NARKUTE IEVA Sviesos

Ieva Narkutė Lalunos klausytojams pristato visiškai naują savo dainą „Šviesos“ bei prisipažįsta, kad ši daina yra gyvas įrodymas, kaip svarbu neturėti išankstinių nuostatų, nestatyti savęs į jokius rėmus ir nebijoti eksperimentuoti. Anot dainininkės, „Šviesos“ turėjo būti dar viena „Narkutiška“ baladė: lėta, jausminga – kaip visi ir įpratę girdėti. Tačiau, kai su šia būsima balade ji atėjo pas kompozitorių Vytautą Bikų į įrašų studiją, pačiai sau netikėtai iš jos išėjo su... šokių muzikos daina. Kaip teigė pati atlikėja: “Daina „Šviesos“ – apie jaudulį, nerimą ir spalvas, kurias į gyvenimą atneša mums ypatingi žmonės. „Šviesos, ko gero, yra „drugelių pilve“ sinonimas. Užuot skrandin talpinus vos kelias paras gyvenančius vabzdžius, aš parašiau „elektrikų meilės dainą“ su palinkėjimu netaupyt tos jausmų energijos, jaudint vienam kitą, parodyt visas pasaulio, gyvenimo, jausmų spalvas“.

TAYLOR SWIFT You Need To Calm Down

Po kritikų išgirtos ir maloniu netikėtumu vadintos Taylor dainos Me! atlikėja ir vėl kartu su mumis bei Lalunos eteryje pristato savo naujausią kūrinį “You Need To Calm Down”. Dainoje užprogramuota aiški žinutė internetiniams “heiteriams”, kurie nuo albumo “Raputiation” fiasko niekaip nepalieka dainininkės ramybėje. Taip pat Taylor Swift yra ne kartą išreiškusi savo palaikymą seksualinėms mažumoms, todėl dainoje yra aiški žinutė ir homofobams. Apsiraminam, gyvenam ir leidžiam gyventi kitiems bei paklausom.

KASKADE With You ft. MEGHAN TRAINOR

Dar vienas garantuotas hitas Lalunos eteryje. Šį kartą tai lygiai trisdešimt metų scenoje esančio amerikiečio Ryan Gary Raddon arba tiesiog Kaskade ir britės Meghan Trainor kūrinys “With You”. Internete daina jau tituluojama dar vienu vasaros himnu. Electro-pop stiliaus kūrinys yra kiek neįprastas Meghan ir kaip teigė ji pati pradžioje jautiesi kiek nesava, tačiau tokiame stiliuje kaip žuvis vandenyje besijaučiantis Kaskade ištiesė pagalbos ranka ir į finišo tiesiąją duetas atvyksta su tobula daina.

ARIZONA Nostalgic

Alternatyvios elektronikos trio Arizona Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Nostalgic“. Tai labai gerai įsimenantis, jausmingas antrasis grupės singlas iš naujo, netrukus pasirodysiančio albumo, sekančio po sėkmingo debiutinio rinkinio „Gallery“. Žurnalas „Rolling Stone“ dainą skambiai įvardijo kaip „Galingą sielvarto ir netekties susidūrimą“. Kartu su originalia, grupė pristatė ir labai jautrią akustinę kūrinio versiją, ją skyrė Timui Bergling‘ui – Avicii. Visiems skanaus ir nostalgiško klausymo.

M-22 After Hours ft. KIARA NELSON

Vasara, vasara ir dar kartą vasara. O kokia vasara be šurmulio , vakarėlių bei draugų kompanijos. Būtent tokią vasarą įsivaizduoja Matt‘as James‘as ir Frank‘as Sanders‘as – elektroninės muzikos kūrėjai pasislėpę po M-22 pseudonimu. Trupai apie juos. Nuo 2015-ųjų kartu kuriantys vyrukai ne tik kepa į topus patenkančią savo muziką, jie taip pat meistriškai remiksuoja tokių pripažintų kūrėjų kaip Clean Bandit, Rudimental. Sigma bei kitų kūrėjų dainas Britiškai vokiškas duetas yra puikiai perpratę elektroninės šokių muzikos madas bei tendencijas ir mums visiems siūlo iš tiesų puikų produktą. Šį kartą su dainos „After Hours“ vokalo partija tobulai susitvarkė dainininkė iš Suomijos Kiara Nelson. Tokiu būdu mes turime dainą, kuri pretenduoja ne tik į Lalunos bei visos Europos topus, tačiau planuoja užkariauti vasaros festivalių scenas bei šokių aikšteles.

  •  
  •  
  •