip pat išgirsti ir atlikėjos iš Škotijos Nina’os Nesbitt balsą. Dainos pristatymo metu abu atlikėjai negailėjo liaupsių vienas kitam. John’as Nina pavadino viena iš geriausių pasaulio vokalisčių ir jam net nebuvo kilusi dilema ką pakviesti duetu, tuo tarpu Nina džiaugėsi galėdama kurti su tokio kalibro muzikantu kaip John’as.

MALUMA No Se Me Quita ft. RICKY MARTIN

Du puertorikiečiai, du skirtingų kartų Latina muzikos „playbojai“ 25-erių Juan Luis Londoño Arias arba tiesiog Mamluma ir 47-erių Enrique Martín Morales arba Ricky Martin sujungia pajėgas labai svarbiam reikalui: į Lalunos eterį grąžinti tikrą, karščiu alsuojančią vasarą. Kalbant apie abu atlikėjus tai jiems abiem šiuo metu labai puikiai sekasi. Maluma džiaugiasi tiek albumo „11:11“, tiek to paties pavadinimo pasaulinio turo sėkme, tuo metu Ricky Martin‘as labai intensyviai dirba savo studijoje ties naujausiu albumu, kuris dar neišvydęs dienos šviesos jau dabar kelia didelį ažiotažą ispanakalbėse šalyse.

 • Balsuoti
 • (2.2)

DONATAS MONTVYDAS Man patinka

Donatas Montvydas Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Man patinka“. Šis kūrinys dar praėjusiais metais skambėjo atlikėjo koncertiniame ture ir sulaukė ypatingo dėmesio bei palaikymo iš žiūrovų, tačiau oficialiai ji nebuvo išleista. Kaip teigia pats Donatas: „Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką. Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą kūrinį didelį dėmesį skyriau melodijos paieškoms, nes šokių muzikoje tai – svarbiausia dalis“. Dainininkas įsitikinęs, kad „Man patinka“ – tikras šokių aikštelės hitas. Daina provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti, ką apie tave galvoja kiti. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę.

GJAN Neleisk man uzmigt

Lalunos eteryje dainininkė GJan pristato savo naujausią lietuvišką dainą „Neleisk man užmigt“. Galime drąsiai teigti, kad GJan yra iš tų atlikėjų, kurie nekuria tuščių dainų. Kiekvienas GJan kūrinys turi originalią žinutę, kurioje, jei įsigilini, gali atpažinti ir save. Nauja daina „Neleisk man užmigt“ kalba apie vieną svarbų kiekvienos poros santykių momentą, kuris dažnai kasdienybės rutinoje praslysta nepastebėtas. Pati GJan teigia, jog: „Kurdama šią dainą turėjau omeny tą laiką, kai vienas iš partnerių pradeda pamiršti tai, kas iš tiesų jį laiko poroje. Galima sakyti savotiškai „užmiega“. Tuomet principai tampa svarbesni už kitą žmogų ir gali sugriauti viską.

 • Balsuoti
 • (2.6)

DISCIPLES All Mine

Prodiuserių trijulė iš Didžiosios Britanijos Disciples ir vėl kartu su mumis. Pernai viso pasaulio topus su daina „48Hrs“ užkariavę vyrukai nesėdi sudėję rankų. Internetinėje žiniasklaidoje jau kuris laikas sklandė gandai, jog jie labai aktyviai pluša studijoje. Štai ir rezultatas – daina „All Mine“. Vokalo partiją dainai sukūrė Nyderlanduose gimusi, tačiau Anglijoje reziduojanti dainininkė Eyelar. Disciples naujame kūrinyje niekur nepabėgo nuo savo kultivuojamo labai kokybiškai sudėlioto pozityvaus bei labai vasariško „Uplifting Housę“ muzikos stiliaus. Dar viena puiki daina, su kuria labai smagiai ir be jokio streso po truputį galime išlydėti besibaigiančią vasarą.

MIKA Tomorrow

Nuo 2007-ųjų scenoje esantis britą Mika po neilgos pertraukos grįžta į Lalunos eterį ir mums visiems pristato naujausią savo dainą „Tomorrow”. Šis kūrinys - tai dar vienas singlas iš jau spalio ketvirtą dieną dienos šviesą išvysiančio jau penktojo atlikėjo studijinio albumo „My Name Is Michael Holbrook”. Kritikai jau dabar negaili gerų žodžių naujiesiems Mika’os darbams, žada puikią ateitį ne tik šiapus, bet ir anapus Atlanto bei pastebi, kad tiek albumas, tiek jo pavadinimas yra labiau orientuotas į Amerikos publiką. Nors ir subalansuota Jungtinėms Valstijoms, tačiau puikiai tinka ir mums Lietuvoje.

 • Balsuoti
 • (2.57)

MAROON 5 Memories

Metus tyliai kūrę Maroon 5 arba pastaraisiais metais žiniasklaidos pervadinti Adam Levine ir ko vyrukai grįžta su trenksmu ir mums visiems pristato nostalgija alsuojantį kūrinį „Memories”. Adam Levine ir kompanija anot paties atlikėjo dainą dedikuoja „Tiems, kurie žino netekties skausmą, o tai yra visiems mums”. Ši trejų minučių trukmės daina turi labai aiškų tikslą - pakartoti pernai metais su atlikėja Cardi B išleistos dainos „Girls Like You” sėkmę. Pakartoti ją bus nelengva, nes būtent ši daina 2018-aisiais net septynias savaites išsilaikė aukščiausioje Billboard Top 100 pozicijoje.

 • Balsuoti
 • (2.63)

JAMES BLUNT Cold

Į Lalunos eterį su naujausiu savo soliniu kūriniu „Cold“ grįžta visiems mums puikiai pažįstamas britas James‘as Blunt‘as. Naujausia daina tai intriguojanti ir labai laukta naujojo, vis dar studijoje kepamo albumo „Once Upon A Mind“ „pirmoji kregždė“. Kaip teigia pats muzikantas - į naujausią dainą, lygiai taip pat kaip ir į naujausią albumą James‘as sudėjo visą savo širdį ir visas kūrybines galias. Albumas iš tiesų buvo kuriamas labai ilgai, o visos kiekvieno sąskambio detalės gludintos vėl ir vėl. Todėl britas neslepia, kad būsimasis albumas yra pats „sąžiningiausias prieš klausytoją“ jo darbas. Daina „Cold“ skirta jo toli esančiai merginai ir ji labai primena pirminį James‘o Blunt‘o skambesį. Įsimylėkime iš naujo.

RITA ORA New Look

Albanų kilmės britė Rita Ora į Lalunos eterį grįžta su trenksmu. Vienos muzikos padangės žvaigždės turi savo vardo kvepalus. Tuo tarpu Rita Ora yra drabužių bei avalinės linijų savininkė, o ši naujausia daina skirta reklamuoti naujausią batų kolekciją. Dar vienas įdomus dalykas, kad pirmą kartą gyvai atliekamą šią dainą, tarp daugelio pasaulio įžymybių turėjo garbės išgirsti ir viena iš Lietuvos padangės žvaigždžių. Vardinį kvietimą į Ritos kolekcijos pristatymą Berlyne gavo, anot užsienio žiniasklaidos „viena įtakingiausių ir žinomiausių“ Lietuvos dainininkių Monika Pundziūtė – Monique.

 • Balsuoti
 • (2.86)

MATAS LIGEIKA Darling

Šių metų nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje jėgas išbandęs klaipėdietis Matas Ligeika Lalunos eteryje pristato pozityvą dalinančią disko stiliaus dainą „Darling”. Jau trejus metus išskirtinai angliškai kuriantis Matas yra labai rimtai nusiteikęs savo kaip muzikanto karjerą perkelti į dar aukštesnį lygį, tačiau pripažįsta, kad jauniems kūrėjams nėra labai lengva įsitvirtinti didžiojoje scenoje. Daug metų šou versle besisukantys dainininkai jau seniai turi ištikimų gerbėjų armijas. Tačiau to jis labai nesureikšmina ir sako, jog dės visas įmanomas pastangas siekdamas savo užsibrėžto tikslo.

 • Balsuoti
 • (3.84)

THE CHAINSMOKERS Takeaway ft. ILLENIUM and LENNON STELLA

 • Balsuoti
 • (2.5)

TOVE LO Bad As The Boys ft. ALMA

Prieš keletą mėnesių skandalingoji Švedė Tove Lo atskleidė, kad jos naujausias studijinis albumas “Sunshine Kitty” saulės šviesą išvys šių metų rugsėjo 20-ąją. Šiandien su mumis ji dalinasi naujausiu singlu iš jo “Bad As A Boys”. Dainą Tove atlieka ne viena. Į draugiją ji pasikvietė sparčiai populiarėjančią Suomijos žvaigždę Alma. Pradžioje kiek keistai skambantis indie pop stiliaus daina tikrai ras savo klausytoja, tiek Lalunoje tiek visoje Europoje. Kalbame apie Europą ne veltui, nes Tove Lo yra prasitarusi, kad eksportuoti savo muziką į kitą Atlanto vandenyno yra nepaprastai sunku.

 • Balsuoti
 • (3.25)

JONAS BROTHERS Only Human

Šių metų vasario mėnesį vėl į kompaniją susibėgę Jonas broliai Lalunos eteryje pristato naujausią singlą „Only Human“. Vyrukai neslepia, kad dainos kaip ir viso albumo „Happines Begins“ skambesys yra labai stipriai įtakotas aštuoniasdešimtųjų pop ir regi muzikos. Ir tai tikrai veikia. Ne veltu sakoma, kad visos mados, taip pat ir muzikos kas keletą dešimtmečių sukasi ratu. Kaip teigia hitų „Cool“ ir „Sucker“ autoriai – tai tik labai gerų dalykų pradžia. Ir mes negalime su jais nesutikti. Skamba iš tiesų puikiai.

GRYFFIN OMG ft. CARLY RAE JEPSEN

Vos prieš keletą mėnesiu albumą pavadinimu „Dedicated“ išleidusi „boutique-pop“ karalienė Carly Ray Jepsen nesėdi vietoje ir nesišildo šlovės spinduliuose, o toliau sunkiai ir daug dirba įrašų studijoje. Šį kartą tai ne jos daina. Dainą sukūrė elektroninės šokių muzikos prodiuseris iš Los Andželo Gryffin. Kaip teigė pats prodiuseris, kurdamas melodiją neįsivaizdavo jokios kitos dainininkės atliekančios dainos vokalo partiją: „Aš iš karto žinojau, kas atliks dainą ir buvau labai patenkintas, kai po demo versijos perklausos ji pasakė „Taip““. Daina „OMG“ tai pagal vadovėlines taisykles sudėliotas pop kūrinys. Tačiau Carly nebūtų Carly, jei savo balsu dainos nepakeltų į aukštesnį nei „pro“ lygį.

ONEREPUBLIC Wanted

Ryan’as Tedder’is ir ne pačius geriausius laikus sėkmingai išgyvenę OneRepublic pristato naujausią tobulai skambančią dainą “Wanted”. Ji bus įtraukta į jau penktąjį grupės studijinį albumą. Kiek anksčiau pop-rock grupe save titulavę amerikiečiai apsisprendė nuo šiol vadintis tiesiog pop muzikos grupe. Ir iš tiesų rock muzikos skambesio OneRepublic kūryboje pastaraisiais metais rasti iš tiesų sudėtinga. Šiuo metu OneRepublic dainos gal net labiau tinka šokių aikštelėms. Kaip ten bebūtų kokybės prasme niekas nepasikeitė, amerikiečiai ir toliau kuria labai kokybišką produkciją.

POST MALONE Circles

Grammy nominantas, tiek pop tiek rock tiek rap muzikos atlikėju tituluojamas ekstravagantiškasis Post Malone į Lalunos eterį grįžta su dar viena dainą „Circles“. Šis kūrinys tai dar vienas singlas iš šio mėnesio šeštąją dieną pasirodžiusio naujausio atlikėjo albumo „Hollywood Bleeding“. Kaip apie dainą rašo Billboard.com: „Sakyti, jog daina yra kažkas „Wow“ sudėtinga, tačiau šis kūrinys tikrai ras vietą topuose“. Nors tikriausiai ne pačiose aukščiausiose vietose. Tai labai saugus „Postmaloniškas kūrinys. Jį išgirdus melomanai panašu, kad galės sakyti, jo jau kažkur girdėtas. Ar blogai tai, ar ne kitas klausimas. Žmonėms patinka pažįstami ir kažkur girdėti muzikos sąskambiai, todėl mes Lalunoje Post malone dainos „Circles“ toli gražu nenurašome.

FREYA RIDINGS Castles

Nuo 2016-ųjų kuriančiai 25-erių dainų autorei ir dainininkei Freya Ridings praėję 2018-ieji buvo iš tiesų labai sėkmingi. Su antrojo studijinio albumu dainomis ji tiesiog užkariavo Britanijos radijo stočių eterį ir panašu, kad įgavusi pagreitį karjera žada merginai didelę sėkmę. Naujausios dainos „Castles“ pasirodymas Lalunos grojamiausių sąraše yra dar vienas įrodymas, kad Freya‘ai pasisekė pralaužti ledus į kitų šalių radijo stoties grojaraščius. Kaip ir mes, kritikai net neabejoja, kad specifinio balso raudonplaukei greitu metu pavyks rinkti arenas visoje Europoje.

JASON DERULO Too Hot

Jeigu norite prasitęsti jau vis labiau nuo mūsų tolstančią vasarą, siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius ir visu garsu paklausyti naujausią Jason Derulo dainą „Too Hot“. Per visą savo trylika metų trunkančią karjerą muzikantas yra laimėjęs ne vieną apdovanojimą ir žinoma iškepęs ne vieną numeris vienas hitą Jungtinėse Valstijose. Tuo tarpu senutėlėje Europoje Jason‘ui sekasi kiek sunkiau, tačiau kartas nuo karto vis dėl to į topus prasimušti ir šioje žemyno pusėje jam pavyksta. Panašu, kad atlikėjas su šia daina ir taikėsi būtent į mūsų, tai yra Europos rinkas: Latina muzikos ritmas, tropiniu karščiu alsuojanti melodija bei puikus Jason Derulo vokalas.

TAYLOR SWIFT Lover

Norime pristatyti dar vieną dainą Lalunos eteryje. Šią dainininkę jau labai drąsiai galime vadinti dvidešimt pirmojo amžiaus pop scenos ikona. Taip tai Taylor Swift. Moteris, į kurią anot vyriškosios publikos galima tiesiog žiūrėti išjungus garsą. Tačiau kadangi radijas vaizdo ne transliuoja, visgi siūlome paklausyti naujausios Taylor dainos „Lover“. Daina „Lover‘ yra titulinė vos prieš keletą savaičių pasirodžiusio jau septintojo atlikėjos to paties pavadinimo studijinio albumo. Kūrinys liaudiškai tariant „kabinantis“. Lana Del Ray pasauliui grąžintas septintojo dešimtmečio aido efektas ir puikus dainos skambesys tikrai atneš kūriniui sėkmę visame pasaulyje.

 • Balsuoti
 • (2.5)

LAUV Lonely ft. ANNE-MARIE

Jokiomis sutartimis su įrašų ar prodiuserinėmis kompanijomis nesusisaistęs amerikiečių dainininkas iš Los Andželo Lauv, Jums Lalunos klausytojai nori pristatyti naujausią savo dainą „Lonely“. Dainos pavadinimas kiek ilgesnis. Prieš žodelį „Lonely“ yra angliškas žodis iš „F“ raidės, todėl gerbdami jaunąjį savo klausytoją, leidome sau jį išimti. Nors kūrinys netelpa į jokio stiliaus rėmus jau dabar yra labai populiarus. Ir turi visus šansus pasauliniuose topuose kilti labai aukštai. Dainą amerikietis atlieka ne vienas, jam puikiai talkina mums puikiai pažįstama tobulo balso savininkė britė Anne Marie. Daina bus įtraukta į kiek vėliai šiais metais pasirodysiantį Lav debiutinį albumą „How I‘m Feeling.

RAYE Love Me Again

Nors dainininkės Raye vardas mūsuose mažai girdėtas, tačiau jos kūrybą mes visi puikiai žinoma, nes jos kurtas dainas su malonumu “traukia” tokios pasaulio muzikos žvaigždės kaip Beyonce. Jai Raye parašė virš dvidešimt populiarumo nestokojusių dainų. Pagaliau vos dvidešimt vienerių sulaukusi britė nusprendė pradėti ir savo solo karjerą. Ir jau dabar matosi, kad šis žingsnis buvo absoliučiai teisingas. Pirmasis jos blynas tai po ir šokių muzikos prieskonių turinti “Love Me Again”, jau dabar užtikrintai žengia į viršų įvairiuose pasaulio čartuose.

RITUAL Using (Syn Cole Remix)

Pasaulyje yra ne viena daina, kurios remiksuotas variantas skamba geriau nei originalas. Šis atvejis, panašu, jog galioja ir mūsų dar vienai šią savaitę pristatomai dainai. Originalią dainos versiją sukūrė britų elektroninės muzikos grupė Ritual. Trumpai apie juos. Ritual yra prodiuserių trijulė prisidėjusi prie daugelio žinomų muzikos pasaulio vardų muzikos. Dua Lipa, Kungs, Aloe Blac ir tai tik maža dalis žvaigždžių prie kurių muzikos savo rankas yra prikišę Ritual. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai jos istorija tokia. Vokalo partiją atliko Emily Waren, tačiau anot prodiuserių daina skambėjo gerai, tačiau anot pačių Ritual vyrukų: „kažkaip neišbaigtai“. Todėl kilo mintis skelbti geriausio remikso konkursą ir atsirinkti geriausiai skambantį variantą.

BENNY BLANCO Graduation ft. JUICE WRLD

Tikriausiai iki šiol dar niekada pop muzikos istorijoje nebuvo tiek įvairumo, inovacijų ir sėkmingų bandymu padaryti kažką netradiciško. Daugelis kūrėjų drąsiai žengia iš komforto zonos ir laužydami nusistovėjusius stiliaus standartus dažniau laimi nei pralaimi. Vienas iš tokių gerąja prasme išsišokėlių ilgą laiką tik kitiems kūręs ir prožektorių šviesų vengęs prodiuseris bei atlikėjas Benny Blanco. Šį kartą muzikantas dainoje rolėmis pasidalino su dvidešimtmečiu reperiu Juice WRLD, kuris kaip teigiama interneto platybėse yra toks geras žodžių derinimo tarpusavyje virtuozas, kad galėtų repuoti ir kurti žodžius vienu metu (freestyle’inti) valandų valandas.

LENA Better ft. NICO SANTOS

Niekada nebandėme vesti sėkmingų ir vienadienių Eurovizijos nugalėtojų procentinių punktų, tačiau panašu, jog vienadienių yra kur kas daugiau nei toliau sėkmingai karjerą tęsiančių muzikantų. Viena iš puikiai jau devynerius metus pop scenoje esanti vokietė Lena. Šį kartą ji į Lalunos eterį grįžta su savo tėvynainiu Nico Santos‘u ir labai Jungtinių Amerikos Valstijų rinkai tinkančia daina „Better“. Šių metų pavasarį naują bei labai sėkmingą albumą „Only Love L“ išleidusi dainininkė jau dėlioja naujojo albumo planus ir neslepia ambicingų planų užkariauti Amerikos rinką.

 • Balsuoti
 • (2.8)

JAX JONES Jacques ft. TOVE LO

Savo naujausio albumo „Sunshine Kitty“ įrašus baiginėjanti švedė Tove Lo į jį planuoja įtraukti kiek sau nebūdinga absoliučiai klubinį kūrinį „Jacques“. Dainai muziką sukūrė pasaulyje puikiai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris bei DJ Jax Jones. Nepavykusių santykių, priklausomybių bei kitų tamsių gyvenimo pusių dainose narpliojimą Tove Lo atidėjo ateičiai ir mums visiems pristato žaismingai ir kiek gundančiai skambantį darbą apie vyrų norą kelionėse turėti vienkartinius santykius. Internete jau dabar dainą lydi puikūs atsiliepimai, todėl panašu, kad muzikantės nukrypimas nuo įprasto kelio pasiteisino su kaupu.

BEBE REXHA Not 20 Anymore

Po didelės debiutinio Bebe Rexha albumo „Expectations” sėkmės į pasaulinio garso žvaigždžių sąrašą įsirašiusi atlikėja Bebe Rexha ir toliau viena po kitos Pasauliui dovanoja puikias dainas. Viena iš tokių šią savaitę Lalunos eteryje debiutuojanti „Not 20 Anymore”. Kūrinys yra tiesiogiai išgyventas pačios dainininkės: su ja nebuvo pasirašytas kontraktas vien tik todėl, kad ji anot prodiuserių yra „per sena”. Daina tai labai aiški žinutė visiems perdėtai garbinantiems jaunystę, juk gyvenimas yra nuostabus bet kuriame amžiuje.

LIGHTHOUSE FAMILY Live Again

Didžiosios Britanijos muzikos padangę šį pavasarį pasiekė nuostabi žinia – po 18 metų atsikuria duetas „Lighthouse Family“. 1993 metais susikūręs kolektyvas, kurį sudaro atlikėjas Tunde Bayiewu ir muzikos kūrėjas Paulas Tuckeris, pasaulyje išgarsėjo tokiais kūriniais kaip „Ocean Drive“, „Lifted“, „High“ ar „Raincloud“. Savo diskografijoje duetas turi tris albumus. Tačiau dėl vidinių nesutarimų grupės, o tiksliau dueto viduje davė savo ir 2001-aisiais vyrukai paskelbė, kad „niekada nebekurs kartu“. Tačiau po labai ilgų ir bevaisių „Lighthouse Family“ leidėjų – kompanijos „Polydor“ žmonių įkalbinėjimų visgi pavyko rasti bendrą sutarimą ir pasirašyti sutartį su duetu.

Klingande Sinner

Nuo 2012-ųjų muziką kuriantis DJ ir prodiuseris iš Prancūzijos Cedric‘as Steinmyller‘as mums visiems pristato naujausią savo dainą „Sinner“. 2013-aisiais su daina „Jubel“ išgarsėjęs prodiuseris šį kartą naujausios dainos vokalo partiją patikėjo britui Stevie Appleton‘ui. Tai jau trečiasis Klingande kūrinys šiais metais ir kaip teigia pats kūrėjas – tikrai ne paskutinis. Daina, yra būdinga prodiuserio kūrybai: geras ritmas, būtinai įpintas akustinės gitaros takelis ir country muzikai būdingas laisvės pojūtis. Kaip teigia pats Klingande: „Sinner, tai daina apie šiuolaikinio žmogaus gyvenimą. Kai dorai nebesuprantame savo emocijų. Kuomet susipina liūdesys ir vienatvė su jauduliu prieš naujus iššūkius ir malonumu gyventi.

 • Balsuoti
 • (2.33)

TINI Sueltate El Pelo

Dar viena pasaulyje vis dar labai populiaraus Latina muzikos stiliaus daina Lalunos eteryje. Šį kartą Jums Lalunos klausytojai norime pristatyti mūsų eterio debiutantę Argentinos superžvaigždę gražuolę, dainininkę, aktorę bei šokėją Martina Stoessel Muzlera arba tiesiog Tini. Trumpai apie ją. Savo karjera ji pradėjo 2017-aisiais būdama vos dešimties metų amžiaus. Pradžioje Tini išpopuliarėjo kaip aktorė, atlikusi pagrindinį vaidmenį paaugliams skirtame seriale Violeta. Ir nuo tada Tini yra neatskiriama Argentinos pop kultūros dalimi. Na, o pas mus Lietuvoje atlikėja žengia pirmus žingsnius, todėl linkime jai kuo didžiausios sėkmės bei jos naujausią dainą „Sueltate El Pelo“ kas lietuviškai reiškia „pasileiskite plaukus“ pristatome kaip vieną iš naujienų.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (3.22)

YOUNOTUS, JANIECK, SENEX Narcotic

Daina skambėjo tobulai tiek lygiai prieš dvidešimt metų, tiek ir dabar. Tik nepagalvokit, kad mes į karščiausią Lalunos Top-40 siūlome dviejų dekadų senumo dainą. Ne. Šį kartą į mūsų eterį beldžiasi labai lengvai vasariškas 1999-ųjų metų jau deja nebeegzistuojančios alternatyvaus roko grupės Liquido superhito „Narcotic“ koveris. Dainą naujam gyvenimui prikelti sumanė ir pajėgas suvienijo trys DJ ir prodiuseriai vokiečiai Younotus ir Senex bei olandas Janieck. Kaip ir minėjome, daina yra labai lengva ir vasariška. Atlikta ji dabar itin populiarių „tropical house“ stiliumi. Mes Lalunoje esame visiškai ramūs ir šimtu procentų tikime kūrinio sėkme. Vyresniems daina sukels puikius prisiminimus, o jaunesniems tai bus dar vienas puikus atradimas mūsų eteryje.

 • Balsuoti
 • (2.63)

SANDRO CAVAZZA Enemy

Kaip apie Sandro Cavazza atsiliepia vienas iš įtakingiausių pasaulyje apie muziką rašančių portalų Billboard.com: „Jei išgirdai šį balsą, tu jo niekada nepamirši“. Ir iš tiesų galima labai drąsiai teigti, kad Sandro balsas yra vienas iš įsimintiniausių šiandieninėje muzikos rinkoje. Žinoma, jei ne Kygo ir Lost Frequencies pasiūlymai atlikti jų kultinėmis tapusius hitus, galbūt kelias į šlovę būtų labiau duobėtas, tačiau atsidurti laiku ir tinkamoje vietoje taip pat yra menas, o ir talento iš Sandro taip pat neatimsi. Beje šie metai atlikėjui bei dainų prodiuseriui iš Švedijos yra ypač sėkmingi. Jis visiškai neseniai pasirašė sutartį su amerikiečių leidybine kompanija Island records. Sveikindami Sandro Cavazza su dar vienu karjeros šuoliu, jo naujausią dainą „Enemy“ pristatome kaip vieną iš šios savaitės Lalunos grojamiausių.

 • Balsuoti
 • (3.14)

Ali Gatie It's You (Laux Radio Remix)

Debiutas Lalunos eteryje. Eterio debiutantas reperis bei dainininkas iš Kanados 22-jų Ali Gatie ir jo daina „It‘s You“. Akustinėms vien gitara atliekamoms dainoms paskutiniu metu ganėtinai sunkiai sekasi kažką rimtesnio nuveikti muzikinėje industrijoje. Tačiau tam ir reikalingi žmonės save vadinantys Dj‘ais. Apie tai kalbame ne be reikalo. Anot vieno vien tik apie šokių muziką rašančio portalo: „Labai gerai skambančiai, romantiškai Ali Gatie dainai „It‘s You“ DJ Laux tarsi uždėjo sparnus, taigi paskraidykime“. Ir iš tiesų daina, o būtent ši dainos versija sėkmingai kirto Atlantą ir jau dabar skamba Europos radijo stočių, tarp jų ir Lalunos eteriuose.

Alessia Cara Ready

23-jų metų muzikantė, dainų autorė bei dainininkė Alessia Cara mums visiems pasiruošusi pristatyti savo naujausią kūrinį „Ready“. Trumpai apie pačią dainininkę. Ji kaip ir daugelis jaunosios kartos muzikantų išpopuliarėjo į Youtube platformą keldama žinomų autorių dainų koverius ir buvo pastebėta. O ir nepastebėti jos yra neįmanoma. Tembras ir balso vibrato yra tiesiog pasakiški. Pati mūsų pristatoma yra apie santykius tarp dviejų žmonių, iš kurių vienas tiems santykiams yra visiškai nepasiruošęs ir tai erzina kūrinio lyrinį herojų. Kalbant apie muziką - dainoje labai aiškiai persipina pop ir regi stiliaus muzika. Ir tai, reikia pripažinti, tikrai nėra blogai.

 • Balsuoti
 • (2.67)

Kris Kross Amsterdam and Conor Maynard Ooh Girl ft. A BOOGIE WIT A HOODIE

Nuo 2011-ųjų kartu kurianti DJ ir prodiuserių trijulė iš Olandijos Kriss Kross Amsterdam sensacingai į pasaulio įtakingiausių prodiuserių tarpą šovė 2016-aisiais ir nuo to laiko nė neketina mažinti savo kūrybinių apsukų. Ši kartą į kompaniją prodiuseriai pasikvietė dvidešimt šešerių dainininką iš Didžiosios Britanijos Conor‘ą Maynard‘ą bei menininku save vadinantį amerikietį reperį A Boogie Wit A Hoodie. Toks desantas jau ne pirmą kartą šturmuoja pasaulio topus ir šokių aikšteles. Pernai metais išleistas to paties sąstato kūrinys „Whenever“ buvo toks populiarus, kad vyrukai nusprendė pakartoti sėkmę ir panašu, kad jiems tai tikrai pavyks.

JUNGE JUNGE A Walk on the Beach

Lalunos eteryje debiutas. Mūsų klausytojams nori prisistatyti ir po paplūdimį susikibus už rankų pasivaikščioti pakviesti dar nuo 2006-ųjų kartu kuriantys Vokietijos prodiuseriai Michael Noack ir Rochus Grolle pasislėpę po projekto Junge Junge pavadinimu. Visiškai vasariškam prodiuserių darbui daug tobulų spalvų suteikė vokalo partiją atlikęs amerikietis Redward Martin.

 • Balsuoti
 • (2.57)

OLIVER HELDENS Summer Love ft. DEVIN NILE RODGERS

DJ ir prodiuseris iš Olandijos Oliver Heldens tiesiogine to žodžio prasme iš visų jėgų pasauliui “teškia” neabejotiną šokių muzikos superhitą. Dainos skambesys tikrai turėtų pradžiuginti tiek aštuoniasdešimtųjų bei devyniasdešimtųjų muziką mėgstančius melomanus, tiek ir tokios muzikos neklausančius paauglius. Nors yra posakis: “kas tinka viskam, netinka niekam“, tačiau šiuo atveju taip tikrai nėra. Su vokalo partija puikiai susitvarkė savo populiarumo skalę nuolat didinantis dainininkas Devin Nile Rodgers. Beje per pastaruosius metus labai sunkiai ir daug dirbantis Oliver Heldens, jau po truputį gali pradėti raškyti darbo vaisius, mat šiais metais jis jau yra įtrauktas į įtakingiausių pasaulio šokių muzikos prodiuserių Billboard šimtuką.

 • Balsuoti
 • (2.8)
 •  
 •  
 •