ANNE-MARIE Birthday

Kam laukti kol tave kažkas pasveikins su gimtadieniu, jeigu gali tai padaryti pati. Būtent tokia žinutė užkoduota naujausiame britės Anne Marie kūrinyje „Birthday”. Anne jau ne pirmą kartą savo dainose skatina visus pasitikėti savimi nebandyti būti tobulais ar kaip kažkas liepė ir yra labai aktyvi anti patyčių programose. Daina „Birthday” anot internetinio portalo hellomagazine.com yra tobulas bei daug žadantis dainininkės 2020-ųjų metų startas.

JUSTINAS JARUTIS She's My Light

Savo Facebook paskyroje Justinas Jarutis pasidalino tokia žinute anglų kalba: “Ei žmonės. Pristatau dainą „She’s My Light”. Mylėkit ją, nekęskit jos, šokit pagal ją, dainuokit. Vienu žodžiu darykit su ja ką norit”. Mes Lalunoje pagalvojome, kad mes ją tiesiog grosime Jums, nes kitaip pasielgti tiesiog negalime. Visiškas meilės kupinas pozityvas, tobuli sąskambiai, bet puikus Justino vokalas, garantuojame, nepaliks abejingų. Ir jeigu diena ar gyvenimo etapas turi liūdesio atspalvių, siūlome įsijungti šią dainą ir širdyje tikrai pasidarys šviesiau.

GALANTIS Never Felt A Love Like This ft. HOOK N SLING and DOTAN

Nuo 2012-ųnų kartu kuriantys švedų prodiuseriai Christian’as Karlsson’as ir Linus Eklow. Geriau žinomi kaip Galantis mums visiems turi puikių žinių. Lalunos eteryje pristato dar vieną radijo singlą iš trečiojo studijinio albumo „Church”. 2015-aisiais su daina „Peanut Butter Jelly” visame pasaulyje išgarsėję vyrukai nemažina apsukų ir jau intensyviai pluša prie ketvirtojo albumo. Konkrečiai prie šios dainos skambesio svariai prisidėjo amerikietis Anthony Maniscalco, geriau žinomas sceniniu pseudonimu Hook n Sling, o vokalo partija buvo patikėta dainininkui iš Nyderlandų Dotan’ui Harpenau.

JAZZU Welcome

Šiais metais įvykusiuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo įvertinta metų pop atlikėjos, albumo ir vaizdo klipo kategorijose. Padėkas Jazzu siuntė iš saulėtų Filipinų – ten pastarąjį mėnesį ilsėjosi. Na, o šiandien Jazzu ir vėl mielai kalba apie darbus: Lalunos eteryje pristatydama naujausią savo būsimojo albumo dainą „Welcome“. „Aš manau, kad šita daina yra labai gera pradžia būsimam albumui, – sako Jazzu prodiuseris Lauras Lučiūnas. – Nors ji yra kitokio skambesio, o ir muzikinė aranžuotė – neįprasta, tačiau Jazzu šioje dainoje atsiskleidžia tokia, kokią ją ir pažįsta ištikimi gerbėjai: įvairiaspalvis ir galingas balsas, jautrus atlikimas ir dainos žodžiai bei melodija, būdingi tik jai.“ Ši daina – iš pajautimo, kaip gera tobulėti, bet išlikti savimi ir išsigryninti savo jausmus. Ji – iš fantazijų, atvirų pokalbių, tvirtumo ir švelnumo kontrastų, iš visų meilės spalvų. Daina „Welcome“ – tai kvietimas kurti mūsų pasaulį dviese.

R3HAB X A TOUCH OF CLASS All Around The World (La La La)

Dar vienas šiais metais dvidešimtmetį švenčiantis superhitas prikeltas naujam gyvenimui. Dar 2000-aisias dainą sukūrė jau nebeegzistuojanti grupė iš Vokietijos ATC. Daina iš karto tapo absoliučia sensacija, vakarėlių, diskotekų bei radijo eterio pažiba. Reikia pripažinti, kad tuo metu daina buvo peržengusi laiką ir skambėjo iš tiesų naujai. Praėjo dvidešimt metų ir štai prodiuseriai R3hab X A ir Touch Of Class nusprendė dainą atgaivinti ir labai panašu, kad laikas tam yra labai ir labai tinkamas. Daina liko beveik nepakitusi, kiek gyvesnis ritmas ir labiau aparatūrą drebinanti boso partija.

  •  
  •  
  •