LADY GAGA Rain On Me ft. ARIANA GRANDE

Iš šios savaitės numeris vienas siūlomų dainų pozicijos startuoja absoliučiai tobulas dviejų supermergaičių duetas. Kaip dabar madinga sakyti - jos surėmė pečius ir visam pasauliui, nepabijokime to žodžio, „teškia“ neabejotiną superhitą. Nors iš esmės ko gi mes dar galime tikėtis iš supermergaičių. Lady Gaga ir Ariana Grande, Ariana Grande ir Lady Gaga ar šiuo metu galima būtų rasti stipresnį vokalisčių tandemą – abejojame. Pati daina, tai šokti verčiantis kūrinys nukeliantis mus į šio amžiaus pirmojo dešimtmečio pradžios šokių aikštelę ir tiesiog iš jos nepaleidžia. Ar po aštuoniasdešimtųjų invazijos į šiuolaikinę muzikos rinką jau atėjo eilė du tūkstantiesiems parodys laikas.

ALLE FARBEN KIDS ft. GRAHAM CANDY

„Visas spalvas“ arba Alle Farben turintis prodiuseris ir DJ iš Vokietijos grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežia bei žinoma vasariška daina „Kids“. Kūrinys iš tiesų puikus vokiškos elektroninės šokių muzikos pavyzdys, kuris skiriasi nuo skandinaviškosios, bet tai toli gražu nereiškia, kad muzika prastesnė ar mažiau įdomi. Kalbant apie įdomius dalykus – išgirdę vokalo partiją tikrai galime pagalvoti, jog dainuoja moteris. Taip nėra. Vokalą Alle Farben patikėjo labai specifinį tembrą turinčiam Naujosios Zelandijos dainininkui bei dainų autoriui Graham Candy. Beje, muzikantai susipažino dar 2013-aisiais kai Graham‘as persikraustė gyventi į Berlyną, tačiau sukurti bendrą dainą vis trukdė aplinkybės ir štai pirmasis vyrukų blynas jau Lalunos eteryje.

THOMAS RHETT On Me ft. AVA MAX

Jau ne kartą teko įsitikinti, jog „santuoka“ tarp country ir pop muzikinių stilių beveik visais atvejais būna sėkminga. Taip nutiko ir šį kartą. Jungtinėse Amrikos Valstijose itin populiarus Country muzikos atlikėjas ir vis dažniau stilių standartus laužanti visiems mums puikiai pažįstama Ava Max Lalunos eteryje pristato šviežutėlį geros nuotaikos ir emocijos užtaisą pavadinimu „On Me“. Apie gerą užtaisą prakalbome ne be reikalo naujausias Thomas‘o ir Ava‘os darbas yra titulinė naujausio animacinio filmo apie Skubi Du garso takelis. Paklausykit, įvertinkite ir jei patiks balsuokite, nes tik tokiu būdu daina galės puikuotis tarp keturiasdešimties pačių geriausių savaitės dainų mūsų karščiausiame Lalunos Top 40.

NATALIE TAYLOR Surrender (Martin Jensen Remix)

Kai naujam gyvenimui prikeliamos dešimtmečius skaičiuojančios dainos, nieko nebestebina, tačiau kai originaliai dainos versijai nėra nė penkerių metų, tai jau iš tiesų retas atvejis. 2015-aisiais lyrišką ir tikrai įsimenančią dainą „Surrender“ sukūrė amerikietė Natalie Taylor. Gimtinėje daina buvo populiari, tačiau Europos jai užkariauti taip ir nepavyko. 2020-ųjų pavasario – vasaros sezonas ir žinoma karantinas stipriai pakoregavo prodiuserių planus. Ne išimtis ir danas Martin Jensen, kuris užsidaręs studijoje atrado šią puikią dainą, susisiekė su Natalie ir gavęs leidimą sukūrė šokių aikštelėms ir radijo stotims puikiai tinkančią „Surrender“ versiją.

JONAS BROTHERS X ft. KAROL G

Broliai Jonai arba Jonas Brothers panašu, kad po sugrįžimo pagavo tą tikrąjį azartą kurti kartu. Jie ir vėt turi ką mums visiems pasiūlyti. Naujausią dainą „X“ jie sukūrė kartu su kolumbiete Karol G, todėl natūralu – dainoje skamba Latina muzikos ritmai. Brolius Jonus mes puikiai pažįstame, o štai apie 29-erių kolumbietę Carolina Giraldo Navarro arba Karol G šiek tiek papasakosime. Scenoje ji nuo penkiolikos. Yra laimėjusi Latina muzikos grammy apdovanojimą bei ne kartą jam nominuota. Taip pat nesibodi nuo Latina muzikos nusukti „į kairę“ ir sukurti vieną kitą daina reggae stiliumi. Vienu žodžiu spalvinga ir sėkminga asmenybė, kuriai mes Lalunoje sakome: „Sveika atvykus“.

  •  
  •  
  •