JAMES BLUNT Cold

Į Lalunos eterį su naujausiu savo soliniu kūriniu „Cold“ grįžta visiems mums puikiai pažįstamas britas James‘as Blunt‘as. Naujausia daina tai intriguojanti ir labai laukta naujojo, vis dar studijoje kepamo albumo „Once Upon A Mind“ „pirmoji kregždė“. Kaip teigia pats muzikantas - į naujausią dainą, lygiai taip pat kaip ir į naujausią albumą James‘as sudėjo visą savo širdį ir visas kūrybines galias. Albumas iš tiesų buvo kuriamas labai ilgai, o visos kiekvieno sąskambio detalės gludintos vėl ir vėl. Todėl britas neslepia, kad būsimasis albumas yra pats „sąžiningiausias prieš klausytoją“ jo darbas. Daina „Cold“ skirta jo toli esančiai merginai ir ji labai primena pirminį James‘o Blunt‘o skambesį. Įsimylėkime iš naujo.

FREYA RIDINGS Castles

Nuo 2016-ųjų kuriančiai 25-erių dainų autorei ir dainininkei Freya Ridings praėję 2018-ieji buvo iš tiesų labai sėkmingi. Su antrojo studijinio albumu dainomis ji tiesiog užkariavo Britanijos radijo stočių eterį ir panašu, kad įgavusi pagreitį karjera žada merginai didelę sėkmę. Naujausios dainos „Castles“ pasirodymas Lalunos grojamiausių sąraše yra dar vienas įrodymas, kad Freya‘ai pasisekė pralaužti ledus į kitų šalių radijo stoties grojaraščius. Kaip ir mes, kritikai net neabejoja, kad specifinio balso raudonplaukei greitu metu pavyks rinkti arenas visoje Europoje.

TAYLOR SWIFT Lover

Norime pristatyti dar vieną dainą Lalunos eteryje. Šią dainininkę jau labai drąsiai galime vadinti dvidešimt pirmojo amžiaus pop scenos ikona. Taip tai Taylor Swift. Moteris, į kurią anot vyriškosios publikos galima tiesiog žiūrėti išjungus garsą. Tačiau kadangi radijas vaizdo ne transliuoja, visgi siūlome paklausyti naujausios Taylor dainos „Lover“. Daina „Lover‘ yra titulinė vos prieš keletą savaičių pasirodžiusio jau septintojo atlikėjos to paties pavadinimo studijinio albumo. Kūrinys liaudiškai tariant „kabinantis“. Lana Del Ray pasauliui grąžintas septintojo dešimtmečio aido efektas ir puikus dainos skambesys tikrai atneš kūriniui sėkmę visame pasaulyje.

LENA Better ft. NICO SANTOS

Niekada nebandėme vesti sėkmingų ir vienadienių Eurovizijos nugalėtojų procentinių punktų, tačiau panašu, jog vienadienių yra kur kas daugiau nei toliau sėkmingai karjerą tęsiančių muzikantų. Viena iš puikiai jau devynerius metus pop scenoje esanti vokietė Lena. Šį kartą ji į Lalunos eterį grįžta su savo tėvynainiu Nico Santos‘u ir labai Jungtinių Amerikos Valstijų rinkai tinkančia daina „Better“. Šių metų pavasarį naują bei labai sėkmingą albumą „Only Love L“ išleidusi dainininkė jau dėlioja naujojo albumo planus ir neslepia ambicingų planų užkariauti Amerikos rinką.

 • Balsuoti
 • (3.67)

CASCADA Like The Way I Do

2013-aisiais Eurovizijos favoritų sąraše, tačiau visišką fiasko patyrę vokiečiai Cascada tuomet nenukabino nosių ir kūrė toliau. Nors arenose ir stadionuose grupė nebekoncertuoja jau seniai, tačiau savo klausytoją tikrai turi. 2018-aisiais padarę metų pertrauką jie grįžta ir mums visiems pristato dar studija kvepiančią dainą „Like The Way I Do“. Kritikai jau dabar dainai piešia puikią ateitį tiek šokių aikštelėse, tiek ir karščiausiuose Europos topuose.

 • Balsuoti
 • (4.5)

ROYCE Is smelio ir pieno ft. IGORIS KOFAS

Tikri ankstyvosios „depešų“ ir gal būt grupės Fojė kūrybos gerbėjai bei elektroninės muzikos fanai šią savaitę turi tikrą progą švęsti. Lalunos eteryje ypač dažnai suksis šios savaitės klaipėdiečių grupės Royce darbas „Iš smėlio Ir pieno“. Muziką ir žodžius dainai parašė grupės Royce lyderis Ilja Gun. Na, o atlikti dainą Ilja padeda visiems puikiai pažįstamas Lemon Joy vokalistas Igoris Kofas.

 • Balsuoti
 • (3.6)

SAM SMITH How Do You Sleep

Kurį laiką vokalo partijas kitiems muzikos prodiuseriams atlikinėjęs Sam‘as šiuo metu aktyviai dirba prie savo paties muzikos. Lyrišku ir kartais net „verkšlenančiu“ interneto platybėse vadintas atlikėjas šį kartą tik žodžiuose lieja apmaudą dėl išdavystės ir atvirai klausia – „Kaip tu gali užmigti?“, tačiau muzikine prasme daina kur kas energingesnė už ankstesnes Sam Smith dainas. Stilistiškai daina yra artima klasikinei devyniasdešimtųjų metų R&B muzikai. Beje melomanai be jokios abejonės šioje dainoje išgirs, jog dainininkas dar labiau patobulino savo vokalinius sugebėjimus.

 • Balsuoti
 • (3.29)

TONES AND I Dance Monkey

Dar vienas superhitas Lalunos eteryje. Šį kartą tai daina jau spėjusi užkopti į Australijos, Švedijos bei Norvegijos oficialių Top šimtukų numeris vienas pozicijas. Ponios ir ponai šiltai priimkite Lalunos eterio debiutantę, australiškąją Billie Elish, Tones And I. Trumpai apie ją. Tones And I tikrasis vartas yra Toni Watson. Savo, kaip dainininkės karjerą jaunoji atlikėja pradėjo vos pernai. Šių metų rugpjūčio 30-ąją pasaulį išvys debiutinis studijinis Tones And I albumas „The Kids Are Coming”. Mūsų šią savaitę pristatoma daina „Dance Monkey” yra jau trečias ir absoliučiai sėkmingiausias būsimo albumo singlas.

 • Balsuoti
 • (4.63)

LILL NAS X Old Town Rroad ft. BILLY RAY CYRUS

Ši daina pasaulyje šiuo metu yra tokia populiari, kad muša visus įmanomus rekordus tiek JAV, tiek Kanados topuose. Pavyzdžiui Kanados karščiausiame Top 100-ke daina pirmoje vietoje laikosi jau septyniolika savaičių ir net nesirengia užleisti savo pozicijų. Trumpai apie dainą. Ją sukūrė amerikietis reperis ir muzikos prodiuseris Lil Nas X. Ir jei jūs manote, kad dainos stilius bus repas, klystate. Dainos vokalo partiją kartu su reperiu atlieka skandalingosios aktorės ir dainininkės Miley Cyrus tėvas Billy Ray Cyrus. Grįžtant prie dainos stiliaus, jo pavadinimas yra naujas darinys country-rap. Labai panašu, kad į pasaulį ateina šio stiliaus aukso amžius. Pirmoji kregždė ir Lalunos eteryje Lil Nas X ir Billy Ray Cyrus daina “Old Town Road”.

 • Balsuoti
 • (4.33)

DONATAS MONTVYDAS Ryto saule

Donatas Montvydas pradeda vasarą, pristatydamas ilgai lauktą naują dainą „Ryto saulė“. Šioje dainoje ne tik atlikėjo pirmas kartas, bet ir prisiminimai, įkvėpę parašyti šią dainą. Atlikėjas per dvylika karjeros metų nebuvo padaręs ilgesnės pertraukos. Devyni mėnesiai tylos atlikėjo gerbėjams labai prailgo. „Nepaisant didžiulės meilės klausytojams, tai buvo laikas, kai man reikėjo atsiriboti nuo muzikos ir ją supančių žmonių. Kažkuria prasme su šia daina verčiu naują puslapį.“ – sakė atlikėjas. Šią dainą Donatas Montvydas kartu su kameriniu orkestru pristatė liepos 6 dieną susirinkusiems žiūrovams Palangoje.

 • Balsuoti
 • (2.75)

GJAN Neleisk man uzmigt

Lalunos eteryje dainininkė GJan pristato savo naujausią lietuvišką dainą „Neleisk man užmigt“. Galime drąsiai teigti, kad GJan yra iš tų atlikėjų, kurie nekuria tuščių dainų. Kiekvienas GJan kūrinys turi originalią žinutę, kurioje, jei įsigilini, gali atpažinti ir save. Nauja daina „Neleisk man užmigt“ kalba apie vieną svarbų kiekvienos poros santykių momentą, kuris dažnai kasdienybės rutinoje praslysta nepastebėtas. Pati GJan teigia, jog: „Kurdama šią dainą turėjau omeny tą laiką, kai vienas iš partnerių pradeda pamiršti tai, kas iš tiesų jį laiko poroje. Galima sakyti savotiškai „užmiega“. Tuomet principai tampa svarbesni už kitą žmogų ir gali sugriauti viską.

 • Balsuoti
 • (3.67)

PINK Can We Pretend ft. CASH CASH

Pink, Jums Lalunos klausytojai, pristato naujausią savo dainą „Can We Pretend“. Ši daina tai dar vienas singlas iš balandžio mėnesį dienos šviesą išvydusio studijinio dainininkės albumo „Hurts 2B Human“. Šokių aikštelėms bei radijo eteriui puikiai pritaikyta šokių muzikos daina tikrai ras savo klausytoją, nes prie muzikos kūrimo labai stipriai prisidėjo tobulą elektroninę šokių muziką kurianti prodiuserių trijulė Cash Cash. Prie puikios šokių muzikos puikiai tinka kiek nostalgiškas Pink vokalas. Suma sumarum Laluna savo grojaraštyje turi dar vieną puikią dainą. Su kuo visus ir sveikiname.

 • Balsuoti
 • (3.6)

BASTILLE Another Place

Nuo 2010-ųjų kartu kuriantys britai Bastille grįžta į Lalunos eterį. Grįžta jie su dar vienu singlu iš šiais metais pasirodžiusio trečiojo studijinio grupės albumo „Doom Day“. Nors grupė vis dar skelbiasi grojanti alternatyvųjį roką, tačiau pastaruoju metu Bastille stilius stipriai pasuko elektroninės šokių muzikos kryptimi. Ne išimtis ir naujausias kūrinys „Another Place“. Iš karto įtraukianti melodija, puikus darbas su ritmo mašina ir su niekuo kitu pasaulyje nesupainiojamas Dan‘o Smith‘o vokalas tai naujoji Bastille daina.

 • Balsuoti
 • (3.5)

Kygo Higher Love ft. WHITNEY HOUSTON

Iš pirmo žvilgsnio absoliučiai neįmanomas Kygo ir Whitney Houston duetas tapo realybe! Taip rašo internetinis portalas billboard.com. Mes Lalunoje savo ruožtu jį pristatome Jums. Dainos istorija prasidėjo nuo to, jog artima, deja jau prieš septynerius metus mus pailkusios Whitney Houston aplinka, jau kurį laiką ieškojo kam būtų galima patikėti dar 1990-aisiais išleisto atlikėjos hito „Higher Love” modernizavimą. Ir kas jei ne norvegas Kygo galėjo šiam darbui tikti tobuliau. Puiki „Kaigiška” muzika ir kaip visada šiurpuliukus keliantis Whitney Houston vokalas. Ar gali būti kas nors geriau?

SENJASA Man nepatinka

TV eteryje sužibėjusi atlikėja Senjasa palikusi įspūdį ne tik savo išvaizda, bet ir balso tembru, debiutuoja ir Lalunos eteryje. Atlikėja sulaukė dėmesio ir socialiniuose tinkluose. Dainos „Man nepatinka“ demo versija, atlikta gyvo pasirodymo metu, buvo peržiūrėta daugiau nei 200 000 kartų. Senjasa teigia, kad pirmą kartą paklausius, kūrinys atrodo labai paprastas, tačiau jis puikiai atskleidžia, ką jaučia dažnas iš mūsų, nedrįsdamas apie viską kas slegia ir neduoda ramybės kalbėti garsiai. Dainos tekstas kreipiasi į šiuolaikinę visuomenę ir galimybę rinktis tarp materialių vertybių ir paprasto noro jaustis gerai. „Man nepatinka“ priedainis kviečia nebijoti pasakyti „Ne“.

 • Balsuoti
 • (3.44)

POST MALONE Goodbyes ft. YOUNG THUG

Praėję 2018-ieji metai vis savęs stiliaus prasme įvardinti negalinčiam 24-erių metų reperiui, rokeriui ir pop atlikėjui bei muzikos autoriui Austin Richard Post arba Post Malone buvo itin sėkmingi. Jis išleido albumą, net trisdešimt šešias savaites su Lalunos eteryje vis dar besisukančia daina „Sunflower“ praleido Billboard Hot šimtuke bei surengė labai sėkmingų koncertų maratoną. Šiais metais muzikantas, panašu, kad nesiruošia mažinti apsukų ir Launos eteryje pristato puikiai skambančią dainą „Goodbyes“. Duetų mėgėju pramintas Post‘as ir šį kartą dainoje ne vienas. Su juo vokalo partija dalinasi kiek vyresnis 27-erių reperis Jeffery Lamar Williams arba tiesiog Young Thug.

ARIANA GRANDE Boyfriend ft. SOCIAL HOUSE

„Faktas yra tas, kad taip stipriai įsibėgėjus, gretai stabdyti yra pavojinga“. Taip apie nenuilstančią Ariana Grande rašo billboard.com. Ir jie teisūs. Labai retas atvejis, kai atlikėjas ar grupė per pusę metų sugeba įrašyti du studijinius albumus, atlaikyti pasaulinį turą ir spėti sudalyvauti festivaliuose. Tai tiesiog monstriškas darbas, reikalaujantis daug fizinių ir žinoma mentalinių žmogaus galių. Ir tai ir tai Ariana Grande tikrai turi. Ir panašu, kad jos pavardė Grande apie šią 26-ių muzikantę pasako viską. Prie dainos kūrimo stipriai prisidėjo amerikiečių duetas iš Pensilvanijos Social Club. Kalbant apie dainą tai yra labai kokybiška pop ir r‘n‘b stiliaus daina, kurios neišgirsti tiesiog visiškai neįmanoma.

MARIJONAS MIKUTAVICIUS Ten galejai buti tu

CELINE DION Flying On My Own

Šios moters pristatinėti tikrai nereikia niekam, jos vardas kalba pats už save. Ponios ir ponai pasitikime į Lalunos eterį grįžtančią nepakartojamo balso savininkę Céline Dion. Ji sugrįžta su potencialiu šokių aikštelių ir radijo stočių hitu „Flying On My Own“. 1988 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja, Šveicarijai atstovavusi Céline Dion labai džiaugiasi naujuoju savo darbu ir teigia, kad po nelengvų gyvenimo išbandymų ji vėl stipri ir džiaugiasi kiekviena savo diena. Be naujos dainos visame pasaulyje garsi dainininkė taip pat paskelbė, kad rudenį ne tik išleis naują albumą „Courage“, tačiau taip pat vyks į pasaulinį koncertinį turą „Courage World Tour“.

 • Balsuoti
 • (3.5)

ELLIE GOULDING Hate Me ft. Juice WRLD

Mums visiems puikiai pažįstama britų dainininkė Ellie Goulding kartu su reperiu Juice Wrld Lalunos eteryje pristato visiškai šviežią dar studija kvepiančią dainą „Hate Me“. Kaip tviteryje rašė pati Ellie: „Daina tiek žodžių, tiek pačios stilistikos prasme skiriasi nuo kitų mano dainų. Tačiau visada smagu šiek tiek padūkti ir pakvailioti“. Tai jau ketvirtasis atlikėjos singlas iš netrukus pasirodysiančio studijinio albumo. Dainininkė taip pat pasinaudojo proga nuraminti savo gerbėjus ir teigė, kad naujasis albumas jau čia pat ir, kad tikrai buvo verta jo laukti net ketverius metus.

WESTLIFE Dynamite

Naujausia grupės Westlife daina „Dynamite“ tai jau trečiasis singlas iš šių metų lapkritį dienos šviesą išvysiančio devynerius metus laukto jau vienuoliktojo vyrukų albumo „Spectrum“. Po šešerių metų tylos pernai į sceną grįžusi airių grupė kaip visada skamba puikiai ir šiuolaikiškai ir tai ne nuostabu. Prie naujausio Westlife‘ų albumo labai įtemptai dirba puiki prodiuserių komanda bei nenuilstantysis muzikos genijus Ed‘as Sheeranas. Nepatvirtintais duomenimis būtent Ed‘as ir buvo pagrindinis faktorius lėmęs Westlife atsikūrimą bei suteikė grupei motyvacijos ir noro dirbti.

 • Balsuoti
 • (4.5)

THE CHAINSMOKERS Takeaway ft. ILLENIUM and LENNON STELLA

DISCIPLES All Mine

Prodiuserių trijulė iš Didžiosios Britanijos Disciples ir vėl kartu su mumis. Pernai viso pasaulio topus su daina „48Hrs“ užkariavę vyrukai nesėdi sudėję rankų. Internetinėje žiniasklaidoje jau kuris laikas sklandė gandai, jog jie labai aktyviai pluša studijoje. Štai ir rezultatas – daina „All Mine“. Vokalo partiją dainai sukūrė Nyderlanduose gimusi, tačiau Anglijoje reziduojanti dainininkė Eyelar. Disciples naujame kūrinyje niekur nepabėgo nuo savo kultivuojamo labai kokybiškai sudėlioto pozityvaus bei labai vasariško „Uplifting Housę“ muzikos stiliaus. Dar viena puiki daina, su kuria labai smagiai ir be jokio streso po truputį galime išlydėti besibaigiančią vasarą.

JURIJUS VEKLENKO Sapnuose ft. LEON SOMOV

Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse klaipėdietis Jurijus Veklenko ir vienas geriausių šalies muzikos prodiuserių Leonas Somovas Lalunos klausytojams pristato bendrą kūrinį „Sapnuose“. Net neabejojame, jog daina patiks tiek senųjų gerųjų „Depešų“ bei Erasure gerbėjams, tiek ir jaunajai kartai. Kaip visada puikiai Leono sudėlioti instrumentai, bei kaip visada superinis Jurijaus vokalas, dainą padaro tiesiog tobula.

JOVANI Figure It Out ft.YOUTH APPEAL

Naujasis Jovani hitas „Figure It Out“ yra įrašytas su paslaptinga dainininke iš Švedijos, kuri pasislėpė po „Youth Appeal“ pseudonimu. Tai jau trečias iš eilės Jovani kūrinys, kuriam prognozuojama didelė sėkmė ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Kaimynėje šalyje kiek anksčiau dideliais hitais tapo Jovani kartu su dainininke Jazzu įrašytos dainos „Keep It To Myself“ ir „I Should Have Known“. „Naujasis singlas yra apie sudaužytą širdį. Kiekvienas esame tai patyrę, todėl neabejoju, kad tai aktualu ir mano gerbėjams“, – apie naują dainą mintimis dalinasi Jovani. Nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo radijo imtuvus ir paklausyti dar vienos Lalunos eterio naujienos – Jovani ir Youth Appeal dainos „Figure It Out“.

DONATAS MONTVYDAS Man patinka

Donatas Montvydas Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Man patinka“. Šis kūrinys dar praėjusiais metais skambėjo atlikėjo koncertiniame ture ir sulaukė ypatingo dėmesio bei palaikymo iš žiūrovų, tačiau oficialiai ji nebuvo išleista. Kaip teigia pats Donatas: „Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką. Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą kūrinį didelį dėmesį skyriau melodijos paieškoms, nes šokių muzikoje tai – svarbiausia dalis“. Dainininkas įsitikinęs, kad „Man patinka“ – tikras šokių aikštelės hitas. Daina provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti, ką apie tave galvoja kiti. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę.

 • Balsuoti
 • (2.5)

Burak Yeter Move Like This

Kaip įprasta šiltuoju metu laiku muzikos kūrėjai kepa vasarai tinkančią ir šokti kviečiančią muziką. Nuo kitų muzikantų neatsilieka turkiškų šaknų turintis , tačiau Nyderlandus atstovaujantis DJ ir prodiuseris Burak Yeter. Jis ir vėl kartu su mumis. Šį kartą nuo 2000-ųjų scenoje esantis ir kol kas tris studijinius albumus išleidęs muzikantas mums pristato visiška vasara kvepiantį šokių muzikos kūrinį „Move Like This“. Nors prietarai patalpoje švilpauti draudžia, tačiau mes galvojame, jog klausant šios dainos tai daryti galima ir net būtina.

 • Balsuoti
 • (2.25)

RITA ORA New Look

Albanų kilmės britė Rita Ora į Lalunos eterį grįžta su trenksmu. Vienos muzikos padangės žvaigždės turi savo vardo kvepalus. Tuo tarpu Rita Ora yra drabužių bei avalinės linijų savininkė, o ši naujausia daina skirta reklamuoti naujausią batų kolekciją. Dar vienas įdomus dalykas, kad pirmą kartą gyvai atliekamą šią dainą, tarp daugelio pasaulio įžymybių turėjo garbės išgirsti ir viena iš Lietuvos padangės žvaigždžių. Vardinį kvietimą į Ritos kolekcijos pristatymą Berlyne gavo, anot užsienio žiniasklaidos „viena įtakingiausių ir žinomiausių“ Lietuvos dainininkių Monika Pundziūtė – Monique.

MARK LES Promise ft. MONIQUE

Milijonines peržiūras „Youtube“ platformoje skaičiuojantys atlikėjai Monika Pundziūtė-Monique ir Marius Leskauskas-Mark Les Jums Lalunos klausytojai pristato apie santykių laikinumą ir nepateisintus lūkesčius pasakojantį kūrinį „Promise“. Nors daina įrašyta prieš dvejus metus, anot Monique – „Ji turėjo subręsti kaip geram prancūziškam vynui“. Ir iš tiesų panašu, jog daina prieš du metus būtų iškritusi iš konteksto. Dabar grįžkime prie nostalgijos. Daina yra aiškiai įtakota aštuoniasdešimtųjų muzikos. To neslepia tuo metu dar net negimusi Monique bei teigia, kad tų laikų muzika jai atrodo labai tikra ir paslaptinga.

 • Balsuoti
 • (4.14)

TOVE LO Bad As The Boys ft. ALMA

Prieš keletą mėnesių skandalingoji Švedė Tove Lo atskleidė, kad jos naujausias studijinis albumas “Sunshine Kitty” saulės šviesą išvys šių metų rugsėjo 20-ąją. Šiandien su mumis ji dalinasi naujausiu singlu iš jo “Bad As A Boys”. Dainą Tove atlieka ne viena. Į draugiją ji pasikvietė sparčiai populiarėjančią Suomijos žvaigždę Alma. Pradžioje kiek keistai skambantis indie pop stiliaus daina tikrai ras savo klausytoja, tiek Lalunoje tiek visoje Europoje. Kalbame apie Europą ne veltui, nes Tove Lo yra prasitarusi, kad eksportuoti savo muziką į kitą Atlanto vandenyno yra nepaprastai sunku.

 • Balsuoti
 • (4.5)

Ava Max Torn

Šie metai, o tiksliau laikotarpis nuo praeito iki šio rugpjūčio dvidešimt penkerių dainininkei Amanda Ava Koci arba Ava Max buvo tiesiog tobuli. Lygiai prieš metus išleistas niekam iki tol negirdėtos atlikėjos singlas „Sweet But Psycho“ tapo tikra sensacija visa me pasaulyje, po to sekęs „So Am I“ pakartojo pirmtako sėkmę, taip užtvirtindamas Ava‘os pozicijas muzikinėje rinkoje. „Torn“ tai naujausias Ava Max darbas. Akyliausi, tiksliau „ausyliausi“ Lalunos klausytojai dainoje išgirs kiek maskuojamą, tačiau iki skausmo pažįstamą melodiją. Taip, Ava Max savo naujausiame kūrinyje „panaudojo“ motyvą iš legendinės grupės ABBA dar 1979-ųjų spalio mėnesį išleisto superhito „Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)“.

 • Balsuoti
 • (3.67)

MICHAEL CALFAN Wild Game

DJ ir prodiuseris iš Paryžiaus Michael Calfan debiutuoja Lalunos eteryje. Ir jo debiutas pažymėtas auksinėmis raidėmis, nes daina „Wild Game“ mūsų grojaraštyje pradeda suktis tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Naujausias kūrėjo darbas tai dance-pop muzikos kūrinys, turintis aiškią, lengvą bei puikiai nupoliruotą melodiją. O tai leidžia daryti prielaidą, kad mes savo eterio rotacijoje turime dar vieną vasaros himną, kurį netrukus niūniuos visa Europa. Kalbant apie patį dainos autorių, tai jo muzikai didžiausią įtaką anot jo paties turėjo grupė Duft Punk. Na, o jo talentą pastebėjo puikiai žinomas jau trisdešimt dvejus metus scenoje esantis jo tautietis Bob Sinclair.

GRYFFIN OMG ft. CARLY RAE JEPSEN

Vos prieš keletą mėnesiu albumą pavadinimu „Dedicated“ išleidusi „boutique-pop“ karalienė Carly Ray Jepsen nesėdi vietoje ir nesišildo šlovės spinduliuose, o toliau sunkiai ir daug dirba įrašų studijoje. Šį kartą tai ne jos daina. Dainą sukūrė elektroninės šokių muzikos prodiuseris iš Los Andželo Gryffin. Kaip teigė pats prodiuseris, kurdamas melodiją neįsivaizdavo jokios kitos dainininkės atliekančios dainos vokalo partiją: „Aš iš karto žinojau, kas atliks dainą ir buvau labai patenkintas, kai po demo versijos perklausos ji pasakė „Taip““. Daina „OMG“ tai pagal vadovėlines taisykles sudėliotas pop kūrinys. Tačiau Carly nebūtų Carly, jei savo balsu dainos nepakeltų į aukštesnį nei „pro“ lygį.

RAYE Love Me Again

Nors dainininkės Raye vardas mūsuose mažai girdėtas, tačiau jos kūrybą mes visi puikiai žinoma, nes jos kurtas dainas su malonumu “traukia” tokios pasaulio muzikos žvaigždės kaip Beyonce. Jai Raye parašė virš dvidešimt populiarumo nestokojusių dainų. Pagaliau vos dvidešimt vienerių sulaukusi britė nusprendė pradėti ir savo solo karjerą. Ir jau dabar matosi, kad šis žingsnis buvo absoliučiai teisingas. Pirmasis jos blynas tai po ir šokių muzikos prieskonių turinti “Love Me Again”, jau dabar užtikrintai žengia į viršų įvairiuose pasaulio čartuose.

MARSHMELLO One Thing Right ft. KANE BROWN

Vienas netikėčiausių duetų šiais metais. Visiems puikiai pažįstamas elektroninės šokių muzikos prodiuseris Marshmello ir mūsuose nelabai populiarios, tačiau už Atlanto puikiai žinomas country muzikos atlikėjas bei dainų autorius Kane Brown. Kaip apie kūrinį rašo youredm.com: “Žodžiai parašyti absoliučiai country stiliuje: „Blogas berniukas sutinka gerą mergaitę iš kaimo”, na, o muzika labai toli nuo EDM nepabėgusi, todėl turi saugų atstumą tarp elektroninės šokių muzikos ir country ir tikrai patiks tiek vieno, tiek kito stiliaus gerbėjams. Ir Marshmello dar kartą įrodė, kad yra labai universalus ir gali dirbti su absoliučiai visų muzikinių stilių atstovais.

 • Balsuoti
 • (3.75)

Alessia Cara Ready

23-jų metų muzikantė, dainų autorė bei dainininkė Alessia Cara mums visiems pasiruošusi pristatyti savo naujausią kūrinį „Ready“. Trumpai apie pačią dainininkę. Ji kaip ir daugelis jaunosios kartos muzikantų išpopuliarėjo į Youtube platformą keldama žinomų autorių dainų koverius ir buvo pastebėta. O ir nepastebėti jos yra neįmanoma. Tembras ir balso vibrato yra tiesiog pasakiški. Pati mūsų pristatoma yra apie santykius tarp dviejų žmonių, iš kurių vienas tiems santykiams yra visiškai nepasiruošęs ir tai erzina kūrinio lyrinį herojų. Kalbant apie muziką - dainoje labai aiškiai persipina pop ir regi stiliaus muzika. Ir tai, reikia pripažinti, tikrai nėra blogai.

 • Balsuoti
 • (3.5)

TINI Sueltate El Pelo

Dar viena pasaulyje vis dar labai populiaraus Latina muzikos stiliaus daina Lalunos eteryje. Šį kartą Jums Lalunos klausytojai norime pristatyti mūsų eterio debiutantę Argentinos superžvaigždę gražuolę, dainininkę, aktorę bei šokėją Martina Stoessel Muzlera arba tiesiog Tini. Trumpai apie ją. Savo karjera ji pradėjo 2017-aisiais būdama vos dešimties metų amžiaus. Pradžioje Tini išpopuliarėjo kaip aktorė, atlikusi pagrindinį vaidmenį paaugliams skirtame seriale Violeta. Ir nuo tada Tini yra neatskiriama Argentinos pop kultūros dalimi. Na, o pas mus Lietuvoje atlikėja žengia pirmus žingsnius, todėl linkime jai kuo didžiausios sėkmės bei jos naujausią dainą „Sueltate El Pelo“ kas lietuviškai reiškia „pasileiskite plaukus“ pristatome kaip vieną iš naujienų.

 • Balsuoti
 • (4.5)

LAUV Lonely ft. ANNE-MARIE

Jokiomis sutartimis su įrašų ar prodiuserinėmis kompanijomis nesusisaistęs amerikiečių dainininkas iš Los Andželo Lauv, Jums Lalunos klausytojai nori pristatyti naujausią savo dainą „Lonely“. Dainos pavadinimas kiek ilgesnis. Prieš žodelį „Lonely“ yra angliškas žodis iš „F“ raidės, todėl gerbdami jaunąjį savo klausytoją, leidome sau jį išimti. Nors kūrinys netelpa į jokio stiliaus rėmus jau dabar yra labai populiarus. Ir turi visus šansus pasauliniuose topuose kilti labai aukštai. Dainą amerikietis atlieka ne vienas, jam puikiai talkina mums puikiai pažįstama tobulo balso savininkė britė Anne Marie. Daina bus įtraukta į kiek vėliai šiais metais pasirodysiantį Lav debiutinį albumą „How I‘m Feeling.

JONAS BROTHERS Only Human

Šių metų vasario mėnesį vėl į kompaniją susibėgę Jonas broliai Lalunos eteryje pristato naujausią singlą „Only Human“. Vyrukai neslepia, kad dainos kaip ir viso albumo „Happines Begins“ skambesys yra labai stipriai įtakotas aštuoniasdešimtųjų pop ir regi muzikos. Ir tai tikrai veikia. Ne veltu sakoma, kad visos mados, taip pat ir muzikos kas keletą dešimtmečių sukasi ratu. Kaip teigia hitų „Cool“ ir „Sucker“ autoriai – tai tik labai gerų dalykų pradžia. Ir mes negalime su jais nesutikti. Skamba iš tiesų puikiai.

Klingande Sinner

Nuo 2012-ųjų muziką kuriantis DJ ir prodiuseris iš Prancūzijos Cedric‘as Steinmyller‘as mums visiems pristato naujausią savo dainą „Sinner“. 2013-aisiais su daina „Jubel“ išgarsėjęs prodiuseris šį kartą naujausios dainos vokalo partiją patikėjo britui Stevie Appleton‘ui. Tai jau trečiasis Klingande kūrinys šiais metais ir kaip teigia pats kūrėjas – tikrai ne paskutinis. Daina, yra būdinga prodiuserio kūrybai: geras ritmas, būtinai įpintas akustinės gitaros takelis ir country muzikai būdingas laisvės pojūtis. Kaip teigia pats Klingande: „Sinner, tai daina apie šiuolaikinio žmogaus gyvenimą. Kai dorai nebesuprantame savo emocijų. Kuomet susipina liūdesys ir vienatvė su jauduliu prieš naujus iššūkius ir malonumu gyventi.

 • Balsuoti
 • (2.33)

OLIVER HELDENS Summer Love ft. DEVIN NILE RODGERS

DJ ir prodiuseris iš Olandijos Oliver Heldens tiesiogine to žodžio prasme iš visų jėgų pasauliui “teškia” neabejotiną šokių muzikos superhitą. Dainos skambesys tikrai turėtų pradžiuginti tiek aštuoniasdešimtųjų bei devyniasdešimtųjų muziką mėgstančius melomanus, tiek ir tokios muzikos neklausančius paauglius. Nors yra posakis: “kas tinka viskam, netinka niekam“, tačiau šiuo atveju taip tikrai nėra. Su vokalo partija puikiai susitvarkė savo populiarumo skalę nuolat didinantis dainininkas Devin Nile Rodgers. Beje per pastaruosius metus labai sunkiai ir daug dirbantis Oliver Heldens, jau po truputį gali pradėti raškyti darbo vaisius, mat šiais metais jis jau yra įtrauktas į įtakingiausių pasaulio šokių muzikos prodiuserių Billboard šimtuką.

 • Balsuoti
 • (2.8)

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (3.86)

CNCO De Cero

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Ir tai yra CNCO daina „De Cero“. Niujorkas, Kalifornija, Puerto Rikas ir Kuba. Štai tokia Pop-Regetono muzikos grupės CNCO geografija. Susikūrę dar 2015-aisiais vyrukai nemažina apsukų ir kepa vieną Latina muzikos kūrinį po kito. Šį kartą jau trečiąjį albumą išleisiantys Zabdiel‘is, Richard‘as, Erick‘as, Joel‘is ir Christopher‘is vienbalsiai teigia, jog daina „De Cero“ yra turbūt pati romantiškiausia ir intymiausia visoje grupės kūryboje. Ir su tuo, panašu neįmanoma nesutikti. Visi Latina muzikos fanai dabar privalo garsinti savo radijo imtuvus, o gal net iškviesti šalia esančią ar esantį pašokti.

 • Balsuoti
 • (4.4)

MARTIN GARRIX These Are The Times ft. JRM

„Metas! Sugaukite akimirką, nes būtent dabar tas momentas, kuris potencialiai gali būti geriausias jūsų ausims“. Taip pompastiškai naujausią Martin Garrix ir JRM dainą „These Are The Times“ pristato vienas įtakingiausių apie muziką rašančių portalų billboard.com. Siūlome užsimerkti, nes lengva ir be galo pozityvi tropical house stiliaus daina bent trumpam mus sugrąžins į prabėgusią vasarą ir suteiks puikių emocijų. Muzikos kritikai labai teigiamai vertina naujausią Martin Garrix kūrinį ir vienbalsiai teigia, jog daina yra visiškai pajėgi užkariauti ne vien šokių aikšteles, bet ir radijo eterį. Puikiai dainą vertiname ir mes Lalunoje.

JUNGE JUNGE A Walk on the Beach

Lalunos eteryje debiutas. Mūsų klausytojams nori prisistatyti ir po paplūdimį susikibus už rankų pasivaikščioti pakviesti dar nuo 2006-ųjų kartu kuriantys Vokietijos prodiuseriai Michael Noack ir Rochus Grolle pasislėpę po projekto Junge Junge pavadinimu. Visiškai vasariškam prodiuserių darbui daug tobulų spalvų suteikė vokalo partiją atlikęs amerikietis Redward Martin.

 • Balsuoti
 • (2.57)

KATY PERRY Small Talk

Kaip rašo vienas iš įtakingiausių muziką pristatinėjančių ir reitinguojančių portalų billboard.com: „Prieš tai išleista Katy Perry daina „Never Really Over” tapo užuomina, o „Small Talk” patvirtinimu, kad gerus penkerius metus sunkiai į topus besikabinusi bei 2017-aisiais išleidusi tiesiog tragiškai kritikų įvertintą albumą „Witness” Katy pagaliau išgyvena tikrą savo kūrybos renesansą. Ir pagaliau ją vėl galima vadinti absoliučiai aukščiausios klasės dainininke bei dainų autore”.

SANDRO CAVAZZA Enemy

Kaip apie Sandro Cavazza atsiliepia vienas iš įtakingiausių pasaulyje apie muziką rašančių portalų Billboard.com: „Jei išgirdai šį balsą, tu jo niekada nepamirši“. Ir iš tiesų galima labai drąsiai teigti, kad Sandro balsas yra vienas iš įsimintiniausių šiandieninėje muzikos rinkoje. Žinoma, jei ne Kygo ir Lost Frequencies pasiūlymai atlikti jų kultinėmis tapusius hitus, galbūt kelias į šlovę būtų labiau duobėtas, tačiau atsidurti laiku ir tinkamoje vietoje taip pat yra menas, o ir talento iš Sandro taip pat neatimsi. Beje šie metai atlikėjui bei dainų prodiuseriui iš Švedijos yra ypač sėkmingi. Jis visiškai neseniai pasirašė sutartį su amerikiečių leidybine kompanija Island records. Sveikindami Sandro Cavazza su dar vienu karjeros šuoliu, jo naujausią dainą „Enemy“ pristatome kaip vieną iš šios savaitės Lalunos grojamiausių.

 • Balsuoti
 • (3.14)

LOST FREQUENCIES Sun Is Shining

Į mūsų eterį grįžta absoliutus elektroninės šokių muzikos genijus. Taip galime pavadinti DJ ir prodiuserį iš Belgijos Felix‘ą De Laet‘ą scenoje pasislėpusį po „prarastų dažnių“ arba Lost Frequencies pseudonimu. Trumpai apie dainą. „Sun Is Shining“ nėra „originalas“. Tai prieš dvylika metų amerikiečių grupės JJ Grey & Mofro sukurta lėta lyriška bliuzo stiliuje atlikta daina „The Sun Is Shining Down“. Lost Frequencies kūriniui pridėjo tempo ir taip jis tapo visiškai pozityvia ir labai vasariška daina. Kaip ir visada žymusis belgas tiesiog magiškai perpina muzikinius stilius Šį kartą tai Deep House ir gospel. Daina prasideda švelnia gitaros melodija, vėliau peraugančia į tobulai „susempluotą“ šokių muzikos kūrinį.

 • Balsuoti
 • (1.4)

YOUNOTUS, JANIECK, SENEX Narcotic

Daina skambėjo tobulai tiek lygiai prieš dvidešimt metų, tiek ir dabar. Tik nepagalvokit, kad mes į karščiausią Lalunos Top-40 siūlome dviejų dekadų senumo dainą. Ne. Šį kartą į mūsų eterį beldžiasi labai lengvai vasariškas 1999-ųjų metų jau deja nebeegzistuojančios alternatyvaus roko grupės Liquido superhito „Narcotic“ koveris. Dainą naujam gyvenimui prikelti sumanė ir pajėgas suvienijo trys DJ ir prodiuseriai vokiečiai Younotus ir Senex bei olandas Janieck. Kaip ir minėjome, daina yra labai lengva ir vasariška. Atlikta ji dabar itin populiarių „tropical house“ stiliumi. Mes Lalunoje esame visiškai ramūs ir šimtu procentų tikime kūrinio sėkme. Vyresniems daina sukels puikius prisiminimus, o jaunesniems tai bus dar vienas puikus atradimas mūsų eteryje.

 • Balsuoti
 • (2.63)

Alesso Sad Song ft. Tini

DJ ir prodiuseris iš Švedijos Alleso į Lalunos eterį grįžta su dar vienu neabejotinai į mūsų Topą pateksiančiu kūriniu „Sad Song”. Kaip dainos priedainyje dainuoja vokalo partiją dainoje atliekanti argentinietė Tini, daina liūdna, tačiau muzika priverčia ja tapti linksma. Ir iš tiesų taip yra. Tropical House stiliaus kūrinys tiesiog užburia ir nesupranti liūdėti ar džiaugtis besiklausant jo, tačiau, kad gera energetinį užtaisą daina turi tai absoliutus faktas.

 •  
 •  
 •