Palanga kviečia švęsti. 2016 05 20 Palanga kviečia švęsti.
Palanga kviečia švęsti – gegužės 20-22 dienomis mieste šurmuliuos Kurorto šventė, skelbianti aktyviojo poilsio sezono pradžią.

Pajūryje kuriasi kultūrinis tripolis. 2016 05 19 Pajūryje kuriasi kultūrinis tripolis.
Trys pajūrio miestai žengia istorinį žingsnį kultūrinio tripolio kūrimo link. Klaipėdos, Neringos ir Palangos miestų bendruomenės kartu parengė paraišką 2022 metų Europos kultūros sostinės vardui gauti. Šioje paraiškoje sugulę ambicingi tikslai ir projektai leis pasiekti, kad per artimiausius penkerius ar šešerius metus Klaipėdos regionas taptų reikšmingu Lietuvos kultūros centru.

D. Montvydas „Eurovizijoje“ pateko į geriausiųjų dešimtuką, laimėjo Ukrainos atstovė 2016 05 15 D. Montvydas „Eurovizijoje“ pateko į geriausiųjų dešimtuką, laimėjo Ukrainos atstovė
Šių metų „Eurovizijos“ konkurse Lietuvos atstovas Donatas Montvydas su daina "I've been waiting for this night" užėmė 9-ąją vietą ir pateko į geriausiųjų dešimtuką. Laimėjo Ukrainos atstovė Džamala (Jamala) su daina „1944-ieji“.

Pratęstas gyvenamosios vietos deklaravimo laikotarpis 2016 05 13 Pratęstas gyvenamosios vietos deklaravimo laikotarpis
2016 m. gegužės 5 d. įsigaliojus naujiems įstatymo pakeitimams šis terminas yra pratęstas iki 12 mėnesių, t. y. iki 2017 m. sausio 1 d.

Apdovanojimai "Albatrosas" 2016 05 13 Apdovanojimai "Albatrosas"
Gegužės 14 d. (šeštadienį) 16 val. prie paminklo „Albatrosas“, šalia Lietuvos jūrų muziejaus Smiltynėje, vyks Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimų „Albatrosas“ įteikimo ceremonija.

Klaipėdoje - 5-ieji miesto bendruomenės Maldos pusryčiai 2016 05 13 Klaipėdoje - 5-ieji miesto bendruomenės Maldos pusryčiai
Šiųmečiuose Maldos pusryčiuose dalyvaus ir pranešimą skaitys Popiežiaus Pranciškaus atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse - apaštališkasis nuncijus arkivyskupas Pedro Lopez Quintana.

Klaipėdos laivų paradas 2016 05 13 Klaipėdos laivų paradas
Jūriškiausia pavasario tradicija tapęs Klaipėdos laivų paradas jau rytoj. Europos jūros dienai skirtas renginys, septintąjį kartą atkels vartus į vasarą. Šį kartą į „Laivų paradą“ oficialiai užsiregistravo 40 laivų, prie kurių, vakare prisijungus kelioms dešimtims pramoginių laivelių, Kuršių mariose nušvis įspūdinga laivų flotilė, o dangų nušvies rekordiniai fejerverkai.

Atostogautojų gretas pajūryje didins skrydžių iš Kijevo keleiviai 2016 05 13 Atostogautojų gretas pajūryje didins skrydžių iš Kijevo keleiviai
Palangos oro uostas sėkmingai tęsia maršrutų plėtrą – birželio 19 d. į pajūrį atskris pirmasis „Ukraine International Airlines“ lėktuvas iš Kijevo. Tiesioginiai skrydžiai tarp Palangos ir Ukrainos sostinės bus vykdomi du kartus per savaitę. Numatyta, kad bendrovė skraidys trečiadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 21 d.

Lietuva - Eurovizijos finale 2016 05 13 Lietuva - Eurovizijos finale
Lietuvos atstovas Donatas Montvydas, dainavęs antrajame 61-ojo, Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalyje, su daina "I've been waiting for this night", pateko į finalą.

Smūgis liberalams: STT akiratyje Eligijus Masiulis 2016 05 12 Smūgis liberalams: STT akiratyje Eligijus Masiulis
Pats politikas prabilo esąs labai sukrėstas. Liberalų sąjūdžio vedlys dėl pradėto teisėsaugos tyrimo traukiasi iš partijos vadovo posto. Jis taip pat atsisako Seimo nario mandato ir žada teisinėmis priemonėmis apsiginti bei pasirengęs įrodyti, kad yra nekaltas.

Klaipėdoje vyks kariuomenės ir visuomenės dienos renginiai 2016 05 11 Klaipėdoje vyks kariuomenės ir visuomenės dienos renginiai
Š. m. gegužės 14 d. 12-16 val. Klaipėdos Kruizinių ir karo laivų terminale ir Centriniame Klaipėdos terminale vyks Kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai skirti renginiai.

Palangoje šeštadienį pažirs gintaro lietus 2016 05 11 Palangoje šeštadienį pažirs gintaro lietus
Artėjantį savaitgalį Palanga kviečia į praleisti nekasdieniškai – atvykusieji į didžiausią šalies kurortą, šeštadienį, gegužės 14 d., paklius į tikrą gintaro lietų, o aktyviausieji netgi galės susirungti jau ketvirtajame Lietuvos gintaro rinkimo čempionate.

Klaipėdos senamiestyje ir Smiltynėje vėl važinės karietos 2016 05 11 Klaipėdos senamiestyje ir Smiltynėje vėl važinės karietos
Klaipėdos savivaldybės Nuolatinė vežėjų kinkomuoju transportu (karietomis) atrankos organizavimo ir vykdymo komisija nusprendė, jog 4 karietos atitinka reikalavimus, todėl vasarą turistai ir vėl galės mėgautis karietų pramoga Smiltynėje ir Klaipėdos senamiestyje.

Klaipėdos moksleiviams – moderni laboratorijų įranga 2016 05 05 Klaipėdos moksleiviams – moderni laboratorijų įranga
Klaipėdos moksleiviai nuo šiol turės galimybę naudotis mokymuisi skirta modernia gamtamokslinių laboratorijų įranga. Šiuolaikine chemijos laboratorijų įranga, indais ir priemonėmis, ekologijos mokymo priemonėmis, gamtamokslinių laboratorijų baldais, kompiuterine technika šiuo metu jau aprūpintos keturios uostamiesčio švietimo įstaigos – Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, Simono Dacho progimnazija, „Žemynos“ gimnazija ir Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla.

Klaipėda rengiasi pasitikti vasarą. 2016 04 28 Klaipėda rengiasi pasitikti vasarą.
Klaipėdos savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, išklausiusi specialiųjų tarnybų informaciją apie pasirengimą vasarai, nusprendė, jog visi darbai vykdomi pagal planą ir iki sezono pradžios bus užbaigti.

Klaipėdos narkomanai vartodavo net tiesiojoje žarnoje atgabentą heroiną 2016 04 28 Klaipėdos narkomanai vartodavo net tiesiojoje žarnoje atgabentą heroiną
Uostamiestyje prieš teismą stos septyni vyrai, disponavę dideliais narkotikų kiekiais. Vienas jų narkotines medžiagas gabendavo tiesiojoje žarnoje.

Kopenhagoje apsispręsta – Palangos paplūdimį vėl puoš Mėlynoji vėliava 2016 04 27 Kopenhagoje apsispręsta – Palangos paplūdimį vėl puoš Mėlynoji vėliava
Palangos Birutės parko paplūdimį vasarą vėl papuoš Mėlynoji vėliava – ženklas, patvirtinantis, kad šis paplūdimys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Tokį sprendimą Kopenhagoje (Danija) priėmė Tarptautinė Mėlynosios vėliavos taryba.

Mariose plūdurais pažymėta valstybės sienos apsaugos zona 2016 04 25 Mariose plūdurais pažymėta valstybės sienos apsaugos zona
Šie plūdurai yra ir įspėjamieji ženklai pramogautojams bei žvejams, kad Kuršių mariose jie turi būti atidūs, neteisėtai nekirstų sienos su Rusija.

Palanga kviečia švęsti Jurgines – savaitgalį kurorte skambės dainos 2016 04 22 Palanga kviečia švęsti Jurgines – savaitgalį kurorte skambės dainos
Savaitgalį Palangoje skambės dainos – iš visos Lietuvos ir net iš Londono į kurortą suvažiavę folkloro kolektyvai pakvies palangiškius ir miesto svečius drauge ieškoti šv. Jurgio rakto – Palanga švęs Jurgines.

Pavasario rūbų dalinimo akcija 2016 04 22 Pavasario rūbų dalinimo akcija
Turintieji nebereikalingų, gerų rūbų, avalynės, indų, žaislų, patalynės ir kt. ateikite pasidalinti ar atiduoti.


Aktualijos 281 - 300 iš 328
Pradžia | Ankstesnis | 13 14 15 16 17 | Sekantis | Paskutinis Visus
  •  
  •  
  •