GJAN Ruduo

Gjan Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Ruduo“. Ir pristato ją tiesiai iš aukščiausios įmanomos „jėgagrojo“ pozicijos. Nors labai ilgą karjeros laikotarpį muzikantė kūrė išskirtinai anglų kalba, tačiau naujausia daina yra jau paskutinė kurią GJan atiduoda mūsų visų teismui prieš pat pirmojo savo lietuviško albumo pristatymo koncertą. Anot GJan: „Daina yra apie nemokėjimą paleisti, tarsi strigimą emociniame kalėjime. Tačiau, galų gale, daina ir istorija užsibaigia pagijimu ir išsilaisvinimu”.

ARMIN VAN BUUREN High On Your Love ft. JAMES NEWMAN

Dar vienas visiškai naujas kūrinys Lalunos eteryje. Į mūsų eterį grįžta vienas talentingiausių trance muzikos prodiuserių, o tiksliau trance muzikos guru bei legenda Armin’as Van Buuren’as. Laisvalaikiu radijo laidų vedėju dirbantis ir trance muzikos stilių eteryje propaguojantis Armin’as šį kartą mums pristato naujausią singlą iš naujausio albumo pavadinimu “Balance”. Ir iš tiesų visas albumas, kaip ir naujausias kūrinys yra tobulas balansas tarp trance ir pop muzinių stilių. Vokalo partiją olandas patikėjo gyvenimo sunkumus įveikusiam britui John’ui Newman’ui. Dar daina išsiskiria garsų junginiais, kurie anot prodiuserio bent jam dar tikrai negirdėti ir dėl to jis labai džiaugiasi ir didžiuojasi.

DIDO Just Because

Kurį laiką scenoje nesirodžiusi Dido pernai metais grįžo su trenksmu. Kai kurie apie muziką rašantys portalai jos sugrįžimą netgi pavadino fenomenaliu ir dar sėkmingesniu už jos kaip solo atlikėjos debiutą 1999-aisiais. Naujasis singlas anot pačios dainininkės yra geras emocijas sėjanti daina apie tai, jog tiesiog būtina visose gyvenimo situacijose išlikti savimi ir nebijoti iššūkių siekiant aukščiausių tikslų. Ir didžiuotis tuo kuo esame. Kaip teigė pati Dido jai ilgą laiką prastai sekėsi pritapti prie kitų, todėl jaunajai kartai nori perduoti žinutę, jog negaištų laiko, o gyventų savo gyvenimą.

MARSHMELLO Here With Me ft. CHVRCHES

Elektroninės šokių muzikos “dievas” pernai uždirbęs didžiausią pinigų sumą tarp savo kolegų, veidą po zefyro kauke slepiantis Marshmello ir vėl su mumis. Su pačiais geriausiais pasaulio atlikėjais labai sėkmingai bendradarbiaujantis prodiuseris šį kartą pajėgas sujungė su synthpop grupe iš Škotijos Chvrches, o tiksliau su jų vokalsite Lauren Mayberry. Nors dažniausiai, o tiksliau beveik visi Marshmello darbai sulaukia puikių kritikų įvertinimų, tačiau ne šį kartą. Daina netgi kai kur vadinama, kaip visiškai lūkesčių nepateisinusiu padrikų garsų ir vokalo „pro šalį” kratiniu. Mes Lalunoje tikrai nesiimsime teisėjų vaidmens ir pasiūlysime ją Jums.

Ina Wroldsen Haloes

Būna muzikantų, dainininkų, prodiuserių ar šiaip menininkų, kurių tikslas ne vien tik kokybiškai kurti, bet ir būti garsiais bei gatvėje atpažįstamais žmonėmis. Yra ir kitas kūrėjų tipas. Tie žmonės mieliau kuria kitiems ir lieka liaudiškai tariant už kadro. Viena iš tokių 35-erių norvegė Ina Wroldsen. Ji dainų tekstus bei muziką pradėjo kurti paauglystėje, tačiau tai darė kitiems. O tie „kiti”, o tiksliau „kitos” tai Britney Spears, Shakira bei Demi Lovato. Tačiau pernai priimtas sprendimas išlysti iš šešėlio iš karto davė dividendų. Bendras jos ir Jax Jones darbas “Breath” tapo tarptautiniu superhitu. Kalbant apie naujausią Ina’os Wroldsen dainą „Haloes” tai ją prodiusavo pasaulinio garso prodiuseris iš Didžiosios Britanijos Steve’as Mac’as ir jai jau dabar yra piešiama puiki ateitis.

  •  
  •  
  •