BILLIE EILISH Bad Guy

Norime pristatyti Lalunos eterio debiutantę Billie Eilish. Ji muzikos ekspertų neretai vadinama muzikos ateitimi. Per labai trumpą laiką ji tapo viena klausomiausių pasaulio atlikėjų. Dėl savo unikalaus balso ir vėjavaikiško elgesio jai prognozuojama dar ilga ir ryški ateitis muzikos pasaulyje. Trumpai apie pačią Billie. Jai vos septyniolika metų. Dainininkė kilusi iš menininkų šeimos: tėtis aktorius Patrickas O'Connelis, mama muzikantė Maggie Baird. Vyresnysis atlikėjos brolis Finneasas O’Connellis taip pat yra garsus muzikantas ir aktorius. Be kita ko Billie visą gyvenimą buvo mokoma namuose ir neturi jokių aplinkinio pasaulio sukurtų kompleksų. Dar keletas faktų nesulaukusi penkiolikos, Spotify platformoje vos su devyniomis dainomis muzikantė perkopė milijardo perklausų ribą. Būtinai pažiūrėkite, nevienareikšmiškai vertinamą, šios dainos vaizdo klipą. Fanai krykštauja, o kritikai bando atkapstyti šio video „dvigubus dugnus“.

AVICII SOS ft. ALOE BLACC

2018 metų balandžio 20 dieną jo mirtis šokiravo muzikos pasaulį. Todėl labai simboliškai mes Lalunoje pristatome pirmąjį jau po Avicii mirties išleistą singlą. Daina „SOS“ yra įrašyta kartu su JAV soul muzikos atstovu Aloe Blacc. Liūdniausia yra tai, kad dainos tekstas yra akivaizdžiai susijęs su Avicii psichologinėmis problemomis. Pavyzdžiui, eilutė: „Ar tu gali mane išgirsti – SOS! Padėk man, nuraminti mano mintis“. Arba: „Nenoriu, kad mane matytum tokį, koks dabar esu – nenoriu, kad tu matytum, koks esu nusivylęs“. Tai labai svarbi žinutė visiems savo gyvenimo kelio nerandantiems ar ne ten pasukusiems žmonėms. Tiesiog reikia kreiptis pagalbos ir garsiai kalbėti apie sunkumus. Būtent todėl mes Lalunoje pristatome naujausią ir pirmąjį po Tim‘o mirties išleistą dainą simboliniu pavadinimu „SOS“. Tarp kitko, Avicii naujas albumas pasirodys vasarą. Birželio 6 dieną rinkoje pasirodys diskas „TIM“. Tim‘o Bergling‘o arba tiesiog Avicii garbei.

GJAN Karaliai

Lalunos eteryje su malonumu norime pristatyti naują GJan dainą „Karaliai“ iš būsimojo lietuviško albumo, kurio vienintelis pristatymo koncertas vyks spalio 24 diena Vilniuje. Kalbant apie pačią dainą – rašydama žodžius dainininkė galvojo, kad šią dainą perleis kažkam kitam, tačiau galiausiai nusprendė ją sudainuoti pati. „Karaliai“ – jau ketvirtoji lietuviška jos daina. Iki šiol pasirodžiusios „Paskui tave“, „Tabletė“ ir „Melagė“ buvo itin gerai įvertintos gerbėjų. Daugiausiai peržiūrų (maždaug 6 milijonus) turi pirmasis lietuviškas GJan kūrinys „Paskui tave“, tačiau ją spėriai vejasi ir aplenks daina „Melagė“, kuri pasirodžiusi vos prieš penkis mėnesius jau skaičiuoja penktąjį peržiūrų milijoną.

ELLIE GOULDING Sixteen

Pristatome dar vieną šios savaitės naujieną Lalunos eteryje ir tai yra mums visiems puikiai pažįstama britė Ellie Goulding. Daina „Sixteen” yra labai nostalgiška ir kaip teigia pati atlikėja - jai ši daina ypatinga, nes joje sudėtos visos emocijos kylančios iš vaikystės ir paauglystės laikotarpio. Dainą Ellie sukūrė ir prodiusavo Ian’as Kirkpatrick’as, kuriantis dainas pasaulyje pripažintoms žvaigždėms kaip Britney Spears, Julia Michaels ir kitoms.

LUCA HANNI She Got Me

Dar viena Eurovizinė daina Lalunos eteryje. Mes pristatome vienu iš šiųmetinio konkurso favoritu įvardijamą Luca Hänni iš Šveicarijos ir jo dainą „She Got Me” Uždaru būdu nacionalinio transliuotojo išrinktas atlikėjas atskleidė, jog dar pernai buvo pakviestas į dainų rašymo sesijas. Šiemet Luca sulaukė skambučio ir sužinojo jog būtent jį su „She Got Me“, Šveicarijos transliuotojas norėtų matyti Tel Avive. Paklausus apie vieno iš favoritų etiketę, vaikinas teigė, jog tai motyvuoja, tačiau prideda ir šiek tiek papildomo spaudimo. Luca džiaugėsi, jog gali matyti daug gerų atsiliepimų apie kūrinį. Kaip šveicarui seksis Eurovizijoje pamatysime gegužės mėnesį. Kaip seksis Lalunos tope pamatysime žymiai greičiau. Tik jums spręsti ar Luca Hanni daina “She Got Me” verta jūsų dvylikos balų.

  •  
  •  
  •