SIA Original

Dar vienas puikus kūrinys šią savaitę papildo mūsų grojaraštį. Gerai mums visiems pažįstama australų atlikėja Kate Isobelle Furler, geriau žinoma SIA pseudonimu, Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Original“. Nors veidą plaukais dengiančios muzikantės kūryboje vyrauja mažorinės natos bei nuotaikos, tačiau šį kartą toli gražu taip nėra, dainoje skamba absoliutus pozityvas. “Original” yra naujausios filmo “Dolitlis” dalies su Robert’u Downey Jaunesniuoju garso takelio titulinė daina.

JUSTIN BIEBER Yummy

Justin’o Bieber’io karjerą galime lyginti su amerikietiškais kalneliais. Nuo ankstyvos sėkmės iki fanų prašymų deportuoti atlikėją iš JAV atgal į jo gimtąją Kanadą. Panašu, jog būtent šis reikalavimas atvedė Justin’ą „į protą” ir pastaruoju metu vyrukas į skandalingas situacijas absoliučiai nebesivelia. Pastaruoju metu sudainavęs keletą labai sėkmingų duetų kanadietis pagaliau po daugiau nei penkerių metų mums visiems pristato ir solo dainą pavadinimu „Yummy”. Kritikai dainą vertina nevienodai. Vieni jai žada neabejotiną sėkmę, kiti mala į miltus ir sako, kad dainos skambesys yra visiškai pasenęs ir, kad Justin’as tikėtis apčiuopiamos sėkmės neturėtų. Kaip bus iš tiesų parodys laikas ir žinoma viso pasaulio melomanai.

CELINE DION Soul

2018-ųjų pabaigoje pagaliau po vyro mirties atsigavusi Kanados superžvaigždė Celine Dion grįžo į sceną pristatydama tobulai sulipdytą dainą ir kritikų puikiai įvertintą dainą „Ashes”. Naujuosius 2020-uosius nuo 1980-ųjų scenoje žibanti Celine pradeda dar viena puikia daina, kuri net neabejojame, jog ras savo klausytoją ir Lietuvoje. Mat naujasis atlikėjos kūrinys kaip „bonus” takelis buvo įtrauktas tik į Japonijos rinkai skirtą albumą. Nei Amerikos žemyne, nei Europoje daina oficialiai nebuvo pristatyta, tačiau tokio kalibro žvaigždei oficialiai kviesti radijo stotis groti jos kūrinius panašu, kad jau labai seniai nebereikia.

OZZY OSBOURNE Ordinary Man ft. ELTON JOHN

„Žmogus Raketa” ir „Tamsos Princas” suvienijo pajėgas, mums visiems sako, jog jie yra tiesiog „Parasti Žmonės”. Daugelį metų besibičiuliaujantys Ozzy Osbourne ir Seras Elton’as John’as ne kartą yra muziką kūrę kartu, tačiau atlikti kūrinį duetu nusprendė pirmą kartą. Tai buvo Ozzy idėja, nes kurdamas naująją dainą suprato, kad kai kurie sąskambiai labai būdingi ir Elton’o kūrybai. Kaip teigia pats muzikantas: “Pirma vizija buvo tokia: prie pianino sėdi Eltonas ir mes kartu atliekame dainą. Nieko nelaukdamas paskambinau savo brangiam bičiuliui ir pasiūliau sukurti duetą. Elton’as nė nepaklausęs kūrinio iš karto davė teigiamą atsakymą”. Daina iš tiesų yra puiki, todėl mes be jokių abejonių privalome ja dalintis su Jumis, Lalunos klausytojai.

CAMILA CABELLO My Oh My ft.DABABY

Jeigu rinktumėme pastaraisiais metais daugiausiai dirbančią atlikėją moterį, buvusi Fifth Harmony vokalistė Camila Cabello tikrai patektų į karščiausią bičių darbininkių sąrašą. Jos pilna visur. Tiek solo tiek duetu atliekamos dainos pilasi kaip iš gausybės rago, internetas lūžta nuo straipsnių apie ją. Prie viso to, ji dar spėja ir rengti grandiozinius koncertus. Pati atlikėja to nesureikšmina ir teigia jog turi pačią geriausią komandą pasaulyje ir viena ar su kitais mažiau talentingais ir darbą mylinčiais žmonėmis tokio rezultato ji tikrai nebūtų pasiekusi. Prie naujausios Camila‘os dainos kūrimo proceso prisidėjo anksčiau Baby Jesus, o dabar Dababy pseudonimu žinomas amerikiečių reperis.

  •  
  •  
  •