DADDY WAS A MILKMAN This Is How I Feel ft. BRAINSTORM

Ilgai laukto ir dar ilgiau brandinto bendradarbiavimo rezultatas subūrė dvi gerai žinomas kaimyninių šalių muzikos scenos figūras – vieną geriausių Lietuvos atlikėjų „Daddy Was A Milkman“ ir populiariausią Latvijos grupę „BrainStorm“. Nuo šiol šį puikų bendrą darbą galima girdėti ne tik radijo stotyse Lietuvoje, bet ir Latvijoje. „BrainStorm“ lyderis Renaras Kauperis prisimena, kad apie „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu pasivadinusį Igną Pociūną pirmąkart išgirdo iš savo bičiulio muzikos žurnalisto Ramūno Zilnio. Idėja įrašyti bendrą dainą ore sklandė kurį laiką, tačiau vis nepavykdavo jos įgyvendinti. Vieną dieną Renaro Kauperio galvoje suskambo paprasta melodija, kurią jis mobiliuoju telefonu ir nusiuntė Ignui Pociūnui .Kaip teigia Brainstorm lyderis: „Pirmoji dainos „This Is How I Feel“ versija dabar skamba šiek tiek juokingai, nes galutiniame variante iš jos beveik nieko neliko“. Kalbėdamas apie dainą Daddy Was A Milkman: „Pagrindinė dainos tema: draugystės stiprybė ir bendro ryšio galia, kuri jungia tikrus draugus. Taip jau yra, kad visi turime vieną bendrą savybę: mums reikia kuo nors pasitikėti, kažko, kas mums padėtų sunkiu periodu“.

BLACK EYED PEAS RITMO (Bad Boys For Life) ft. J BALVIN

1995-aisiais metų grupės Corona atlikta daina „The Rythm Of The Night“ pastaraisiais metais į radijo stočių eterį ir į šokių aikšteles grįžta įvairiais pavidalais. Ne išimtis ir į sceną grįžtančių Black Eyed Peas bei regetono superžvaigždės J Baldvin naujausia daina „Ritmo“. Nepaisant iki skausmo „nugroto“ priedainio daina skamba labai gerai, J Baldvin įnešė Latina muzikos prieskonių, tuo tarpu amerikiečiai Black Eyed Peas tik sau būdingų natų. Summa summarum, ši vasara alsuojanti daina tikrai nepaliks abejingų darganotą rudenį ir nenumaldomai artėjančią žiemą. Pasigarsinkite savo garso šaltinius, jei dirbate, pasidarykite pertraukėlę, o gal ir pakvieskite kažką iš šalia esančių pašokti.

CHAINSMOKERS Push My Luck

Prieš kiek daugiau nei pusmetį amerikiečių DJ ir prodiuserių duetas The Chainsmokers paskelbė, jog šiais metais išleis jau antrąjį savo studijinį albumą „World War Joy“, tačiau metams artėjant prie pabaigos albumo vyrukai vis dar nepristatė, tačiau su malonumu dalinasi singlais. Mūsų eteryje pristatomas kūrinys „Push My Luck“ tai jau penktasis singlas iš šio albumo. Tai reiškia, kad mes jau esame supažindinti su lygiai puse dainų įeisiančiu į jo sudėtį. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai yra elektroninės muzikos gan lėto tempo baladė su labai puikiai išsiskiriančia labai subtilia boso partija. Na, o žodžiai apie vidines dvejones pradedant naujus santykius.

JONAS BLUE Younger ft. HRVY

Prodiuseris dainų kūrėjas bei DJ Guy James Robin arba Jonas Blue Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Younger“. Dainą ypač siūlome garsiai paklausyti visiems, kuriems atsibodo rudens dargana ir artėjantis šaltasis metų laikas. Šis kūrinys neabejotinai visus mus nuskraidins į karščiu alsuojančią vasarą ir neleis nei sušlapti, nei sušalti. Vokalo partiją Jonas patikėjo kylančiai Didžiosios Britanijos žvaigždutei Hrvy. Ir dvidešimtmetis su patikėta užduotimi puikiai susitvarkė.

CLARA MAE Unmiss You

Apie ją galima pasakyti tiek: labai daug dirba, turi neeilinį talentą ir jei norės pasieks viską. Taip apibudindami švedę Clara Mae tikrai nė kiek neperdėsime. Anaiptol, šiais metais šilkinio balso savininkė dirbo kaip žvėris ir metų pabaigoje jos reitingas tarp Švedijos pop žvaigždžių šoko į net jai pačiai netikėtas aukštumas. Su kuo mes Lalunoje ją ir sveikiname. Daina, kaip šiuo metu ir daugelis kitų tiek Europoje, tiek ir kitoje Atlanto pusėje yra labai stipriai įtakota aštuoniasdešimtųjų skambesio. Beje, tai tikrai nėra blogai. Bet kokiu atveju toks stilius bent kurį laiką tikrai diktuos pop muzikos madas visame pasaulyje.

  •  
  •  
  •