DON DIABLO Thousand Faces ft. ANDY GRAMMER

„Ponas velnias“ arba DJ ir prodiuseris iš Nyderlandų Don Diabolo grįžta į Lalunos eterį su velniškai gera daina „Thousand Faces“. Ir mes esame visiškai tikri, kad jau kitą savaitė ją išgirsime ir Lalunos Top-40-ke. Dainą muzikantas skyrė prieš septynerius metus šį pasaulį palikusiam tėvui. Dainos vokalo partiją atliko amerikietis muzikantas, kompozitorius, dainų autorius bei dainininkas Andy Grammer, nors pradžioje Don Diabolo vokalą buvo nusprendęs patikėti moteriškos lyties atstovei, tačiau išgirdęs kaip skamba Andy vokalas kaip mat persigalvojo.

ELLIE GOULDING Slow Grenade ft. LAUV

Britė Ellie Goulding pasikvietusi į kompaniją amerikietį dainininką Lauv grįžta į Lalunos eterį su dar viena puikia daina „Slow Granade“. Daina bus įtraukta į liepos 17-ąją dienos šviesą išvysiantį jau ketvirtąjį Ellie Goulding studijinį albumą „Brightest Blue“. Kalbant apie amerikietį Lauv – tai jau 18 jo kolaboracija su kitais atlikėjais. Anksčiau jis kūrė kartu su australu Troye Sevan, brite Anne-Marie, Diplo, Juce WRLD ir kitais muzikantas. Iki šiol visi darbai buvo tiek kritikų, tiek melomanų priimti labai teigiamai, panašu, kad taip pat bus ir šį kartą.

JAWSH 685 Savage Love ft. JASON DERULO

Septyniolikmetis moksleivis iš Naujosios Zelandijos Joshua Nanai gali labai greitai įsirašyti į muzikos istoriją, kaip jauniausias į Jungtinės Karalystės Topo viršūnę užkopęs žmogus, o tai tolygu įkopimui į Everestą. Vos per savaitę naujausia jo daina „Savage Love“ iš dvidešimt antrosios šovė į ketvirtąją poziciją, jeigu taip ir toliau, tai bus pirmas Top 1 kūrinys Jawsh 685 ir ketvirtasis jo dainos kolegai Jason Derulo. Kalbant apie socialinės medijos reikalus - peržiūros įvairiose platformose peržengė ne vieną milijoną. Klausomumas ir populiarumas auga kaip ant mielių. Tikime, kad nauja daina mūsų grojaraštyje taip apt nepaliks abejingų.

JONAS BLUE Naked ft. MAX

Ne kartą, o tiksliau šimtą dvidešimt kartų platininiu tapęs britas Guy‘us James‘as Robin‘as arba Jonas Blue į Lalunos eterį grįžta su daina be kurios šios vasaros dainų grojaraštis tikrai būtų nepilnas. O ir dar viena platina, jam tikrai šviečiasi. Grįžta jis ne vienas, jo užnugarį patikimai saugo amerikietis Maxwell‘as George‘as "Max" Schneider‘is arba tiesiog Max. Būtent jis ir atlieka dainos vokalo partiją, kuri skamba tiesiog puikiai. Daina alsuoja karščiu - disko ritmas, šokti kviečianti boso partija, pagrindinė melodija ir tobulai derantis vokalas. Ar reikia dar kažko daugiau.

MONIQUE Viskas per Tave

Monika Pundziūtė-Monique pirmą vasaros mėnesio dieną išleidusi ir Lalunos eteryje pristačiusi singlą „L.A.“ klausytojams šį kartą siūlo išgirsti kūrinio istorijos tęsinį – dainą „Viskas per Tave“. Antroje vasaros trilogijos dalyje atlikėja klausytojus kartu kviečia iš naujo patirti tą magišką jausmą, kai nauja pažintis perauga į trapią santykių pradžią. Atlikėja atvirauja, kad nauja daina „Viskas per Tave“ yra unikali tuo, kad žodžius ji parašė pasitelkusi gerbėjų pagalbą: „Socialinėse medijose savo klausytojams uždaviau klausimą, kas juos žavi ir jaudina labiausiai naujų santykių etape. Visas išgirstas gražiausias ir artimiausias istorijas aš sutalpinau į dainą“, – sako dainininkė.

  •  
  •  
  •