JOHN NEWMAN Without You

Po ketverių metų tylos ir sunkios kovos su klastinga liga į viešumą bei žinoma į Lalunos eterį grįžta britas John Newman. Pasaulinę šlovę pelniusių hitų „Love Me Again”, „Come And Get Me” bei „Blame” autoriaus komanda ilgą laiką internete žargoniškai tariant „tyzino” John’o gerbėjus trumpomis dainos ištraukomis ir štai pagaliau mes visi galime išgirsti pilną kūrinio versiją. Dainoje galėsime taip pat išgirsti ir atlikėjos iš Škotijos Nina’os Nesbitt balsą. Dainos pristatymo metu abu atlikėjai negailėjo liaupsių vienas kitam. John’as Nina pavadino viena iš geriausių pasaulio vokalisčių ir jam net nebuvo kilusi dilema ką pakviesti duetu, tuo tarpu Nina džiaugėsi galėdama kurti su tokio kalibro muzikantu kaip John’as.

BENNY BLANCO Graduation ft. JUICE WRLD

Tikriausiai iki šiol dar niekada pop muzikos istorijoje nebuvo tiek įvairumo, inovacijų ir sėkmingų bandymu padaryti kažką netradiciško. Daugelis kūrėjų drąsiai žengia iš komforto zonos ir laužydami nusistovėjusius stiliaus standartus dažniau laimi nei pralaimi. Vienas iš tokių gerąja prasme išsišokėlių ilgą laiką tik kitiems kūręs ir prožektorių šviesų vengęs prodiuseris bei atlikėjas Benny Blanco. Šį kartą muzikantas dainoje rolėmis pasidalino su dvidešimtmečiu reperiu Juice WRLD, kuris kaip teigiama interneto platybėse yra toks geras žodžių derinimo tarpusavyje virtuozas, kad galėtų repuoti ir kurti žodžius vienu metu (freestyle’inti) valandų valandas.

JAX JONES Jacques ft. TOVE LO

Savo naujausio albumo „Sunshine Kitty“ įrašus baiginėjanti švedė Tove Lo į jį planuoja įtraukti kiek sau nebūdinga absoliučiai klubinį kūrinį „Jacques“. Dainai muziką sukūrė pasaulyje puikiai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris bei DJ Jax Jones. Nepavykusių santykių, priklausomybių bei kitų tamsių gyvenimo pusių dainose narpliojimą Tove Lo atidėjo ateičiai ir mums visiems pristato žaismingai ir kiek gundančiai skambantį darbą apie vyrų norą kelionėse turėti vienkartinius santykius. Internete jau dabar dainą lydi puikūs atsiliepimai, todėl panašu, kad muzikantės nukrypimas nuo įprasto kelio pasiteisino su kaupu.

JASON DERULO Too Hot

Jeigu norite prasitęsti jau vis labiau nuo mūsų tolstančią vasarą, siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius ir visu garsu paklausyti naujausią Jason Derulo dainą „Too Hot“. Per visą savo trylika metų trunkančią karjerą muzikantas yra laimėjęs ne vieną apdovanojimą ir žinoma iškepęs ne vieną numeris vienas hitą Jungtinėse Valstijose. Tuo tarpu senutėlėje Europoje Jason‘ui sekasi kiek sunkiau, tačiau kartas nuo karto vis dėl to į topus prasimušti ir šioje žemyno pusėje jam pavyksta. Panašu, kad atlikėjas su šia daina ir taikėsi būtent į mūsų, tai yra Europos rinkas: Latina muzikos ritmas, tropiniu karščiu alsuojanti melodija bei puikus Jason Derulo vokalas.

RITUAL Using (Syn Cole Remix)

Pasaulyje yra ne viena daina, kurios remiksuotas variantas skamba geriau nei originalas. Šis atvejis, panašu, jog galioja ir mūsų dar vienai šią savaitę pristatomai dainai. Originalią dainos versiją sukūrė britų elektroninės muzikos grupė Ritual. Trumpai apie juos. Ritual yra prodiuserių trijulė prisidėjusi prie daugelio žinomų muzikos pasaulio vardų muzikos. Dua Lipa, Kungs, Aloe Blac ir tai tik maža dalis žvaigždžių prie kurių muzikos savo rankas yra prikišę Ritual. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai jos istorija tokia. Vokalo partiją atliko Emily Waren, tačiau anot prodiuserių daina skambėjo gerai, tačiau anot pačių Ritual vyrukų: „kažkaip neišbaigtai“. Todėl kilo mintis skelbti geriausio remikso konkursą ir atsirinkti geriausiai skambantį variantą.

  •  
  •  
  •