TOVE LO I'm Coming

2020-ieji ekscentriškajai švedei Tove Lo prasideda darbingai. Vos prieš keletą savaičių pristačiusi labai gerai „paėjusį“ duetą su jamaikiečiu Sean Paul, trisdešimt dviejų metų atlikėja visiems mums siunčia linkėjimus ir pristato solo dainą „I‘m Coming“. Aštuoniasdešimtųjų synth-pop muzikos stiliumi sukurta daina vos tik išvydusi dienos šviesą sulaukė labai daug teigiamų įvertinimų. Tiesa, reiktu pabrėžti, jog tai nėra originali Tove Lo daina. Dar 2011-aisiais originalią kūrinio versiją švediškai atliko Veronica Maggio. Daina vadinosi „Jag kommer“. Kaip teigė Tove Lo: „Ilgą laiką mane persekiojo mintis būtent šį kūrinį pristatyti visam pasauliui bei parodyti kokie yra talentingi vien tik švedų kalba kuriantys muzikantai“.

MELANIE C Who I Am

Savo, kaip solo dainininkės karjerą su daina „High Heels“ atnaujinusi Melanie C nesnaudžia. Lalunos grojaraštį papildo dar vienas britės darbas „Who I Am“. „Ex-Sporty Spice“ lieka ištikima savo dar 2001-aisiais pasirinktam dance-pop stiliui ir kurdama būtent tokio stiliaus muziką ji absoliučiai jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Tuo tarpu jos dainų pasiilgę žmonės naujas „kažkur girdėtas“ dainas, anot kritikų priims su didžiausiu malonumu ir plojimais. Daina, jeigu Jums patinka dance-pop stiliaus muzika, tikrai susiklausys tobulai. Grojam!

KODALINE Sometimes

Dar viena visišku pozityvų spindinti daina Lalunos eteryje. Šį kartą tai nuo 2011-ųjų kartu kuriantys vyrukai iš Dublino Steve Garrigan, Mark Prendergast, Vincent May, Jason Boland arba tiesiog Kodaline. Prieš keliolika metų anonse išgirdę, jog grupė atlieka rock muziką, galėjome tikėtis kieto ritmo, daug elektrinių gitarų ir scenoje siaučiančių ilgaplaukių. Tačiau pastaraisiais metais (žinoma ne visa) rock muzika pasikeitė. Grupės norėdamos išlaikyti populiarumą švelnina savo atliekamą muziką ir taip supanašėja su pop stilių kuriančiais muzikantais. Taip yra ir šiuo atveju. Daina „Sometimes“ yra sukurta pop ar netgi dance ar uplifting muzikos stiliuose. Žinoma, tai tikrai nėra blogai, nes daina yra puiki ir labai pozityvi. O mums šiais nelengvais laikais būtent to ir reikia.

R3HAB Creep ft. GATTUSO

DJ ir prodiuseris iš Nyderlandų dar visiškai neseniai labai kokybiškai perdaręs 2001-ųjų ATC superhitą „Around The World“ toliau stebina. Šį kartą R3hab taikiklyje rokeriai Radiohead ir jų dar 1992-aisiais išleistas, iki šiol radijo stotyse puikiai skambantis kūrinys „Creep“. Šį remiksą R3hab kūrė ne vienas. Jam talkino Izraelio pilietybę turintis šiuo metu Niujorke reziduojantis Reem Taoz arba tiesiog Gattuso. Kaip teigia pastarasis: „Šios dainos istorija labai paprasta. Telpanti į vieną vienintelį žodį – „karantinas“. Dabar visi vieni kitiems atrodome įtartinai. Būtent todėl kartu su R3hab ir nusprendėme Radiohead dainą „Creep“ prikelti naujam gyvenimui“. Kaip DJ-ams pavyko, spręsti tik Jums.

JOHN LEGEND Actions

2020-ieji kol kas pasauliui tiek ekonomine, tiek sveikatos prasme nieko gero neatnešė ir panašu, artimiausiu metu neplanuoja atnešti. Kalbant apie muziką – viskas absoliučiai kitaip. Per tris pirmuosius šių metų mėnesius muzikantai užsidarę savo studijose sukūrė tiek daug gerų dainų, kad kartais, normaliomis sąlygomis, nesukuriama per ištisus metus. Dar viena puiki naujiena ir dar viena iš John‘o Legend‘o. Sausio pabaigoje išleidęs hitu tapusį, bei Lalunos tope besisukantį kūrinį „Conversations In The Dark“, kovą muzikantas baigia dar vienu neabejotinai sėkmės sulauksiančia daina pavadinimu „Actions“.

  •  
  •  
  •