Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono išminuotojai Klaipėdoje vykdo aviacinės bombos neutralizavimo operaciją

2016 04 14

Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono išminuotojai Klaipėdoje vykdo aviacinės bombos neutralizavimo operaciją

Balandžio 13 dieną apie 16.00 val. Klaipėdoje, šalia pastato adresu Salomėjos Nėries g. 20, rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Klaipėdos mieste dislokuoti Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo skyriaus išminuotojai, atlikę pirminę pavojingo objekto žvalgybą, nustatė, kad surastas daiktas yra stambaus kalibro aviacinė bomba.

Aviacinė bomba rasta statybų aikštelėje, ją aptiko vietos darbininkai ir apie surastą įtartiną daiktą informavo policiją. Atvykę į įvykio vietą Klaipėdos miesto policijos pareigūnai patvirtino, kad surastas daiktas gali būti stambaus kalibro sprogmuo, todėl buvo įvestas planas skydas ir informacija perduota Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono (JVIB) išminuotojams.

Pasak išminavimo specialistų sprogmuo yra stipriai paveiktas korozijos bei sunku įvertinti jo sprogdiklių būklę, todėl iš Kaune dislokuoto Inžinerijos bataliono aktyvuoti papildomi pajėgumai.

Dėl tamsaus paros meto aviacinės bombos neutralizavimo operacija atidėta ir pradėta vykdyti nuo šiandienos 6 valandos ryto.

Lietuvos krašto apsaugos ministerijos inf.Pasidalink su draugais

Grįžti į sąrašą

  •  
  •  
  •