MANS ZELMERLOW On My Way

Visi puikiai pamename 2015 Eurovizijos dainų konkursą ir fantastišką švedo Måns Zelmerlöw pasirodymą, kuris jam leido laimėti šį dainų konkursą. Tuomet skeptikai kalbėjo, jog ne daina, o dainos vizualizacija užėmė pirmąją vietą žiūrovų pasiinkime. Buvo ir tokių, kurie labai kritiškai vertino Mans‘ą ir teigė, jog toli muzikoje jis tikrai nekeliaus. Praėjus penkeriems metams, akivaizdu, kad tokie kalbėtojai tik tuščiai aušino burnas. Mans‘as ir toliau ant bangos ir kartu su savo prodiuseriais kuria naujas puikiai radijo stočių eteriuose skambančias dainas. Šiuo metu atlikėjas singlo pavidalais leidžia dainas iš naujojo pernai spalio pabaigoje dienos šviesą išvydusio studijinio albumo pavadinimu „Time”. Pastaroji mūsų šią savaitę pristatoma daina „On My Way” ne išimtis.

MARTIN SOLVEIG Juliet and Romeo ft. ROY WOODS

SAINt JHN Roses ft. IMANBEK (Remix)

Kartais elektroninės šokių muzikos DJ ir prodiuseriai iš originalios dainos versijos padaro absoliučiai kitą dainą. Taip nutiko ir šį kartą. Originali dainos versija priklauso amerikiečių reperiui Saint Jhn, tačiau išgirdę DJ iš Kazachstano dainos interpretaciją, garantuojame, kad net nesuprasit, kad dainuoja juodaodis vyras. Suma sumarum, nors daina iš viso nebeturi nieko bendro su originalia versija, tačiau šiapus Atlanto jai sekasi tiesiog tobulai.

ALANAS CHOSNAU Laukiau Ilgai ft. Leon Somov

Nauji metai, naujos dainos, nauji duetai, naujos staigmenos. Viena jų – Lietuvos muzikos žvaigždžių Alano Chošnau ir Leono Somovo bendra daina ir video klipas „Laukiau ilgai“. Atlikėjai pripažįsta, kad šis žingsnis nustebino net juos pačius, nes viskas įvyko netikėtai. Kiekvienas kūrybinis etapas turi savo istoriją, o ilgainiui įgauna ir savo ritmiką. Alano ir Leono teigimu, jie tiesiog susitiko tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, o muzika gimė savaime. „Su Alanu susitikome taip, lyg viskas būtų suplanuota iš aukščiau. Suveikė stipri kūrybinė chemija, pirmoji daina gimė lengvai ir natūraliai. Tai daug ką pasako“, – teigė L.Somovas. „Iš tiesų, mus netikėtai suvienijo kūryba. Abu tai pajutome iš karto, nuo pirmųjų valandų studijoje. „Laukiau ilgai“ sulipdė mūsų kūrybines patirtis, didelę meilę muzikai ir gebėjimą profesionaliai dirbti kartu“, – užtikrino A.Chošnau.

ED SHEERAN Put It All On Me ft. ELLA MAI

Praėjusių metų rudens pradžioje Ed‘as Sheeran‘as paskelbė, jog savo karjeroje daro pusantrų metų pertrauką ir visą savo dėmesį sukoncentruos ties savo mokyklos laikų meile ir dabartine savo žmona Cherry Seaborn. Tačiau panašu, kad Ed‘as iki tol buvo prikūręs tiek dainų, jog jų užteks visam šiam laikotarpiui. Naujausia daina sukurta ir atlikta kartu su kylančia Didžiosios Britanijos žvaigždute Ella Mai. Naujausios dainos „Put It All On Me“ esmė yra meilė ir, kad jei randi ją būsi laimingas visą likusį savo gyvenimą. Beje dainos klipe be kitų realių įsimylėjusių porų yra ir Ed‘as su žmona. Išvada viena, kam daryti kažkokią pertrauką, jei turi absoliutų palaikymą iš antrosios savo pusės.

TONES AND I Never Seen The Rain

Išskirtinio balso savininkę australę Toni Elizabeth Watson arba Tones And I galime labai drąsiai pavadinti praėjusių 2019-ųjų metų sensacija. Jos daina „Dance Monkey“ kopė į pačias aukščiausias visų įmanomų pasaulio topų pozicijas, debiutinis albumas „The Kids Are Coming“ Okeanijoje tapo platininiu, o koncertinis turas į šipulius sudaužė visų skeptikų negatyvias prognozes. Panašu, kad Tones nenusiteikusi stoviniuoti ir 2020-aisiais ir mums visiems pristato naujausią savo singlą „Never Seen The Rain“. Kur kas lyriškesnė nei „Dance Monkey“ daina, net neabejojame, jog ras savo klausytoją ne tik Australijoje, bet ir pas mus Klaipėdoje. Siųsdami nuoširdžiausius žodžius nuo gaisrų kenčiančiai Australijai, mintimis siunčiame palinkėjimą, greičiau sulaukti ir pamatyti lietų.

DADDY WAS A MILKMAN This Is How I Feel ft. BRAINSTORM

Ilgai laukto ir dar ilgiau brandinto bendradarbiavimo rezultatas subūrė dvi gerai žinomas kaimyninių šalių muzikos scenos figūras – vieną geriausių Lietuvos atlikėjų „Daddy Was A Milkman“ ir populiariausią Latvijos grupę „BrainStorm“. Nuo šiol šį puikų bendrą darbą galima girdėti ne tik radijo stotyse Lietuvoje, bet ir Latvijoje. „BrainStorm“ lyderis Renaras Kauperis prisimena, kad apie „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu pasivadinusį Igną Pociūną pirmąkart išgirdo iš savo bičiulio muzikos žurnalisto Ramūno Zilnio. Idėja įrašyti bendrą dainą ore sklandė kurį laiką, tačiau vis nepavykdavo jos įgyvendinti. Vieną dieną Renaro Kauperio galvoje suskambo paprasta melodija, kurią jis mobiliuoju telefonu ir nusiuntė Ignui Pociūnui .Kaip teigia Brainstorm lyderis: „Pirmoji dainos „This Is How I Feel“ versija dabar skamba šiek tiek juokingai, nes galutiniame variante iš jos beveik nieko neliko“. Kalbėdamas apie dainą Daddy Was A Milkman: „Pagrindinė dainos tema: draugystės stiprybė ir bendro ryšio galia, kuri jungia tikrus draugus. Taip jau yra, kad visi turime vieną bendrą savybę: mums reikia kuo nors pasitikėti, kažko, kas mums padėtų sunkiu periodu“.

 • Balsuoti
 • (3.86)

The Weeknd Blinding Lights

Jeigu, kam nors kas pamena ir jaučia nostalgiją aštuoniasdešimtųjų muzikai, šių metų pabaiga ir panašu, kad 2020-ieji taps auksiniais. Pop muzika visiškai pasikeitė, o tiksliau pradžioje atsargūs muzikantų bandymai grįžti prie retro skambesio galiausiai pavirto į visišką aštuoniasdešimtųjų retro skambesį. Ne išimtis ir amerikietis The Weeknd, savo gerbėjams dovanojantis puikiai sulipdytą, absoliučiai sintezatoriais įgrotą dainą „Blinding Lights“. Būtent šią dainą pasirinko automobilių gamintoja Mercedes savo naujausio elektromobilio nostalgija alsuojančiai reklamai.

 • Balsuoti
 • (3.67)

ROYCE Tavo

Grupė ROYCE su savo muzika į Lietuvos muzikinę padangę ir į Lalunos eterį įskrido šviesos greičiu ir iškart užkariavo ne vieno melomano širdį. Kiek anksčiau pristatyta daina „Iš Smėlio Ir Pieno“ įrašyta su grupės Lemon Joy lyderiu Igoriu Kofu sugebėjo užkopti iki pačios aukščiausios pozicijos Lalunos tope. Nėra jokios abejonės, kad šios sėkmės paslaptis ne maža dalimi priklauso sodriam, lyg aukščiausios rūšies viskis, grupės balsui Ilja Gun ir žinoma puikiai roką su electro derinamai muzikantų kūrybai. Daina „Tavo“ tai kiek lengvesnis, bet toli gražu ne prastensi darbas nei „Iš smėlio Ir Pieno“ sulipdytas.

 • Balsuoti
 • (2.88)

ALOK On and One ft. DYNORO

Dar vienas skambus įrašas lietuvių DJ ir prodiuserio Dynoro biografijoje: bendras kūrinys su žurnalo DJ Magazine renkamame įtakingiausių pasaulio DJ 11 vietoje esančiu brazilu Alok. Daina sukurta tiek jau penkiolika metų scenoje esančiam Alok, tiek Dynoro būdingu Future House muzikiniu stiliumi. Visiems kam patinka geras „House bytas“ nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius nes šios dainos klausytis tyliai tiesiog nelegalu.

 • Balsuoti
 • (3.5)

BIPLAN Vakar

Šį kartą puikus bei nostalgiškai šiltas kaip vinilinės plokštelės traškesys Biplan darbas „Vakar“. Daina, tai dar vienas grupės singlas iš šiais metais išleisto studijinio albumo „Nuo Nulio Iki Mėnulio“. Būtent šis kūrinys nuskambėjo ir vos prieš keletą dienų Biplan vinilo pristatyme Vilniuje. Grupės 25-erių metų gimtadienį kitais metais minėsiantys „Biplan“ nariai Maksas, Seržas ir Olegas taip pat skelbia naują koncertų turą. Šį pavasarį penkiuose Lietuvos miestuose „Biplan“ kartu su atlikėja Karina Krysko surengs išskirtinius turo „Džiaze tik merginos“ pasirodymus. Koncertuose skambės naujos ir netikėtos, džiazo prieskonių paaštrintos garsiausių „Biplan“ dainų aranžuotės. Sveikiname Biplanus su gražia sukaktimi!

 • Balsuoti
 • (3.5)

LOVE HARDER Oblivion ft. AMBER VAN DAY

Dar vienas lietuviškos house muzikos šedevras Lalunos eteryje. Šį kartą tai prodiuseris Love Harder ir dainininkė iš Didžiosios Britanijos Amber Van Day ir jų daina „Oblivion“. Nors dar prieš gerą dešimtmetį išgirdė pirmuosius muzikos akordus galėjome drąsiai su minimalia paklaida pasakyti, kad dainą sukūrė lietuviai, pastaruoju metu to padaryti yra praktiškai nebeįmanoma. Ypač house muzikos scenoje prodiuseriai iš Lietuvos netgi diktuoja madas Europoje, aukštai kyla ne tik mūsų bet ir kitų šalių topuose bei sulaukia labai šiltų tiek muzikos kritikų, tiek eilinių klausytojų įvertinimų, o tai negali nedžiuginti.

KAZKA Nobody Like You

Pasakoriai iš Ukrainos ir vėl Lalunos eteryje. Su daina „Cry” iš garsėję ukrainiečiai toliau kepa puikią muziką ir šį kartą folk-house stiliaus muziką keičia kiek kietesnis deep-house. Dainai kaip ir pačiai grupei Europoje žadama puiki ateitis. Kaip jiems seksis kitoje Atlanto pusėje parodys tik laikas. Na, o kol kas trumpai apie pačią Kazka. Grupė susikūrė prieš dvejus metus Ukrainos sostinėje Kijeve. Praėjusiais metais trijulė išleido savo pirmąjį studijinį albumą pavadinimu “Karma”. Šiuo metu grupė aktyviai koncertuoja ir leidžia laiką studijoje kurdami dainas antrajam.

GEORGE MICHAEL This Is How (We Want You To Get High)

Jo žemiškasis kūnas mus paliko, tačiau ne jo muzika. Taip, George‘as Michael‘as grįžta į Lalunos eterį ir tai daro stilingiausiu būdu – tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Ne paslaptis,, jog muzikantas pasauliui davė ne vieną puikią dainą ir vieną nuostabiausių Kalėdinio laikotarpio kūrinių „Last Christmas“. Naujoji daina tai George Michael mėgstamu klasikiniu funky muzikos stiliumi suręstas darbas, kuris garantuojame, kad nepaliks abejingų. Vokalas buvo įrašytas paskutinių dainininko apsilankymų studijoje metu. Žodžiai parašyti išskirtinai paties atlikėjo ir kaip vėlesnėje jo kūryboje būdinga, adresuoti jo nenorintiems suprasti žmonėms.

 • Balsuoti
 • (2.2)

Dua Lipa Don't Start Now

Du „Grammy“ apdovanojimai, trys „Brit“ statulėlės, keturi milijonai albumų ir 40 milijonų sinlgų pardavimų. Panašu, kad šiandien Duo Lipa tikrai nereikia pristatinėti niekam. Dua Lipa taip pat yra jauniausia moteris solistė „YouTube“ platformoje sulaukusi 1 milijardų peržiūrų, o jos ankstesnis albumas „Dua Lipa“ – daugiausia perklausų per visą istoriją sulaukęs moters atlikėjos albumas „Spotify“ platformoje. Šalin visus titulus. Kiekviena nauja daina tai dar viena nauja istorija, kurią atlikėja pasiruošusi papasakoti Jums Lalunos klausytojai.

SAM SMITH I Feel Love

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje, tačiau jeigu išgirdę pirmus akordus pagalvosite, jog jau esate kūrinį kažkur girdėję būsite teisūs. Absoliučiai laikmetį dekadomis lenkiančią originalią dainos versiją dar 1977-aisiais sukūrė prieš septynerius metus anapilin iškeliavusi Donna Summer. Kaip teigė pats dainą perdainavęs Sam‘as Smith‘as, jam dar niekada neteko bandyti „išlaužti“ tokių natų kai nepratęs prie tokių tonacijų balsas vis lūžta ir lūžta , tačiau galutiniu rezultatu jis visiškai patenkintas.

 • Balsuoti
 • (1.67)

AVICII Fades Away (Tribute Concert Version) ft. MISHCATT

Jeigu prodisueris ir DJ Avicii būtų gyvas, 2019-aisiais metais jis galėtų ypač didžiuotis. Jo kolegos ir draugai neįpusėjus metams išleido platininiu tapusį albumą „Tim“. Pabaigė ir į jį įtraukė geriausias niekur neviešintas bei nespėtas pabaigti muzikanto studijoje rastas dainas. Tarp jų ir mūsų šios savaitės jėgagrojis „Fades Away“. Konkrečiai ši kūrinio versija buvo perdaryta gruodžio mėnesį Stokholme nugriaudėjusiam Avicii Tribute koncertui, kuris pritraukė daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių muzikanto fanų iš viso pasaulio. Visi surinkti pinigai buvo skirti dvasinių problemų bei savižudybių prevencija besirūpinančioms organizacijoms.. Grįžtant prie dainos - vokalo partiją organizatoriai patikėjo dainininkei iš Kosta Rikos Michelle Gonzalez arba tiesiog Mishcatt ir liko tiesiogine to žodžio prasme sužavėti.

JONAS BLUE Younger ft. HRVY

Prodiuseris dainų kūrėjas bei DJ Guy James Robin arba Jonas Blue Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Younger“. Dainą ypač siūlome garsiai paklausyti visiems, kuriems atsibodo rudens dargana ir artėjantis šaltasis metų laikas. Šis kūrinys neabejotinai visus mus nuskraidins į karščiu alsuojančią vasarą ir neleis nei sušlapti, nei sušalti. Vokalo partiją Jonas patikėjo kylančiai Didžiosios Britanijos žvaigždutei Hrvy. Ir dvidešimtmetis su patikėta užduotimi puikiai susitvarkė.

 • Balsuoti
 • (1.5)

BLACK EYED PEAS RITMO (Bad Boys For Life) ft. J BALVIN

1995-aisiais metų grupės Corona atlikta daina „The Rythm Of The Night“ pastaraisiais metais į radijo stočių eterį ir į šokių aikšteles grįžta įvairiais pavidalais. Ne išimtis ir į sceną grįžtančių Black Eyed Peas bei regetono superžvaigždės J Baldvin naujausia daina „Ritmo“. Nepaisant iki skausmo „nugroto“ priedainio daina skamba labai gerai, J Baldvin įnešė Latina muzikos prieskonių, tuo tarpu amerikiečiai Black Eyed Peas tik sau būdingų natų. Summa summarum, ši vasara alsuojanti daina tikrai nepaliks abejingų darganotą rudenį ir nenumaldomai artėjančią žiemą. Pasigarsinkite savo garso šaltinius, jei dirbate, pasidarykite pertraukėlę, o gal ir pakvieskite kažką iš šalia esančių pašokti.

Sheppard Die Young

Eurovizijos atrankoje pernai dalyvavę ir antroje vietoje likę 2014-aisiais su daina „Geronimo“ išgarsėję australai Sheppard vėl bandys savo laimę Lalunos eteryje ir pristato naujausią savo dainą „Die Young“. Pusmečio pertrauką dėl pagrindinio vokalisto George‘o balso stygų uždegimo ir reabilitacinio periodo padarę Sheppard grįžta su trenksmu – visiškai pakeitę savo muzikos skambesį. Kaip teigia patys grupės nariai: „Mes paklausėme tiek savęs, tiek savo fanų kokiu keliu mums žengti toliau, kai George‘as pasveiks. Gavome labai aiškų atsakymą ir žinome kur keliausime toliau“.

HARRY STYLES Adore You

Dar viena savaitė. Dar vienas Lalunos jėgagrojis. Šį kartą jo garbingu autoriumi yra vienas iš veiklą sustabdžiusios grupės One Directoon narių Harry Styles. Puiki bei pozityvi daina įtraukta į praėjusį penktadienį dienos šviesą išvydusį jau antrąjį atlikėjo solinį albumą „Fine Line”. Vidutinio tempo nuo pirmųjų akordų kabinanti melodija bei puikus brito vokalas iš karto prikausto dėmesį ir nepaleidžia iki dainos pabaigos. Beje kritikai nuspėjo, jog po dviejų labai sėkmingų dainų „Lights Up” bei „Watermelon Sugar” ir trečiasis albumo singlas bus tikrai geras ir jie neklydo.

 • Balsuoti
 • (3.5)

JAMES BLUNT The Truth

Penkiskart „Grammy“ nominuotas dainininkas, kurio albumai ne kartą tapo platininiais, o dainos nuolat sukasi muzikos topuose, šį spalį išleido savo šeštąjį studijinį albumą „Once Upon a Mind“ ir šiandien Jums, Lalunos klausytojai pristato naujausią singlą iš jo pavadinimu „The Truth”. Nesuklysime sakydami, kog prieš 15 metų debiutavęs atlikėjas tapo viena ryškiausių žvaigždžių muzikos orbitoje. Jo pirmasis albumas „Back To Bedlam“ akimirksniu tapo platininiu, o daina „You're Beautiful“ virto pasauliniu hitu. Beje kitais metais James’as Blunt’as leisis į grandiozinį koncertinį turą po Didžiosios Britanijos ir daugelį Europos miestų, tarp kurių – ir Vilnius. Į Lietuvą britas atvyks birželio 3-ąją.

JUSTINAS JARUTIS Anymore

Šie metai atlikėjui buvo įspūdingi: geriausio metų atlikėjo titulas M. A. M. A. muzikos apdovanojimuose, išparduoti visi bilietai į koncertą Trakų pilyje, keturios dainos išvydo dienos šviesą, gausybė pasirodymų. Kaip uogą ant šventinio torto metų pabaigoje mes Lalunoje jo naujausią dainą „Anymore” pristatome Jums visiems. Kaip teigia muzikantas: „Daina gimė visai paprastai ir atsitiktinai: vieną dieną sėdėdamas pas Paulių Vaicekauską – Plucando studijoje pats sau po nosimi niūniavau melodiją ir grojau gitara. Paulius susidomėjęs paklausė kas tai – nuo to viskas ir prasidėjo. Naujausias kūrinys apie išsiskyrimą. Kai pabėgimas atrodo geresnis variantas, nei likimas komforto zonoje, kai ateina laikas sau pripažinti, jog atėjo tam tikro etapo pabaiga. Šis kūrinys taip pat yra apie stiprybę, kurios prireikia norint padaryti pokyčius gyvenime, apie žinojimą, kad laikas keisti kryptį“.

Ava Max Salt

Metai bėga labai greitai. Pernai paskelbusi apie vienerių metų kūrybinę pertrauką Ava Max ir vėl kartu su mumis ir Lalunos eteryje mums visiems nori pristatyti savo naujausią dainą „Salt“. Panašu, kad fanai šios dainos labai laukė, nes vos per keletą dienų ji susilaukė virš keturių milijonų peržiūrų Youtube platformoje. Daina stilistiškai kiek skiriasi nuo visiems įprasto Ava‘os skambesio, tačiau tai tikrai nėra blogai, gal net atvirkščiai. Lengva pop stiliaus daina, manome, jog tikrai atras savo klausytoją.

SIGALA We Got Love ft. ELLA HENDERSON

Vienu iš įtakingiausių Britanijoje laikomas DJ ir prodiuseris Bruce‘as Fielder‘is šokių muzikos scenoje puikiai pažįstamas Sigala pseudonimu grįžta į mūsų eterį su visiškai nauja daina „We Got Love“. Vokalo partiją dainoje atlieka pastaruoju metu ant bangos esanti 2012-aisiais būdama vos šešiolikos metų puikią šeštąją vietą britų X-Faktoriuje užėmusi Ella Henderson. Daina – puikios energetikos ir nuotaikos užtaisas, kuris nepaliks abejingų tiek šokių aikšteles okupuojančių, tiek gerą „vaibą“ mėgstančių klausytojų tarpe.

TIESTO Blue ft. STEVIE APPLETON

Išgirdę Tiesto vardą nejučia pradedame įsivaizduoti, kad kūrinys turėtų būti šokių aikšteles kaitinantis trance muzikos hitas. Tik ne šį kartą. Kaip teigia pats prodiuseris, su šia dainą jis norėjo palikti savo trance ir house muzijos rūmus ir išėjęs iš komforto zonos įžengti į mažiau pažįstamas melodingas, akustinės gitaros skambesio perpildytas teritorijas. Dainai vokalo partiją mielai sutiko sukurti britų dainininkas bei dainų autorius Steve Appleton. Beje jis taip pat parašė ir dainos žodžius. Daina „Blue“ kiek primena mus jau palikusio Avicii kūryba. Daug akustinės gitaros, melancholiškas dainos tekstas ir kiek country muziką primenati būgnų partija.

CAMILA CABELLO Living Proof

Turbūt nesuklysime sakydami, kad jeigu žmogus nors ir stipriai rizikuodamas tvirtai apsisprendžia viską kardinaliai savo gyvenime keisti tik labai retais atvejais jam to padaryti nepavyksta. Jei kalbėtume apie Camila Cabello, kuri tiesiogine to žodžio prasme buvo vadinama kvaile kai nusprendė palikti labai tuo metu sėkmingą merginų grupę Fifth Harmony ir pradėti solo karjerą, dabar gali tik džiaugtis tokiu savo sprendimu. O taip ją tuomet vadinę įtakingi muzikos pasaulio vilkai nuleidę galvas stovėti kampe. Pradėjusi solo karjerą Camila tiesiog pražydo. Jos kūryboje atsirado dar daugiau iki tol neregėtų spalvų, o pardavimai rinkoje pakilo iki tokių aukštumų, kad grupė Fifth Harmony galėtų tik pasvajoti.

Franky Wah Time After Time ft. JESSIE WARE

House ir Techno muzikos prodiuseris iš Jorkšyro Franky Wah debiutuoja Lalunos eteryje su tiek kritikų, tiek melomanų išliaupsintu house muzikos kūriniu „Time After Time“. Galbūt dar kas pamena devyniasdešimtaisiais labai populiarią rave‘o grupę Music Instructor bei jų dainą „Hymn“, kurioje roboto balsas mokė kaip reikia padaryti pasaulinį hitą. Labai panašu, kad tą kūrinį tikrai girdėjo ir Franky Wah, nes daina sulipdyta tiesiog nepriekaištingai. Prie puikaus ritmo tobulai priklijuota ilgam įsimenanti boso partiją melodija, o visą harmoniją vainikuoja užburiantis Jessie Ware vokalas.

WESTLIFE Without You

Westlife yra iš tų grupių, kurių niekas niekada nebeplanavo išgirsti, tačiau stebuklų būna. Po šešerių metų tylos ir jokių užuominų apie sugrįžimą vyrukai pernai sujaukė visą muzikinę rinką, pranešdami apie atsikūrimą. Vos prieš keletą dienų jie išleido jau tryliktąjį studijinį albumą „Spectrum“, o šiandien su mumis dalinasi ir naujausiu singlu „Without You“. Daina skamba tiesiog puikiai ir tai nenuostabu, nes prie naujausio airių grupės albumo labai svariai savo nagelius prikišo hitų kūrimo monstrai Ed‘as Sheeran‘as bei prodiuseris Steve Mac.

MELANIE C High Heels ft. SINK THE PINK

Ji tai padarė! Sveikiname Mel C su ilgai laukta nauja daina! Tokios ir panašios antraštės mirga internete. Daugelis netikėjo, kad Mel pernai per Spice Girls koncertą duotas spontaniškas pažadas išleisti naują solo dainą virs realybe. Ir štai mes ją šią savaitę pristatome kaip vieną iš karščiausių Lalunos naujienų. Daina be jokio abejo turi visus šansus ir duomenis tapti ne tik šokių aikštelių ir radijo stočių hitu, bet ir netradicinės seksualinės orientacijos bendruomenės himnu. Mat daina sukurta su gėjų ir lesbiečių simboliu tampančiomis Sink The Pink, o pati Mel C pirmą kartą kūrinį gyvai atliko susivyniojusi į vaivorykštę primenančią vėliavą.

ALLY BROOKE No Good

Yra daug būdų sukurti gerą dainą. Sukurti pačiam ar užsisakyti ir nusipirkti ją iš žinomų prodiuserių. Yra ir trečias, pastaruoju metu populiarėjantis būdas - pasiskolinti priedainį iš devyniasdešimtaisiais kultine tapusios dainos ir taip atverti vartus į kūrinio sėkmę. Būtent pastarąjį būda pasirinko buvusi jau išsiskirsčiusios merginų grupės Fifth Harmony vokalisčių Ally Brook. Buvusi Camila Cabelo kolegė kol kas negali pasigirti Camila’os solinės karjeros sėkme, bet panašu, jog didelis žingsnis link šlovės tikrai žengtas. Grįžkime prie dainos. Tai pop stiliaus kūrinys, kurio priedainis „pasiskolintas” iš kultinės grupės Prodigy to paties pavadinimo 1994-ųjų dainos.

 • Balsuoti
 • (3.5)

MARIJONAS MIKUTAVICIUS Geros ziemos

Dar viena puiki ir šį kartą šventinė daina Lalunos eteryje. Ponios ir ponai marijonas Mikutavičius linkėdamas Jums visiems geros žiemos pristato to paties pavadinimo kūrinį Ši daina, tikrai padės visiems išgyventi tamsiausią metų laiką ir sulaukti didžiųjų žiemos švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Dainininkas sako, kad Kalėdos jam labai svarbios, nors tai ir labiausiai įtemptas koncertinis laikas. „Kalėdos man yra gražiausia metų šventė, pilna džiaugsmo akimirkų ir vaikystės prisiminimų. Nors žiemos pakito, tačiau Kalėdos man vis tiek kvepia sniegu ir mandarinais. Tai metas, kai sieloje tarsi palengvėja, norisi pamiršti kasdienes bėdas ir norisi, kad visi aplink jaustųsi taip pat. Per Kalėdas, rodos, niekas neturi jaustis vienišas. Ir liūdna, kai kas nors taip jaučiasi. Tad svarbu nelikti nuošalyje – neleiskite, kad šventė praeitų pro šalį ir tavęs nepastebėtų“. teigia atlikėjas.

GALANTIS Faith ft. DOLLY PARTON and MR. PROBZ

Kadaise grupė Queen ir Fredis Merkuris dainavo dainą „It‘s A Kind Of Magic“ tą patį mes Lalunoje galime pasakyti apie dar vieną šios savaitės eterio naujieną – tai tikrai yra visiškas ir nenuginčijamas stebuklas. Visiems mums puikiai nuo 2015-ųjų dainos „Peanut Butter Jelly“ pažįstamas prodiuserių iš Švedijos duetas Galantis suvienijo pajėgas su olandu Mr. Probz ir tiesiog susprogdino muzikinę padangę vokalo partijai pasikvietę nuo 1956-ųjų scenoje esančią amerikietiškosios scenos primadoną bei gyvą legendą Dolly Parton. Absoliučiai netikėtas bei magiškas „Galantis“, Dolly Parton ir Mr. Probz kūrinys bet kokiu atveju taps šio rudens megahitu.

 • Balsuoti
 • (2.8)

ROYCE Kaledine eglute

Su dideliu malonumu Jums Lalunos klausytojai norime pristatyti dar vieną klaipėdiečių Royce dainą tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Tai 1987-ųjų grupės Kardiofonas dainos „Kalėdinė Eglutė“ koveris. Pirmą kartą ne Lalunos eteryje daina suskambo per šių metų pagrindinės Klaipėdos Kalėdų eglės įžiebimą miesto centre. ROYCE lyderis ir balsas Ilja Gun neabejodamas sako, jog publikai pristato rimtą ir kokybišką dešimtmečių istoriją skaičiuojančios „Kardiofono“ dainos versiją, kuri papildys ir būsimą grupės albumą. „Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų. Tai - daina, kuriai netinka tralialia stilius“,- sakė ROYCE vokalistas ir idėjinis lyderis.

 • Balsuoti
 • (3.82)

CHAINSMOKERS Push My Luck

Prieš kiek daugiau nei pusmetį amerikiečių DJ ir prodiuserių duetas The Chainsmokers paskelbė, jog šiais metais išleis jau antrąjį savo studijinį albumą „World War Joy“, tačiau metams artėjant prie pabaigos albumo vyrukai vis dar nepristatė, tačiau su malonumu dalinasi singlais. Mūsų eteryje pristatomas kūrinys „Push My Luck“ tai jau penktasis singlas iš šio albumo. Tai reiškia, kad mes jau esame supažindinti su lygiai puse dainų įeisiančiu į jo sudėtį. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai yra elektroninės muzikos gan lėto tempo baladė su labai puikiai išsiskiriančia labai subtilia boso partija. Na, o žodžiai apie vidines dvejones pradedant naujus santykius.

STEVE AOKI 2 In A Million ft. STING and SHEAD

Turbūt nesuklysime sakydama, kad kai pagalvoji apie fenomenalų populiarumą pastaraisiais metais įgijusį prodiuseri Steve Aoki, Sting‘o pseudonimas kartu su juo, švelniai tariant, ne iš karto šauna į galvą. Tačiau šį kartą šie puikūs muzikantai nusprendė dirbti kartu ir tai yra pirmasis kartas tiek Gordon‘ui Sumner‘iui tiek Steve‘ui Aoki. Prie šios puikios kompanijos prisijungė nuo 2013-ųjų ant scenos esantys amerikiečiai Shaed. Jiems elektroninė šokių muzika irgi nėra ta teritorija, kurioje grupės nariai jaustųsi kaip žuvys vandenyje, mat grupė propaguoja amerikietišką indie-pop muzikos tilių.

DONNY MONTELL Another Lover ft. JAY BALMAIN

Donatas Montvydas Jums Lalunos klausytojai pristato naujausią savo dainą „Another Lover“, kurią įrašė kartu su švedų reperiu Jey Balmain‘u. Atlikėjai susipažino, kai Donatas dalyvavo „Eurovizijoje“ 2016 metais Švedijoje ir nuo to laiko juos sieja muzikinė draugystė. Naujausia atlikėjo daina buvo įrašyta Stokholme, o prie jos prisidėjo ir du multiplatininiai prodiuseriai, kurie dirbo su Travisu Scottu, Young Thug, Chrisu Brownu ir kitais pasaulinio garso atlikėjais. Kaip teigia pats Donatas: „Daina Another Lover yra apie emocinę būseną, kai jaučiamės pasimetę tarp savo emocijų ir ieškome, kaip iš tos būsenos pabėgti“.

ALLE FARBEN The Night We Met

DJ ir prodiuseris iš Vokietijos Frans‘as Zimmer‘is, vakarėlių liūtams, bei šokių muzikos fanams visoje Europoje žinomas „Visų Spalvų“ arba Alle Farben pseudonimu į Lalunos eterį grįžta su dar viena puikia daina „The Night We Met“. Šį kartą trisdešimt ketverių nuo 2010-ųjų scenoje esantis muzikantas mums visiems dovanoja nostalgija kvepiantį muzikinį kūrinį, kuris šventiniu laikotarpiu primins artimus žmones, su kuriais taip gera būti kartu.

THE CHAINSMOKERS Family

Dar viena nauja gera daina Lalunos eteryje. Kitokių mes paprasčiausiai negrojam ir nesiūlom Jūsų teismui. Šį kartą tai amerikiečiai The Chainsmokers ir norvegų prodiuseris Kygo bei jų bendras darbas pavadinimu „Family“ ir tai jau septintasis oficialus singlas iš neseniai pasirodžiusio trečiojo The Chainsmokers studijinio albumo „World War Joy“. Pastaruoju metu skandinaviškai amerikietiški duetai tiesiog diktuoja madas pasaulinėje EDM muzikos rinkoje. Ne išimtis ir ši „akustiškai elektroninė“ daina, tinkanti ir vakarėliams, ir ramiam vakarui su šeima.

Niall Horan Nice To Meet Ya

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje. Tai prieš trejus metus savo veiklą sustabdžiusios tuo metu jau kultine tapusios grupės One Direction vieno iš vokalsitų Niall‘o Horan‘o kūrinys „Nice To Meet Ya“. Niall‘ui, iki šiol puikiai sekasi kepti hitus, kurios labai palankiai vertina tiek kritikai, tiek ir paprasti mirtingieji. Labai panašu, kad naujausiai pristatomai dainai taip pat horizonte piešiasi puiki ateitis. Kūrinys yra tikrai nesudėtingas, gal net žodis paprastas jam tinka labiausiai. Tačiau tai anaiptol nesumenkina dainos kokybės. Muzikine prasme mus nuskraidins į pačią devyniasdešimtųjų pabaigai, o ausyliausieji iš mūsų netgi išgirs Robbie Williamso superhito „Let Me Entertain You“ primenantį motyvą.

Alan Walker Alone pt. II ft. AVA MAX

Filmai, sulaukę puikių įvertinimų ir žinoma uždirbę daug pinigų sulaukia bent vieno, o kartais ir kelių tęsinių. Rečiau taip nutinka su dainomis. Šį kartą Alan’as Walker’is Lalunos eteryje pristato 2016-aisiais sukurtos itin populiarios dainos „Alone” antrąją dalį. Nors iš pirmo žvilgsnio nei stilistiškai, nei pačios idėjos prasme dainos yra absoliučiai skirtingos, tačiau anot paties muzikanto, vos pradėjus dėlioti pirmuosius kūrinio garsus jis iš karto suprato, jog kuria dainos „Alone” antrąją dalį. Vokalo reikalus prodiuseris patikėjo ne kam kitam, o vis ryškiau ir ryškiau pasaulinėje muzikos rinkoje spindinčiai 25-erių albanų kilmės amerikietei Ava’i Max.

JAMES ARTHUR Quite Miss Home (Steve Void Remix)

2012-ųjų Didžiosios Britanijos X-Faktoriaus nugalėtojas James Arthur grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo kūriniu „Quite Miss Home“. Kaip ir įprasta lyriškajam James‘ui ši daina tai dar viena puiki baladė. Nors ir labai graži originali dainos versija tikriausiai sunkiai rastų nišą radijo stočių eteryje, tačiau tam atvejui visada yra DJ‘jai, kurie dainai prilipdo „bytą“, adaptuodami radijo eteriui. Taip nutiko ir šį kartą. DJ ir prodiuseris Steve Void „patiuningavo“ dainą ir štai mes jį jau turime ir Lalunos eteryje.

MATOMA Keep It Simple ft. WILDER WOODS

Elektroninės muzikos pažiba, vienas iš garsiausių bei talentingiausių pasaulio DJ. Taip apie prodiuserį pseudonimu Matoma kalba apie muziką rašantys portalai. Mes Lalunoje tikrai nesiginčysime, o tik paantrindami pristatysime naujausią norvego kūrinį „Keep It Simple“. Šį kartą prie visų kūrybinių procesų labai svariai prisidėjo amerikietis „meškos“ pravardę turintis multi instrumentalistas, dainų autorius bei dainininkas Wilder‘is Woods‘as. Tai dar vienas Matoma kūrinys, kuris bus įtrauktas į grandiozinį „Camp Superdope“ koncertinį turą, antrąjį muzikanto studijinį albumą ir kaip jau supratote į Lalunos eterį.

ARIZONA Problems

Tiek gamta, tiek žmogaus gyvenimas, tiek mada turi savo ciklus. Tiksliau ratus, kurie sukasi ir kartojasi iš naujo. Ne išimtis ir muzika, o ypač pop. Kas keliasdešimt metų muzika sugrįžta. Jauniems, ji skamba naujai, o kitiems jau gyvenusiems prieš tai buvusiame cikle kelia nostalgiją, todėl pataiko į abu klausytojų segmentus. Amerikiečiai Arizona Lalunos eteryje ne naujokai. Jų dainai „Nostalgic“ tikrai neblogai sekėsi mūsų tope. Drįstam prognozuoti, kad aštuntojo dešimtmečio prieskoniais prifarširuotam kūriniui „Problems“ seksis dar geriau.

JAX JONES This Is Real ft. ELLA HENDERSON

Tikrasis jo vardas - Timucin Lam, tačiau scenoje jis puikiai žinomas kaip Jax Jones. Rugsėjo mėnesį britas išleido savo debiutinį albumą „Snacks (Supersize)“ į kurį nugulė visa ketverių metų prodiuserio kūryba. Vokalo partijas Jax Jones patikėjo tokioms žinomoms atlikėjoms kaip Mabel, Tove Lowe, Jess Glynne, Bebe Rexha ir Ella Henderson. Būtent su pastarąja ir įrašyta mūsų šią savaitę pristatoma daina „This Is Real“. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai ji dar vienas puikus elektroninės šokių muzikos būdingos britų prodiuseriams pavyzdys: daug bėgančio pianino, kurį Didžiojoje Britanijoje dar pirmoje praėjusio amžiaus dešimto dešimtmečio pradžioje išgarsino tokios grupės kaip Utah Saints bei N-Trance bei žinoma pozityvios energijos. Visą tai suklijuojame į vieną, pridedame vokalą ir kviečiam visus gerai pašokti.

 • Balsuoti
 • (2.67)

ALEC BENJAMIN Mind Is A Prison

Nuo 2013-ųjų scenoje esantis dvidešimt penkerių amerikietis muzikantas, dainų autorius ir atlikėjas Alec‘as Benjamin‘as mums visiems nori pristatyti savo naujausią dainą „Mind Is A Prision“. Šie metai Alec‘ui buvo itin sėkmingi – jam pagaliau pavyko savo kūrybos dainas „eksportuoti“ į kitą Atlanto pusę, tai yra pas mus. Daina anot paties dainų kūrėjo yra pati asmeniškiausia. Muzikantas savotiškai įsileidžia klausytoją tiesiai į savo smegenis, o iš ten „langų“ (atlikėjas taip vadina savo akis) pagalba, mes visi galime matyti pasaulį jo akimis.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (2.4)

Dua Lipa Future Nostalgia

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Į mūsų eterį grįžta visiems puikiai pažįstama albanų kilmės britė Dua Lipa. Grįžta ji su daina „Future Nostalgia“ Šį kartą tai jau antrasis singlas iš šiais metais dienos šviesą išvysiančio jau antrojo to paties pavadinimo atlikėjos studijinio albumo. Daina tai funk ir pop muzikos sintezė, kuri pastaruoju metu kartu su aštuoniasdešimtųjų synth pop‘u randa puikia nišą muzikos industrijoje. Apie dainos atsiradimą interviu metu Dua Lipa pasakojo taip: „Sėdėjau vienoje Los Andželo kavinėje su savo geru bičiuliu prodiuseriu Jeff‘u Bhasker‘u. Linksmai šnekučiavomės, bei kvailiodami niūniavome vieną melodiją po kitos, kol galiausiai aš pasakiau stop, nes supratau, kad tai kas išėjo, turi būti įrašyta“.

JAX JONES Jacques ft. TOVE LO

Savo naujausio albumo „Sunshine Kitty“ įrašus baiginėjanti švedė Tove Lo į jį planuoja įtraukti kiek sau nebūdinga absoliučiai klubinį kūrinį „Jacques“. Dainai muziką sukūrė pasaulyje puikiai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris bei DJ Jax Jones. Nepavykusių santykių, priklausomybių bei kitų tamsių gyvenimo pusių dainose narpliojimą Tove Lo atidėjo ateičiai ir mums visiems pristato žaismingai ir kiek gundančiai skambantį darbą apie vyrų norą kelionėse turėti vienkartinius santykius. Internete jau dabar dainą lydi puikūs atsiliepimai, todėl panašu, kad muzikantės nukrypimas nuo įprasto kelio pasiteisino su kaupu.

GRYFFIN Body Back ft. MAIA WRIGHT

Amerikiečių DJ ir prodiuseris Dan Griffith arba tiesiog Gryffin grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo dance-pop stiliaus kūriniu „Body Back“. Tai dar vienas vos praėjusį ketvirtadienį dienos šviesą išvydusio pirmojo, net tris metus įrašinėto bei labai laukto muzikanto studijinio albumo „Gravity“. Su dainos vokalo partija tiesiog idealiai susidorojo vis dar kelio į žvaigždes ieškanti amerikietė Maia Wright. Anot portalo celoebmix.com: „yra dainų, kurios eina ir praeina, yra ir tokių, kurios gerai klausosi, bet greitai atsibosta, tačiau yra ir tokių dainų, kurias tiesiog privaloma klausyti „ant repeat‘o“. Ši Gryffin daina priklauso būtent tokiai kategorijai.

 • Balsuoti
 • (1.67)
 •  
 •  
 •