Pagerbti gabiausi Klaipėdos moksleiviai

2017 12 20

Pagerbti gabiausi Klaipėdos moksleiviai

Prieš šventas Kalėdas – tradicinis mero priėmimas gabiausiems Klaipėdos moksleiviams. Už pasiektus puikius rezultatus, pelnytus įvertinimus bei apdovanojimus akademinėje, meninėje ar sportinėje veikloje padėkos skirtos daugiau nei šimtui penkiasdešimt uostamiesčio mokyklų auklėtinių.

„Kalėdų laukimo laikotarpis – puikus laikas apžvelgti, kiek nueita ir padaryta per šiuos metus, kartu drąsiai, ryžtingai ir viltingai žvelgiant į ateinančius metus. Jūs visi esate tie, kurie savo talentais, darbais, žiniomis ir gebėjimais garsinate Klaipėdos miesto vardą. Kuo didesni Jūsų pasiekimai bei talentai, tuo daugiau vilčių į kiekvieną iš Jūsų deda miesto bendruomenė, matydama Jumyse tuos, kurie kurs miesto ateitį. Tikiu, kad Jūsų didieji darbai dar laukia ateityje, bet tvirtus pamatus tam klojate jau šiandien“, -  sveikindamas gabiausius moksleivius sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Gabiausios uostamiesčio metų mokinės titulas šiemet atiteko „Verdenės“ progimnazijos auklėtinei Gabijai Narkevičiūtei – IV respublikinio muzikos atlikėjų konkurso festivalio „Perliukai“ I vietos laimėtojai bei VIII tarptautinio vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo konkurso „Linksmieji perliukai 2017“ III vietos laimėtojai.

Klaipėdos miesto savivaldybės inf.Pasidalink su draugais

Grįžti į sąrašą

  •  
  •  
  •