ARIANA GRANDE Boyfriend ft. SOCIAL HOUSE

„Faktas yra tas, kad taip stipriai įsibėgėjus, gretai stabdyti yra pavojinga“. Taip apie nenuilstančią Ariana Grande rašo billboard.com. Ir jie teisūs. Labai retas atvejis, kai atlikėjas ar grupė per pusę metų sugeba įrašyti du studijinius albumus, atlaikyti pasaulinį turą ir spėti sudalyvauti festivaliuose. Tai tiesiog monstriškas darbas, reikalaujantis daug fizinių ir žinoma mentalinių žmogaus galių. Ir tai ir tai Ariana Grande tikrai turi. Ir panašu, kad jos pavardė Grande apie šią 26-ių muzikantę pasako viską. Prie dainos kūrimo stipriai prisidėjo amerikiečių duetas iš Pensilvanijos Social Club. Kalbant apie dainą tai yra labai kokybiška pop ir r‘n‘b stiliaus daina, kurios neišgirsti tiesiog visiškai neįmanoma.

Ava Max Torn

Šie metai, o tiksliau laikotarpis nuo praeito iki šio rugpjūčio dvidešimt penkerių dainininkei Amanda Ava Koci arba Ava Max buvo tiesiog tobuli. Lygiai prieš metus išleistas niekam iki tol negirdėtos atlikėjos singlas „Sweet But Psycho“ tapo tikra sensacija visa me pasaulyje, po to sekęs „So Am I“ pakartojo pirmtako sėkmę, taip užtvirtindamas Ava‘os pozicijas muzikinėje rinkoje. „Torn“ tai naujausias Ava Max darbas. Akyliausi, tiksliau „ausyliausi“ Lalunos klausytojai dainoje išgirs kiek maskuojamą, tačiau iki skausmo pažįstamą melodiją. Taip, Ava Max savo naujausiame kūrinyje „panaudojo“ motyvą iš legendinės grupės ABBA dar 1979-ųjų spalio mėnesį išleisto superhito „Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)“.

JOVANI Figure It Out ft.YOUTH APPEAL

Naujasis Jovani hitas „Figure It Out“ yra įrašytas su paslaptinga dainininke iš Švedijos, kuri pasislėpė po „Youth Appeal“ pseudonimu. Tai jau trečias iš eilės Jovani kūrinys, kuriam prognozuojama didelė sėkmė ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Kaimynėje šalyje kiek anksčiau dideliais hitais tapo Jovani kartu su dainininke Jazzu įrašytos dainos „Keep It To Myself“ ir „I Should Have Known“. „Naujasis singlas yra apie sudaužytą širdį. Kiekvienas esame tai patyrę, todėl neabejoju, kad tai aktualu ir mano gerbėjams“, – apie naują dainą mintimis dalinasi Jovani. Nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo radijo imtuvus ir paklausyti dar vienos Lalunos eterio naujienos – Jovani ir Youth Appeal dainos „Figure It Out“.

DISCIPLES All Mine

Prodiuserių trijulė iš Didžiosios Britanijos Disciples ir vėl kartu su mumis. Pernai viso pasaulio topus su daina „48Hrs“ užkariavę vyrukai nesėdi sudėję rankų. Internetinėje žiniasklaidoje jau kuris laikas sklandė gandai, jog jie labai aktyviai pluša studijoje. Štai ir rezultatas – daina „All Mine“. Vokalo partiją dainai sukūrė Nyderlanduose gimusi, tačiau Anglijoje reziduojanti dainininkė Eyelar. Disciples naujame kūrinyje niekur nepabėgo nuo savo kultivuojamo labai kokybiškai sudėlioto pozityvaus bei labai vasariško „Uplifting Housę“ muzikos stiliaus. Dar viena puiki daina, su kuria labai smagiai ir be jokio streso po truputį galime išlydėti besibaigiančią vasarą.

GJAN Neleisk man uzmigt

Lalunos eteryje dainininkė GJan pristato savo naujausią lietuvišką dainą „Neleisk man užmigt“. Galime drąsiai teigti, kad GJan yra iš tų atlikėjų, kurie nekuria tuščių dainų. Kiekvienas GJan kūrinys turi originalią žinutę, kurioje, jei įsigilini, gali atpažinti ir save. Nauja daina „Neleisk man užmigt“ kalba apie vieną svarbų kiekvienos poros santykių momentą, kuris dažnai kasdienybės rutinoje praslysta nepastebėtas. Pati GJan teigia, jog: „Kurdama šią dainą turėjau omeny tą laiką, kai vienas iš partnerių pradeda pamiršti tai, kas iš tiesų jį laiko poroje. Galima sakyti savotiškai „užmiega“. Tuomet principai tampa svarbesni už kitą žmogų ir gali sugriauti viską.

  •  
  •  
  •