Puiki "Neptūno" pergalė!

2017 11 02

Puiki "Neptūno" pergalė!

Klaipėdos „Neptūnas“ krepšino Čempionų lygos turnyre pasiekė didžiausią savo istorijoje pergalę - trečiadienį net 41 taško skirtumu 114:73 (30:24, 28:20, 28:15, 28:14) sutriuškino svečius iš Turkijos - „Gaziantep“ krepšininkus. Kaip rašoma Klaipėdos ekipos interneto svetainėje, po rungtynių tiek „Neptūno“ žaidėjų, tiek trenerių akys spindėjo iš džiaugsmo, o sirgaliai tiesiog šokinėjo iš laimės bei gyrė krepšininkus už nepakartojamą šou. Šiose rungtynėse pasireikšti gavo visi „Neptūno“ jaunimo atstovai - Aidas Einikis, Laurynas Beliauskas ir Matas Jucikas. Pastarasis rungtynių pabaigoje net pademonstravo tikrą šou - po Tomo Delinnkaičio puikaus perdavimo ore įspūdingai krovė į krepšį ir iš savo vietų privertė pakilti tūkstančius „Neptūno“ sirgalių.

Neptūniečiai rungtynių ketvirtajame kėlinyje tiesiog smaginosi ir atidavė duoklė savo nuostabiems sirgaliams. Tai pati didžiausia „Neptūno“ pergalė. Iki šių rungtynių didžiausia klaipėdiečių pergalė buvo pasiekta praėjusį sezoną, kai 34 taškų skirtumu - 94:60 buvo nukauta Varezės „Openjobmetis“ komanda iš Italijos.

„Tai turbūt pati didžiausia ne tik „Neptūno“, bet ir mano, kaip trenerio, pergalė tarptautinėje arenoje, jei neskaičiuotume Baltijos krepšinio lygos kovų. Džiaugiuosi vyrų susikaupimu. Žaidėjai gerai laikėsi plano, išliko koncentruoti visas 40 minučių. Labai gerai nuo suolo pakilo jaunimas, kuris pridėjo papildomos energijos, sunkiai dirbo gynyboje. Gerai sužaidus abi mačo puses, matome ir gerą rezultatą“, - po rungtynių kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis. Jis itin džiaugėsi, kad žaidėjų akyse degė ugnelės ir visi darė viską, ką buvo sutarę.

„Kartais būna, kad rungtynių eigoje, kuomet išsiveržiame į priekį, atsipalaiduojame, o šios rungtynės praėjo be didesnių duobelių. Visas rungtynes atakavome silpnąsias varžovų vietas ir mums tai pavyko. Džiaugiuosi vyrų susikaupimu ir puikia pergale. Dabar galime važiuoti ramiai uždegti žvakutes“, - neslėpdamas geros nuotaikos sakė K. Maksvytis.

„Turkų gretose yra garsių pavardžių, tačiau, jeigu atvirai, tikėjausi, kad varžovai bus stipresni ir kova bus kietesnė. Nesvarbu prieš kokias pavardes tenka kovoti, eini į aikštę ir kauniesi. Stengėmės išpildyti, ko norėjo treneris. Atrodo, kad didžioji dalis pasisekė ir iškovojome solidžią pergalę“, - po rungtynių kalbėjo daugiausiai „Neptūno„gretose taškų (20) pelnęs Edgaras Želionis.

Klaipėdos ekipai (3 pergalės/1 pralaimėjimas) 20 taškų pelnė Edgaras Želionis, po 17 - Mindaugas Girdžiūnas bei Arnas Butkevičius, 16 - Renaldas Seibutis, 14 - Tomas Delininkaitis.

Visai kitokios nuotaikos tvyrojo „Gaziantep“ ekipos stovykloje. Šios komandos vyr. treneris Stefanas Dedas po rungtynių akivaizdžiai reiškė nepasitenkinimą ir trenerių rūbinėje prie atvirų durų, matant „Neptūno“ personalo darbuotojams, į šipulius suspardė plastmasinę šiukšliadėžę. Taip pat reiškė pyktį ir kalbėjo pakeltu tonu ne tik su savo komandos žaidėjais, bet ir į spaudos konferenciją jį pakvietusiu „Neptūno“ klubo darbuotoju.

Per spaudos konferenciją jis jau buvo šiek tiek ramesnis, apgailestavo dėl prasto ir, anot jo, net gėdingo savo komandos žaidimo bei kelis kartus pakartojo, kad taip žaisdami jo komandos krepšininkai nėra verti rungtyniauti Čempionų lygos turnyre. Turkų ekipos treneris išsakė šiuos žodžius ir, nelaukęs žurnalistų klausimų, pakilo iš savo vietos bei išėjo iš spaudos konferencijos.

Neptūniečiai kels sparnus į Italiją, kur jų jau antradienį (lapkričio 7 dieną) lauks FIBA Čempionų lygos rungtynės su Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ ekipa. Artimiausias rungtynes namuose, „Švyturio“ arenoje, „Neptūnas“ žais tik lapkričio 15 dieną (trečiadienį) 19 val. su Salonikų PAOK ekipa.Pasidalink su draugais

Grįžti į sąrašą

  •  
  •  
  •