EROS RAMAZZOTTI Per Le Strade Una Canzone ft. LUIS FONSI

Su dideliu malonumu Lalunos eteryje norime pristatyti į mūsų eterį grįžtančius du vyrukus - Italijos superžvaigždę Eros Ramazzotti ir turistus į Puerto Riką grąžinusį, dainos „Despacito” autorių Luis Fonsi. Tai jau trečiasis singlas iš pernai metais išleisto jau keturioliktojo Eros Ramazzotti studijinio albumo „Vita”. Per visą savo nuo 1981-ųjų metų besitęsiančią karjerą Italijos dainininkas mėgo duetus. Ne išimtis ir naujausias albumas bei naujausias singlas iš jo. Twitter platformoje tiek Eros Ramazzotti, tiek ir Luis Fonsi dalinasi tik pozityviomis žinutėmis ir dėkoja vienas kitam už puikų darbą.

THE CHAINSMOKERS Who Do You Love ft. 5 SOS

Apie duetą The Chansmokers galima pasakyti tik vieną - panašu, kad jie niekada nemiega. Mega produktyvumas nepaleidžiant natų pro šalį ir neiškeliaujant į lankas tai apie The Chainsmokers. Panašiais epitetais galime apžarstyti ir australus 5 Seconds Of Summer, kurių naujų puikių dainų taip pat nebespėjame pristatinėti Lalunos eteryje. Ir štai šį kartą mes turime visiems dvigubai geresnę naujieną - Jų bendrą dainą „Who Do You Love”. Nors grupių stiliai tikrai toli gražu ne identiški, tačiau bendras darbas gal kiek keistai suskambantis pradžioje, dainai įgaunant pagreitį sugriauna visus stilių barjerus ir pradeda labai maloniai stebinti. Akustiniai instrumentai tobulai persipina su elektroniniais ir stipriai papildo vieni kitus. Vokalo melodija puikiai įsilieja į visumą ir mes Lalunoje net neabejojame, kad jums pristatome dar vieną garantuotą 2019-ųjų metų hitą.

JAZZU Dumblas

Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu visiškai neseniai su trenksmu pristatė kūrinį „Wild“ ir Almerijos dykumoje nufilmuotą jo vaizdo klipą. Visus rekordus sumušusi Jazzu Lalunos eteryje meta dar vieną kortą: pristato dainą „Dumblas“ iš naujojo albumo. Kaip teigia pati Jazzu - „Žmonės susipažino su mano pokyčiais, dabar gali susipažinti su mano šių dienų kūryba lietuvių kalba. „Tikiuosi, kad žmonėms patiks ir naujasis kūrinys „Dumblas“, kuris tapo naujo lietuviško albumo tituline daina“. Jau greitai pasaulį išvys du nauji Jazzu albumai: vienas jų parašytas anglų kalba, kitas – lietuviškas. Abu juos atlikėja pristato savo koncertiniame ture „Welcome“, kuris simboliškai Valentino dieną nugriaudėjo mūsų arenoje.

PET SHOP BOYS Give Stupidity A Chance

Nuo 1981-ųjų kartu grojantis duetas iš Didžiosios Britanijos Pet Shop Boys į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia daina „Give Stupidity a Chance". Tai pirmoji iš trijų dainų, kurios jau šią savaitę bus įtrauktos į grupės trumpąjį albumą pavadinimu „Agenda“. Tai pirmasis vyrukų darbas nuo 2016-ųjų metų. Satyrinė politizuota daina anot vokalisto Neil’o Tennant’o yra skirta politikams kurių lyderio savybėmis galima stipriai abejoti. Beje šį kaip ir kitos dvi į naujausią EP įtrauktos dainos nebus pakartotinai perleistos jau šį rudenį pasirodysiančiame pilname grupės albume.

AJR 100 Bad Days

Trys amerikiečiai broliai Adam Jack ir Ryan Met‘ai dar 2005-aisiais nusprendė susiburti į grupę. Kaip tarę, taip ir padarė. Pavadinimo galvoti ilgai nereikėjo – abėcėlės seka išdėliojo pirmąsias vardų raides ir pirmyn. Tokia tatai labai paprasta grupės atsiradimo ir pavadinimo istorija. Na, o naujausios pop-rock stiliaus grupės dainos „100 Bad Days“ istorija pasakoja apie kiekvieną žmogų aplankančias dienas „lyg tyčia“, kai nesiseka absoliučiai niekas ir viskas krenta iš rankų. Ir kaip byloja liaudies išmintis: „Nelaimės po vieną nevaikšto“. Būtent apie tokias dienas yra naujausia AJR diena. Na, o dainos žinutė labai paprasta: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“.

  •  
  •  
  •