MARSHMELLO One Thing Right ft. KANE BROWN

Vienas netikėčiausių duetų šiais metais. Visiems puikiai pažįstamas elektroninės šokių muzikos prodiuseris Marshmello ir mūsuose nelabai populiarios, tačiau už Atlanto puikiai žinomas country muzikos atlikėjas bei dainų autorius Kane Brown. Kaip apie kūrinį rašo youredm.com: “Žodžiai parašyti absoliučiai country stiliuje: „Blogas berniukas sutinka gerą mergaitę iš kaimo”, na, o muzika labai toli nuo EDM nepabėgusi, todėl turi saugų atstumą tarp elektroninės šokių muzikos ir country ir tikrai patiks tiek vieno, tiek kito stiliaus gerbėjams. Ir Marshmello dar kartą įrodė, kad yra labai universalus ir gali dirbti su absoliučiai visų muzikinių stilių atstovais.

Kygo Higher Love ft. WHITNEY HOUSTON

Iš pirmo žvilgsnio absoliučiai neįmanomas Kygo ir Whitney Houston duetas tapo realybe! Taip rašo internetinis portalas billboard.com. Mes Lalunoje savo ruožtu jį pristatome Jums. Dainos istorija prasidėjo nuo to, jog artima, deja jau prieš septynerius metus mus pailkusios Whitney Houston aplinka, jau kurį laiką ieškojo kam būtų galima patikėti dar 1990-aisiais išleisto atlikėjos hito „Higher Love” modernizavimą. Ir kas jei ne norvegas Kygo galėjo šiam darbui tikti tobuliau. Puiki „Kaigiška” muzika ir kaip visada šiurpuliukus keliantis Whitney Houston vokalas. Ar gali būti kas nors geriau?

 • Balsuoti
 • (4.67)

DONATAS MONTVYDAS Ryto saule

Donatas Montvydas pradeda vasarą, pristatydamas ilgai lauktą naują dainą „Ryto saulė“. Šioje dainoje ne tik atlikėjo pirmas kartas, bet ir prisiminimai, įkvėpę parašyti šią dainą. Atlikėjas per dvylika karjeros metų nebuvo padaręs ilgesnės pertraukos. Devyni mėnesiai tylos atlikėjo gerbėjams labai prailgo. „Nepaisant didžiulės meilės klausytojams, tai buvo laikas, kai man reikėjo atsiriboti nuo muzikos ir ją supančių žmonių. Kažkuria prasme su šia daina verčiu naują puslapį.“ – sakė atlikėjas. Šią dainą Donatas Montvydas kartu su kameriniu orkestru pristatė liepos 6 dieną susirinkusiems žiūrovams Palangoje.

 • Balsuoti
 • (2.5)

CNCO De Cero

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Ir tai yra CNCO daina „De Cero“. Niujorkas, Kalifornija, Puerto Rikas ir Kuba. Štai tokia Pop-Regetono muzikos grupės CNCO geografija. Susikūrę dar 2015-aisiais vyrukai nemažina apsukų ir kepa vieną Latina muzikos kūrinį po kito. Šį kartą jau trečiąjį albumą išleisiantys Zabdiel‘is, Richard‘as, Erick‘as, Joel‘is ir Christopher‘is vienbalsiai teigia, jog daina „De Cero“ yra turbūt pati romantiškiausia ir intymiausia visoje grupės kūryboje. Ir su tuo, panašu neįmanoma nesutikti. Visi Latina muzikos fanai dabar privalo garsinti savo radijo imtuvus, o gal net iškviesti šalia esančią ar esantį pašokti.

 • Balsuoti
 • (3.5)

Alesso Sad Song ft. Tini

DJ ir prodiuseris iš Švedijos Alleso į Lalunos eterį grįžta su dar vienu neabejotinai į mūsų Topą pateksiančiu kūriniu „Sad Song”. Kaip dainos priedainyje dainuoja vokalo partiją dainoje atliekanti argentinietė Tini, daina liūdna, tačiau muzika priverčia ja tapti linksma. Ir iš tiesų taip yra. Tropical House stiliaus kūrinys tiesiog užburia ir nesupranti liūdėti ar džiaugtis besiklausant jo, tačiau, kad gera energetinį užtaisą daina turi tai absoliutus faktas.

TAYLOR SWIFT ME! ft. BRENDON URIE

Po sudėtingo gyvenimo periodo bei kūrybinės krizės Taylor Swift grįžta su visiškai nauja daina. Grįžta ji ne viena. Kartu su ja dainą atlikti sutiko Panic At The Disco lyderis ir vokalistas Brendon Urie. Visiškai nenusisekęs kiek piktokas ir kritikų su žeme sumaišytas šeštasis Taylor albumas „Reputation“ vos nesugriovė dainininkės karjeros. Tačiau kaip viename interviu teigė pati dainininkė, šis albumas buvo puikus lakmuso popierėlis iš jos gyvenimo pašalinęs apsimetėlius ir netikrus draugus. Daina „Me“ yra dar viena Taylor Swift pradžia. Ir šį kartą tiek kritikai tiek melomanai negaili šiltų ir gerų žodžių tiek pačiai Taylor, tiek ir jos dainai „Me“.

 • Balsuoti
 • (2.75)

BIPLAN Hey Mam

Dvidešimt ketverius metus scenoje esantys Biplanai šią savaitę mus visus nudžiugino Lalunos eteryje pristatydami naujausią savo singlą iš albumo “Nuo Nulio Iki Menulio” pavadinimu “Hey Mam”. Pop-rock stiliaus daina stilistiškai yra kitokia, nei kiek anksčiau išleista titulinė to paties pavadinimo daina. Patys Biplan nariai praėjusius metus vadina pokyčių metais. Kaip patys sako, buvo ir sunkumų, ir naujų vėjų, ir naujo skambesio. Vis dėlto visos permainos įnešė šviežio gūsio į grupės muzikinę veiklą, o tai sugulė ir į naujausią, jau septintą, grupės albumą ir žinoma į dainą “Hey Mam” Beje ši daina ne tik įrašyta pirmuoju numeriu į naujausią studijinį grupės albumą „Nuo nulio iki mėnulio“, ją grupė šiuo metu dažniausiai renkasi ir savo koncertų pradžiai.

 • Balsuoti
 • (2.86)

ONEREPUBLIC Rescue Me

Jie ir vėl kartu su mumis. Amerikiečiai OneRepublic pristato visiškai naują savo kūrinį „Rescue Me“. Savo karjerą jie pradėjo save vadindami alternatyvaus roko grupe, nuo to laiko jų stilius tai švelnėjo, tai šiek tiek sunkėjo. Tačiau girdėti, kad OneRepublic vyrukai patys sukūrė klubams puikiai tinkantį šokių muzikos hitą, panašu, kad neteko niekam. Ir štai jis čia. Daina pavadinimu „Rescue Me“ yra visiškai klubinio skambesio, tačiau, kas yra įdomiausia elektroninių instrumentų (kaip įprasta klubinėje muzikoje) praktiškai nėra. Net absoliučiai klubinę boso partiją vyrukai įrašė pasitelkę „gyvus“ instrumentus. Ellen Show savo kūrinį pristatę One Republic džiaugėsi savo naujuoju skambesiu, panašu, kad netrukus džiaugsitės ir Jūs Lalunos klausytojai.

 • Balsuoti
 • (1.5)

ED SHEERAN Don't Care ft. JUSTIN BIEBER

Į Lalunos eterį po šiokios tokios pertraukos grįžta vyrukai, kurių pristatinėti tikrai nereikia. „I Don't Care“ – toks naujausio Edo Sheerano kūrinio pavadinimas. Jį dainininkas įrašė kartu su popmuzikos dievuku Justinu Bieberiu. Vos po kelių mėnesių ją gyvai išgirsti galės ir Baltijos šalių klausytojai – liepos 17-ąją Rygoje E.Sheeranas surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse. Paskelbęs apie premjerą, E.Sheeranas socialiniuose tinkluose rašė: „Aš ir Justinas Bieberis išleidome naują dainą pavadinimu „I Don't Care“, tikiuosi, kad ji jums patiks.“ Kūrinį prodiusavo Maxas Martinas, Shellback ir FRED. Beje naujausias Edo albumas „÷“ vos tik pasirodęs 2017-aisiais sumušė pardavimų rekordus ir Didžiojoje Britanijoje tapo sparčiausiai parduodamu albumu, kurį išleido vyras solistas. Kartu su albumu dienos šviesą išvydo tokie hitais tapę singlai kaip „Castle on the Hill“, „Perfect“ ir „Shape of You“ – šis kūrinys kiek vėliau sumušė dar vieną rekordą – tapo pirmąją daina „Spotify“, perklausyta daugiau kaip du milijardus kartų.

ANDRIUS MAMONTOVAS Nesvarbu

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų, buvęs kultinės grupės „Foje” lyderis Andrius Mamontovas Lalunos eteryje pristato dainą „Nesvarbu”. Šis kūrinys – pirma nauja atlikėjo kompozicija, pasirodanti beveik po 5 metų pertraukos. Pristatydamas kūrinį „Man nesvarbu”, A. Mamontovas prisipažįsta, kad dar šiemet turėtų pasirodyti ir naujas jo albumas. Jeigu plokštelė išvys dienos šviesą dar 2019-aisiais, tai bus pirmas studijinis vilniečio įrašas nuo 2015 m. išleisto albumo „Degančios akys“. Muzikantas prisipažįsta, kad ši daina taps pirmuoju būsimo naujo albumo šaukliu. Nepaisant to, kad kol kas nėra aišku, kada plokštelė išvys dienos šviesą, A. Mamontovas teigia, kad visos jo dainos jau yra sukurtos, o įrašai – įsibėgėja. Naujoje dainoje labai puikiai persipina elektroniniai ir akustiniai sąskambiai.

 • Balsuoti
 • (2.4)

BASTILLE Joy

Britai Bastille Jums Lalunos klausytojai nori pristatyti savo naujausią dainą „Joy“ iš birželio 14-ąją pasirodysiančio naujausio grupės albumo „Doom Days“. Visas albumas anot Bastille“ vyrukų yra tamsokas, jie klausytoja planuoja panardinti į post apokaliptinę naktį, iš kurios kiekvienas ras išėjimą, tačiau vis kitokį. Visos dainos albume yra savotiškai susijusios viena su kita, o mūsų šios savaitės naujiena ir pirmasis albumo singlas „Joy“ albume yra paskutinysis vienuoliktas. Ir pats pavadinimas reiškia šiokį tokį, tačiau ne galutinį palengvėjimą ištrūkus iš užburto Bastille vyrukų sukurto užburto rato. Jie nekapstysime giliai, suma sumarum, tai yra iš tiesų puiki daina, užkabinanti nuo pat pradžios ir dėmesį išlaikanti iki paskutinių sekundžių.

 • Balsuoti
 • (2.29)

NARKUTE IEVA Sviesos

Ieva Narkutė Lalunos klausytojams pristato visiškai naują savo dainą „Šviesos“ bei prisipažįsta, kad ši daina yra gyvas įrodymas, kaip svarbu neturėti išankstinių nuostatų, nestatyti savęs į jokius rėmus ir nebijoti eksperimentuoti. Anot dainininkės, „Šviesos“ turėjo būti dar viena „Narkutiška“ baladė: lėta, jausminga – kaip visi ir įpratę girdėti. Tačiau, kai su šia būsima balade ji atėjo pas kompozitorių Vytautą Bikų į įrašų studiją, pačiai sau netikėtai iš jos išėjo su... šokių muzikos daina. Kaip teigė pati atlikėja: “Daina „Šviesos“ – apie jaudulį, nerimą ir spalvas, kurias į gyvenimą atneša mums ypatingi žmonės. „Šviesos, ko gero, yra „drugelių pilve“ sinonimas. Užuot skrandin talpinus vos kelias paras gyvenančius vabzdžius, aš parašiau „elektrikų meilės dainą“ su palinkėjimu netaupyt tos jausmų energijos, jaudint vienam kitą, parodyt visas pasaulio, gyvenimo, jausmų spalvas“.

Kygo Carry On ft. RITA ORA

Reikia pripažinti, kad pastaraisiais metais pasaulio kino pramone išgyvena tikrą renesansą, o filmų kūrėjai kepa viena gerą filmą po kito. Ne veltui Lalunos eteryje kuo toliau tuo daugiau puikių garso takelių. Šį kartą tai titulinė pusiau vaidybinio, pusiau animacinio filmo „Pekemon: Detektyvas Pikachu“ daina. Dainą kūrė žmogus, kurio pastaruosius penkerius metus pristatinėti niekam nebereikia. Vos išgirdus jo pseudonimą iš karto tampa aišku, kad elektroninės šokių muzikos stiliaus daina turi visus šansus tapti ne tik gerai klausoma, bet ir kultine. Vokalo partiją Kygo šį kartą patikėjo dar vienai superžvaigždei, albanų kilmės amerikietei Rita‘i Ora‘i.

 • Balsuoti
 • (2.71)

AVICII Tough Love ft. AGNES and VARGAS and LAGOLA

Pernai pavasarį pasaulis buvo šokiruotas, kai iš gyvenimo pasitraukė elektroninės šokių muzikos genijumi vadintas DJ ir prodiuseris Avicii. Tačiau jis gyvas ne tik mūsų širdyse. Prodiuseris studijoje dirbo labai įtemptai ir buvo palikęs ne vieną dešimtį nebaigtų kūrinių, kurie jo šeimos valia jau po mirties sugulė į dar viena Avicii albumą pavadinimu „Tim“. Viena iš tokių „Tough Love“. Puikią vasarišką dainą užbaigė prodiuserių duetas iš Švedijos Vargas ir Lagola. Prie į dainavimą nespjaunančio vargas prisijungė dar viena Švedijos superžvaigždė Agnes. Galutinis šiurpą gerąja prasme keliančios dainos variantas tikrai nepaliks abejingų.

LANA DEL REY Doin' Time

Nuo 2005-ųjų scenoje esanti, prieš kelis metus hitu „Summertime Sadness“ pasaulio topuose visomis spalvomis sužibėjusi Lana Del Rey po šiokios tokios tylos su Jumis Lalunos klausytojai dalinasi dar vienu melancholišku himnu vasarai. Daina „Doin’ Time“ – nepaprastai gražus, sodrus ir liūliuojantis grupės „Sublime“ kūrinio koveris, įrašytas naujojo dokumentinio filmo apie šią legendinę reggae/punk grupę iš Kalifornijos pasirodymo proga. Dokumentinė juosta apie grupę „Sublime“ šį pavasarį debiutavo Niujorko „Tribeca“ filmų festivalyje.

 • Balsuoti
 • (3.57)

JOVANI Wildest Dreams ft. JUSTINAS JARUTIS

Jonas Nainys - Jovani ir Justinas Jarutis Lalunos eteryje pristato visiškai naują dainą. Kaip teigė Justinas Jarutis: “Daina pradėjau kurti atostogų Šri Lankoje metu. Grįžome nuo vandenyno, duktė balkone valgė ledus ir mano galvoje gimė melodija. Niūniuodamas priedainio melodiją supratau, kad šią dainą ne tik reikia išleisti kartu su Jonu, bet ją reikia būtinai išleisti vasaros pradžioje“. – sakė Justinas Jarutis. „Justinui atsiuntus vokalo partiją, nieko nelaukęs kibau į darbus. Manau, kad šis kūrinys labai tinka vasarai: tiek mašinoje, tiek namie tiek ir šokių aikštelėje – jis visur skamba puikiai. Viliuosi, kad jis Lalunos klausytojams patiks“, – sakė Jovani. Bendras Jovani ir Justino Jaručio kūrinys „Wildest Dreams“ pretenduoja tapti 2019-ųjų vasaros himnu ir Lalunos topo karaliumi. Ar taip įvyks priklausys tik nuo jūsų.

 • Balsuoti
 • (2.75)

Alvaro Soler La Libertad

Vasara yra pats geriausias metas su gera draugų kompanija leistis į keliones, aplankyti dar nematytas vietas ir puikiai leisti laiką. Vienu žodžiu būti visiškai laisviems. Ispaniško bei vokiško kraujo turintis barselonietis Alvaro Soler su tuo visiškai sutinka, tik prideda: prie visos šios laisvės puikiai tinka jo naujausia daina „La Libertad“. Ne tik mes Lalunoje, tačiau ir tikriausiai geriausiai apie muziką išmanantys kritikai Alvaro muziką prisikiria Intelegent Euro Latino kategorijai. Tuo teigdami, kad jo muzika yra labiau adaptuota senutei Europai. Paklausykit, įvertinkite, o gal būt ir pašokite kartu su Alvaro dainuodami „Ajajajai!“. Smagaus klausymo!

5 Seconds Of Summer Easier

Platusis internetas ūžia. Kritikai spaudžia žalią šviesą ir drąsiai teigia, jog daina “Easier” yra geriausia australų 5 Seconds Of Summer kada nors išleista daina. Nuo 2011-ųjų kartu kuriantys vyrukai iš tiesų įspūdingai padirbėjo. Po neabejotinos pernai išleisto albumo “Youngblood” sėkmės 5SOS įjungė dar aukštesnę pavarą. Su aštuoniasdešimtųjų muziką kiek primenančia daina “Easier” panašu, kad labai sėkmingai “prasineš” per viso pasaulio topus. Puikus elektroniškai apžaistas Luke’o Hemmings’o, iš karto dėmesį patraukiantis ritmas - tobulas balansas.

 • Balsuoti
 • (2.44)

FREDDIE MERCURY Time Waits For No One

Su didžiausiu malonumu Lalunos eteryje oficialiai pristatome legendinio muzikos atlikėjo Freddie Mercury dainą – „Time Waits For No One“. Šis kūrinys buvo sukurtas ir įrašytas 1986 metais, tačiau ji dienos šviesos taip ir neišvydo, nes buvo pasirinkta kita šios dainos versija „Time“. F. Mercury daina „Time Waits For No One“ buvo rasta po dešimtmečius trukusių paieškų. Kitokia šios dainos versija skambėjo miuziklo „Time“ garso takelyje. Neišleistoji versija buvo įrašyta „Abbey Road“ studijoje praėjus keletui mėnesių po legendinio grupės „Queen“ pasirodymo „Live Aid“ koncerte. Palyginus su teatrališka daina „Time“, kurioje F. Mercury balsas užgožtas choriniu skambesiu ir instrumentų, originali versija yra kur kas intymesnė. Tai yra pirmas naujas Freddie įrašas, kuris dienos šviesą išvydo po 2018-ųjų biografinio filmo „Bohemijos rapsodija“, uždirbusio net 785 mln. eurų, pasirodymo.

 • Balsuoti
 • (3.29)

MILEY CYRUS Mothers Daughter

Žinoma, tai tik sutapimas, jog mes šią savaitę pristatome ir Katy Perry ir Myley Cyrus. Moterys šaltojo karo stovyje gyvena dar nuo 2014-ųjų metų. Bus įdomu, kuri užims aukštesnes pozicijas Laluos tope. Tačiau dabar ne apie tai. Jau kone mėnesį vadinamais „tyzeriais“ socialinę erdvę su prodiuserių ir vadybos pagalba užvertusi Myley Cyrus pirmąją šios vasaros dieną pagaliau pristatė savo nepilną albumą arba tiesio EP pavadinimu „She‘s Coming“. Viena iš šio EP dainų yra šią savaitę mūsų eteryje pristatoma daina „Mothers Daughter“. Daina iš tiesų verta dėmesio. Jei kreiptume dėmesį į žodžius dainoje yra keletas ne pačių gražiausių žinučių nukreiptų į mūsų jau minėtą Katy Perry. Tačiau, jei tiesiog klausyti ir linguoti į iš tiesų „kietą“ ritmą daina tikrai nenuvils.

 • Balsuoti
 • (2.67)

INGA JANKAUSKAITE IR JURIJUS VEKLENKO Skirtingi pasauliai

Iki didžiausio Europos dainų konkurso liekant mažiau nei dvi savaitės, atrodo, kad Lietuvos atstovui Jurijui darbų ir kelionių tikrai netrūksta, tačiau Jurijus sugeba nustebinti: atlikėjas kartu su talentingąja Inga Jankauskaite gerbėjams pateikė siurprizą – bendrą kūrinį „Skirtingi pasauliai“. Netikėtai užgimęs duetas džiaugiasi ne tik vienas kito draugija, bet ir rezultatu. Pasak Ingos Jankauskaitės, kuri visai neseniai išleido albumą bei šiuo metu ruošiasi dvejiems vasaros koncertams Palangos koncertų salėje ir Trakų pilies kieme, su kompozitoriumi Pauliumi Jasiūnu yra įgavę kūrybinį impulsą, iš kurio ir gimė šis kūrinys. Šių metų viltis „Eurovizijos“ konkurse taip pat neslepia džiaugsmo dėl šios galimybės ir atvirauja, kad Inga žavisi jau seniai.

 • Balsuoti
 • (2.86)

KYLIE MINOGUE New York City

Australijos pop karalienė Kylie Minogue grįžta į Lalunos eterį ir tai daro su dideliu trenksmu. Kiek anksčiau gerbėjus nudžiuginusi žinia, jog birželio 28-ąją ji išleidžia geriausių dainų albumą „The Definitive Collection“ į kurį bus sutalpintas rekordinis net keturiasdešimt dviejų dainų kiekis. Ne gana to atlikėja pasauliui tiesiogine to žodžio prasme teškia visiškai naują dainą kuri bus minėtame albume. Žodis teškia tinka labiausiai todėl, kad dainoje „New Yorrk City“ melomanai galės išgirsti Devintojo dešimtmečio pabaigos, dešimtojo pradžios sumodernintą Kylie skambesį. O tai, yra puiku. Muzika dainai sukūrė puikiai visiems pažįstamas DJ ir prodiuseris Dj Fresh. Mes esame visiškai tikri, kad Kylie su savo naujausia daina keliaus labai toli, ne tik Lalunos, bet ir viso pasaulio radijo stočių topuose.

SEL Tai mano kelias

Dar vienas žmogus, kurio vardas Lietuvoje žinomas iki skausmo. Nuo skandalų iki puikios muzikos, nuo atsisveikinimų iki naujų grandiozinių koncertų, Taip tai Egidijus Dragūnas – Sel‘as Jau ilgą laiką atlikėjas sulaukė klausimų - kada pasirodys naujų grupės SEL kūrinių? Štai ir jis. Jo pavadinimas „Mano Kelias“ ir jis šią savaitę Lalunos eteryje gros ypač dažnai. Pažįstantys Egidijų Dragūną žino - kiekvienas jo kūrinys tampa hitu, ir šis, pasak Sel‘o, ne išimtis. Nauja daina yra pirmasis singlas iš ruošiamo albumo, tad jam dėmesio skiriama itin daug. Nors 2018-ieji Sel‘ui buvo itin sėkmingi. Panašu, kad šie gali tapti dar sėkmingesniais. Nors albumo išleidimo data dar nėra atskleidžiama, didelė tikimybė, kad jis bus išleistas dar šiais metais.

 • Balsuoti
 • (2.83)

ALLY BROOKE Lips Don't Lie ft. A BOOGIE WIT DA HOODIE

Merginų grupės Fifth Harmony pabaigos pradžia buvo tada, kai iš grupės pasitraukė Camila Cabello. Po šio sukrėtimo trise likusios merginos dar bandė gelbėti grupę, tačiau nesėkmingai. Galiausiai 2018-aisiais trijulė nusprendė stabdyti grupės veiklą. Kaip vėliau paaiškėjo, muzikos pasauliui tai nebuvo praradimas, greičiau atvirkščiai. Dar viena buvusi grupės dainininkė Ally Brooke labai sėkmingai su trenksmu pradėjo savo solo karjerą. Daina „Lips Don’t Lie” tai jau antroji Ally solo daina. 25-erių atlikėjai R’n’B stiliaus dainą be pačių geriausių planetos prodiuserių kurti taip pat padėjo reperis bei dainų autorius Julius Dubose scenoje žinomas A Boogie Wit Da Hoodie pseudonimu.

 • Balsuoti
 • (3.57)

TAYLOR SWIFT You Need To Calm Down

Po kritikų išgirtos ir maloniu netikėtumu vadintos Taylor dainos Me! atlikėja ir vėl kartu su mumis bei Lalunos eteryje pristato savo naujausią kūrinį “You Need To Calm Down”. Dainoje užprogramuota aiški žinutė internetiniams “heiteriams”, kurie nuo albumo “Raputiation” fiasko niekaip nepalieka dainininkės ramybėje. Taip pat Taylor Swift yra ne kartą išreiškusi savo palaikymą seksualinėms mažumoms, todėl dainoje yra aiški žinutė ir homofobams. Apsiraminam, gyvenam ir leidžiam gyventi kitiems bei paklausom.

 • Balsuoti
 • (4.5)

TIESTO Ritual ft. JONAS BLUE and RITA ORA

Laluna oficialiai skelbia vasarą. Mes kartu su visiems puikiai pažįstamu DJ ir prodiuseriu iš Vokietijos Tiesto ir visiems puikiai žinomais Jonas Blue ir Rita Ora siūlome dabar pat atlikti vieną „Ritualą“. Stojamės nuo kėdžių, tą patį siūlome padaryti ir arti Jūsų esantiems, garsinti radijo imtuvus ir tiesiog pašokti spragsint pirštais! Daina „Ritual“ yra tiesiog tobulas vasaros superhitas. Visišką pozityvą dainai suteikia puiki melodija, akustinė gitara ir pirštų spragsėjimas. Vokalo partiją atliekančiai Rita‘i Ora‘i tai pirmasis jos karjeroje bendradarbiavimas tiek su Tiesto, tiek su Jonas Blue, tačiau pirmas blynas neprisvilo. Ir mes esame laimingi galėdami jį transliuoti Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (3.6)

LUIS FONSI Date La Vuelta

Nors dainos autorius yra Puerto Riko superžvaigždė, kultinės dainos „Despacito“ autorius Luis Fonsi, tačiau dainoje išgirsime dar dviejų Latina muzikos atlikėjų balsus ir tai yra ispanakalbis amerikietis Nicky Jam, bei kolumbietis Sebastian Yatra. Daina puikiai tinka prasidedančiam ir vis labiau pagreitį įgaunančiam vasaros sezonui. Kalbant apie kokybe: galime drąsiai teigti, jog Latina muzika nuėjo labai ilgą kelią ir pastaraisiais metais skamba itin kokybiškai. Tokiam teigiamam muzikiniam stiliaus šuoliui labai puikiai pasitarnavo totalus pasaulio pamišimas dėl šio karščiu alsuojančio stiliaus. Paklausykit ir įvertinkite.

 • Balsuoti
 • (1.86)

MANS ZELMERLOW Better Now Better Now

Mans Zelmerlow yra vienas tų Eurovizijos nugalėtojų, kurių pasaulis nepamiršo sekančią dieną po šio konkurso finalo. Toli gražu. Mans’as padaręs dviejų metų pertrauka ir pasidžiaugęs tėvyste į sceną ir į radijo stočių eterį grįžo prieš gerą mėnesį su daina “Walk With Me” ir tai buvo pirmasis puikiai sutiktas singlas iš dar vis kuriamo naujausio Mans’o albumo pasirodysiančio dar šiais metais. O štai ir antrasis. Singlas “Better Now” jau dabar tituluojamas vasaros hitu, kurį tiesiog privaloma bent vieną kartą šią vasarą paklausyti paplūdimyje karštą vasaros dieną.

MIKA Ice Cream

Tik ką žiniasklaidai prasitaręs apie naujojo jau penktojo studijinio albumo pasirodymą šių metų spalio mėnesį, nieko nelaukęs atlikėjas pristatė ir pirmąjį albumo singlą vasarišku pavadinimu „Ice Cream“. Kaip pats Mika sakė žiniasklaidai: „Daina gimė ypatingai karštą diena. Nors tai pirmasis mano pristatomas singlas iš albumo kurį kūriau net dvejus metus, tačiau jis buvo sukurtas paskutinis. Po paskutinių dainos „Ice Cream“ štrichų, kaip kūrėjas jaučiu didžiulį palengvėjimą. Kritikai tuo tarpu, nuo pirmojo albumo šlovės prabėgus dvylikai metų su kūrybinėmis nesėkmėmis susidūrusiam Mika‘i ir vėl prognozuoja labai gerus laikus.

 • Balsuoti
 • (3.5)

ED SHEERAN Cross Me ft. CHANCE THE RAPPER and PNB ROCK

Galime vienareikšmiškai teigti, jog daina kurią sukuria Ed’as Sheeran’as, iš karto užprogramuota tapti pasauliniu hitu. Vos prieš keletą dienų paskelbęs apie naujojo albumo išleidimą Ed’as pristato ir antrąjį sunglą iš jo. Dainos pavadinimas „Cross Me”. Dainoje kaip ir visame kolaboracijų albume muzikantas dainuoja ne vienas. Šį kartą jam kompaniją palaiko du reperiai Chance The Rapper ir PnB Rock. Gero klausymo ir skanaus.

AVICII Heaven

Lalunos eteryje jėgagrojo pozicijoje pristatome jau trečiąjį singlą iš deja jau po mirties išleisto Tim’o Berglingo - Avicii albumo „Tim”. Šį kartą daina sukurta ir įrašyta dar 2014 metais, tačiau į jokį prieš tai buvusį Tim’o albumą neįtraukta. Nors įvairios kūrinio versijos internete cirkuliuoja dar nuo 2015-ųjų, o ši dainos versija į pasaulinį tinklą buvo nutekinta pernai pavasarį iš karto po Avicii mirties, tačiau oficialiai singlo pavidalu išleista tik dabar. Su vokalo partiją dainoje puikiai susitvarkė britų grupės Coldplay vokalistas Chris’as Martin’as.

 • Balsuoti
 • (2.33)

M-22 After Hours ft. KIARA NELSON

Vasara, vasara ir dar kartą vasara. O kokia vasara be šurmulio , vakarėlių bei draugų kompanijos. Būtent tokią vasarą įsivaizduoja Matt‘as James‘as ir Frank‘as Sanders‘as – elektroninės muzikos kūrėjai pasislėpę po M-22 pseudonimu. Trupai apie juos. Nuo 2015-ųjų kartu kuriantys vyrukai ne tik kepa į topus patenkančią savo muziką, jie taip pat meistriškai remiksuoja tokių pripažintų kūrėjų kaip Clean Bandit, Rudimental. Sigma bei kitų kūrėjų dainas Britiškai vokiškas duetas yra puikiai perpratę elektroninės šokių muzikos madas bei tendencijas ir mums visiems siūlo iš tiesų puikų produktą. Šį kartą su dainos „After Hours“ vokalo partija tobulai susitvarkė dainininkė iš Suomijos Kiara Nelson. Tokiu būdu mes turime dainą, kuri pretenduoja ne tik į Lalunos bei visos Europos topus, tačiau planuoja užkariauti vasaros festivalių scenas bei šokių aikšteles.

 • Balsuoti
 • (3.5)

ELLIE GOULDING Sixteen

Pristatome dar vieną šios savaitės naujieną Lalunos eteryje ir tai yra mums visiems puikiai pažįstama britė Ellie Goulding. Daina „Sixteen” yra labai nostalgiška ir kaip teigia pati atlikėja - jai ši daina ypatinga, nes joje sudėtos visos emocijos kylančios iš vaikystės ir paauglystės laikotarpio. Dainą Ellie sukūrė ir prodiusavo Ian’as Kirkpatrick’as, kuriantis dainas pasaulyje pripažintoms žvaigždėms kaip Britney Spears, Julia Michaels ir kitoms.

PAULA Body Talk

Prieš keletą savaičių apie albumą pranešusi, bei debiutinį koncertą Vilniuje surengusi dainininkė Paula, atrodo, neketina sustoti. Šįsyk mergina Lalunos klausytojams pristato dainą „Body Talk“. Tiek mes Lalunoje, tiek daugelis dainą jau girdėjusių melomanų dainai skiria dešimt balų ir nė neabejoja kūrinio sėkme. Kaip apie dainą sako pati Paula: „Šioje dainoje tampu mergina, besistengiančia padaryti įspūdį vaikinui, tuo pačiu norėdama išlaikyti mistikos elementą. Užuot aiškiai pasakiusi kaip jaučiasi, ši mergina atskleidžia savo paslaptis kalbėdama kūno kalba“ Beje šią savaitę interneto platybes pasieks ir debiutinis studijinis aštuoniolikmetės Paulos studijinis albumas „Body Talk“.

 • Balsuoti
 • (3.6)

KATY PERRY Never Really Over

Po ištiso nesėkmių ruožo Katy Perry ir vėl panašu įsipainiojo į skandalą. Ją plagijavimu apkaltino Norvegijos dainininkė Dagny. Ji teigia, jog Katy Perry daina „Never Really Over“ yra totali jos 2017-ųjų metų dainos „Love You Like That“ kopija. Mes Lalunoje nespręsime šios situacijos, tačiau, kad panašumų yra – faktas. Bet kokiu atveju kritikos strėlės turėtų būti adresuotos žinomam prodiuseriui Zedd. Kalbant apie pačią dainą – ji tiesiog tobula. Viskas joje išlaikyta, pasverta ir išmatuota, Katy vokalas, kaip visada. Skamba nuostabiai. Suma sumarum mes Lalunoje turime dar vieną neabejotiną vasaros hitą.

 • Balsuoti
 • (3.67)

KASKADE With You ft. MEGHAN TRAINOR

Dar vienas garantuotas hitas Lalunos eteryje. Šį kartą tai lygiai trisdešimt metų scenoje esančio amerikiečio Ryan Gary Raddon arba tiesiog Kaskade ir britės Meghan Trainor kūrinys “With You”. Internete daina jau tituluojama dar vienu vasaros himnu. Electro-pop stiliaus kūrinys yra kiek neįprastas Meghan ir kaip teigė ji pati pradžioje jautiesi kiek nesava, tačiau tokiame stiliuje kaip žuvis vandenyje besijaučiantis Kaskade ištiesė pagalbos ranka ir į finišo tiesiąją duetas atvyksta su tobula daina.

 • Balsuoti
 • (2.67)

Shawn Mendes Senorita ft. CAMILA CABELLO

Tai ne pirmas kartas kai Shawn Mendes ir Camila Cabello kuria kartu. Pirma šių atlikėjų kolaboracija įvyko dar 2015-aisiais. Daina „I Know What You Did Last Summer” tapo nenuginčijamu tų metų topu. Nuo to laiko nutekėjo nemažai vandens. Camila paliko grupę Fifth Harmony ir tapo labai sėkminga solo atlikėja. Shown Mendes taip pat nesėdėjo sudėjęs rankų ir iškepė ne vieną populiaria tapusią dainą. “Senorita” anot internetinių portalų yra tiesiog pasmerkta tapti dar vienu neabejotinu vasaros hitu.

 • Balsuoti
 • (3.43)

Vaidas Baumila Milijonai ft. JUSTE

„Tai vienas geriausių mano darbų“, – apie dainą „Milijonai“ sakė atlikėjas Vaidas Baumila, drauge su Juste Starinskaite pristatydamas ją Lalunos klausytojams. Neseniai TV šou „Dvi kartos“ laimėjęs Vaidas ir grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė pažįstami ne vienerius metus, tačiau duetu uždainavo pirmą sykį. Vaidas įsitikinęs, kad daina „Milijonai“ gali tapti vienu ryškiausių šios vasaros hitų. Vaizdo klipas, kaip ir serialas „Černobylis“, filmuotas sostinėje, Fabijoniškų rajone, taip pat ir Šeškinėje, Justiniškėse. Tuose kiemuose užaugo ir patys atlikėjai. Nors dainuoja apie Tokiją, pasak Vaido, nostalgiškai ir romantiškai jie taip atsisuka į savo šaknis. Beje, Tokijuje nė vienas iš atlikėjų nėra buvęs.

ARIZONA Nostalgic

Alternatyvios elektronikos trio Arizona Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Nostalgic“. Tai labai gerai įsimenantis, jausmingas antrasis grupės singlas iš naujo, netrukus pasirodysiančio albumo, sekančio po sėkmingo debiutinio rinkinio „Gallery“. Žurnalas „Rolling Stone“ dainą skambiai įvardijo kaip „Galingą sielvarto ir netekties susidūrimą“. Kartu su originalia, grupė pristatė ir labai jautrią akustinę kūrinio versiją, ją skyrė Timui Bergling‘ui – Avicii. Visiems skanaus ir nostalgiško klausymo.

OLIVER KURT Twist In My Sobriety

Muzika besidomintys Lalunos klausytojai šioje vietoje turėtų suklusti. Jei Oliver Kurt gali ir nieko nesakyti, tačiau dainos pavadinima “Twist In My Sobriety” turėtų būti tikrai girdėtas. Tai Jūs teisūs tai jau trisdešimt vienerių metų senumo Tanita’os Tikaram pasaulinę šlovę pelniusio hito koveris. Dainą perdarė dar kol kas nelabai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris Oliver Kurt. Ir labai panašu, jog jo laukia labai greita šlovė ir jo pasirinkta daina ras savo klausytoją tiek jaunimo, tiek ir vyresnio amžiaus grupėse.

 • Balsuoti
 • (2.75)

Zara Larsson All The Time

Gimusi būti scenoje. Tai žodžiai kuriais galima apibudinti Europoje garsią švedų atlikėją ir dainų autorę Zara Larsson. Būdama vos dešimties ji laimėjo Švedijos „talentuose” dabar jau dvidešimt vienerių atlikėja yra išleidusi du albumus, garsiai kalba apie trečiąjį ir nemažindama apsukų Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „All The Time”. Tai iš tiesų labai kokybiškai suręstas švediškos pop muzikos kūrinys būdingas Zaros kūrybai. O tai reiškia dar vieną nenuginčijamą vasaros hitą Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (4.2)

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (3.5)

JUNGE JUNGE A Walk on the Beach

Lalunos eteryje debiutas. Mūsų klausytojams nori prisistatyti ir po paplūdimį susikibus už rankų pasivaikščioti pakviesti dar nuo 2006-ųjų kartu kuriantys Vokietijos prodiuseriai Michael Noack ir Rochus Grolle pasislėpę po projekto Junge Junge pavadinimu. Visiškai vasariškam prodiuserių darbui daug tobulų spalvų suteikė vokalo partiją atlikęs amerikietis Redward Martin.

 • Balsuoti
 • (2.6)

SANDRO CAVAZZA Enemy

Kaip apie Sandro Cavazza atsiliepia vienas iš įtakingiausių pasaulyje apie muziką rašančių portalų Billboard.com: „Jei išgirdai šį balsą, tu jo niekada nepamirši“. Ir iš tiesų galima labai drąsiai teigti, kad Sandro balsas yra vienas iš įsimintiniausių šiandieninėje muzikos rinkoje. Žinoma, jei ne Kygo ir Lost Frequencies pasiūlymai atlikti jų kultinėmis tapusius hitus, galbūt kelias į šlovę būtų labiau duobėtas, tačiau atsidurti laiku ir tinkamoje vietoje taip pat yra menas, o ir talento iš Sandro taip pat neatimsi. Beje šie metai atlikėjui bei dainų prodiuseriui iš Švedijos yra ypač sėkmingi. Jis visiškai neseniai pasirašė sutartį su amerikiečių leidybine kompanija Island records. Sveikindami Sandro Cavazza su dar vienu karjeros šuoliu, jo naujausią dainą „Enemy“ pristatome kaip vieną iš šios savaitės Lalunos grojamiausių.

 • Balsuoti
 • (3.2)
 •  
 •  
 •