Siūloma plėsti Klaipėdos miesto ribas 2017 10 19 Siūloma plėsti Klaipėdos miesto ribas
Teritorija, įsiterpusi tarp Klaipėdos miesto ir magistralinio kelio „Klaipėda–Liepoja“, ir ties pietine miesto riba esanti uosto veiklai vystyti bei pietiniam aplinkkeliui tiesti reikalinga teritorija – šias Klaipėdos rajonui priklausančias žemes siūloma prijungti prie Klaipėdos miesto.

Savivaldybė sieks naujam gyvenimui prikelti buvusį policijos pastatą 2017 10 19 Savivaldybė sieks naujam gyvenimui prikelti buvusį policijos pastatą
Atgimusiame unikalaus grožio pastatų komplekse – renginių erdvės, muziejai, galerijos, jaunimo kultūrinių iniciatyvų inkubatorius, reziduojantys ir visuomenei kūrybą pristatantys menininkai, o šalia ir nedidelės autorinių darbų parduotuvėlės, kavinė, muzikos klubas, išskirtinio apgyvendinimo paslaugos.

"Neptūno" pergalė Tarptautiniame turnyre 2017 10 11 "Neptūno" pergalė Tarptautiniame turnyre
Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai namuose 75:73 įveikė stipriausią Prancūzijos komandą ir pergale pradėjo kovas Tarptautiniame turnyre.

Šildymo pradžia 2017 10 10 Šildymo pradžia
Šildymas Klaipėdos daugiabučiuose įjungiamas nuo spalio 11-osios, trečiadienio.

Smiltynėje vėl startuos „Gintarinės jūrmylės“ bėgimas 2017 10 10 Smiltynėje vėl startuos „Gintarinės jūrmylės“ bėgimas
Šį šeštadienį, spalio 14 d. Smiltynėje vyks jau septynioliktasis tarptautinis „Gintarinės jūrmylės“ bėgimas. Šiemet jame dalyvaus daugiau nei 800 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos.

Klaipėdos gatvėse – nauji mažieji autobusai 2017 10 06 Klaipėdos gatvėse – nauji mažieji autobusai
Į Klaipėdos gatves jau ateinantį pirmadienį išriedės šeši visiškai nauji mažieji autobusai. Jais keleiviai bus vežami  2A, 13, 14A, 21 ir 21A maršrutais.

„Neptūno“ krepšininkai nugalėjo LKL čempionus 2017 09 29 „Neptūno“ krepšininkai nugalėjo LKL čempionus
LKL trečiojo turo rungtynėse Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 73:64 nugalėjo čempiono titulą ginantį Kauno „Žalgirį“.

Jaunieji Klaipėdos kūrėjai buriasi į vieną platformą 2017 09 27 Jaunieji Klaipėdos kūrėjai buriasi į vieną platformą
Klaipėda – pirmoji Lietuvoje, įgyvendinusi unikalią idėją ir sudariusi iš Klaipėdos miesto kilusiems jauniesiems kūrėjams galimybę susiburti į vieną platformą ir taip skleisti žinią apie save tiek Lietuvoje, tiek pasaulyjeю

Modernaus Klaipėdos baseino statybos – finišo tiesiojoje 2017 09 25 Modernaus Klaipėdos baseino statybos – finišo tiesiojoje
Geros naujienos visiems, laukiantiems tarptautinius standartus atitiksiančio baseino (50 m) su sveikatingumo centru Klaipėdoje – jau atlikta du trečdaliai statybų darbų.

Netrukus į Klaipėdos gatves turėtų grįžti maršrutiniai taksi 2017 09 14 Netrukus į Klaipėdos gatves turėtų grįžti maršrutiniai taksi
Maršrutiniai taksi į Klaipėdos gatves turėtų grįžti jau artimiausiomis dienomis.  Šiuo metu Savivaldybės administracija yra paskelbusi konkurencingą vežėjų parinkimo procedūrą ir netrukus planuoja pasirašyti laikinąsias sutartis su 6, 8 ir 9 maršrutuose dirbsiančiais vežėjais.

Palanga Baltų vienybės dieną pakvies į švęsti – įdomios veiklos ras kiekvienas 2017 09 08 Palanga Baltų vienybės dieną pakvies į švęsti – įdomios veiklos ras kiekvienas
Svečių šios šventės metu, neabejojama, kurortas sulauks išties nemažai – renginiai skirti tiek lietuviams, tiek ir mūsų kaimynams latviams, ir visų jų metu bus akcentuojama baltų vienybė.

Klaipėdoje nebelieka maršrutinių mikroautobusų 2017 09 04 Klaipėdoje nebelieka maršrutinių mikroautobusų
Jų darbas turėtų būti atnaujintas tik po naujų metų. Bedarbiais lieka maždaug šimtas maršrutinių mikroautobusų vežėjų.

Klaipėdoje atidarytas moderniausias darželis 2017 08 31 Klaipėdoje atidarytas moderniausias darželis
Rugsėjo 1-osios išvakarėse po rekonstrukcijos ir plėtros darbų Klaipėdoje atidarytas lopšelis-darželis „Puriena“ - moderniausia ugdymo įstaiga uostamiestyje.  

Lietuvos krepšininkams - Universiados auksas! 2017 08 29 Lietuvos krepšininkams - Universiados auksas!
Lietuvos krepšininkai studentai 85:74 nugalėjo amerikiečius ir iškovojo universiados auksą. Šioje rinktinėje žaidžia ir KU studentai Evaldas Šaulys bei Ignas Vaitkus.

2018 metus Klaipėda rengiasi skelbti Sporto metais 2017 08 29 2018 metus Klaipėda rengiasi skelbti Sporto metais
Ateinančiais metais – ypatingas dėmesys sportui: Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai teikiamas siūlymas 2018-uosius uostamiestyje paskelbti Sporto metais. Taryba apsispręs rugsėjo viduryje.

Šviestuvai įjungti prie dar vienuolikos Klaipėdos daugiabučių 2017 08 25 Šviestuvai įjungti prie dar vienuolikos Klaipėdos daugiabučių
Šviestuvai įrengti ir tamsiuoju paros metu jau šviečia prie dviejų Debreceno gatvėje esančių namų, ties šešiais daugiabučiais Pietinėje gatvėje bei trimis Taikos prospekte.

Tvarkoma Žardininkų aikštė 2017 08 22 Tvarkoma Žardininkų aikštė
Čia bus išklotos naujos, šviesiai rudos spalvos trinkelės, įrengta daugiau šviestuvų, esami šviestuvai bus pakeisti naujais, taip pat bus pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, gėlinės.

Sekmadienį į Palangą vėl sukvies šv. Roko atlaidai 2017 08 22 Sekmadienį į Palangą vėl sukvies šv. Roko atlaidai
Sekmadienį, rugpjūčio 27 d., Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyks šv. Roko atlaidai.

Klaipėdos dramos teatras pristato naująjį sezoną 2017 08 17 Klaipėdos dramos teatras pristato naująjį sezoną
Klaipėdos dramos teatras 82-ąjį sezoną šiemet pradėjo anksčiau, kad spektaklius galėtų pamatyti ir atostogaujantys miesto svečiai. Naujajame sezone – penkios premjeros ir vienas atnaujintas spektaklis vaikams.

Palangoje prasidėjo baseino su sveikatingumo centru statybos 2017 08 14 Palangoje prasidėjo baseino su sveikatingumo centru statybos
Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi.


Aktualijos 81 - 100 iš 323
Pradžia | Ankstesnis | 3 4 5 6 7 | Sekantis | Paskutinis Visus
  •  
  •  
  •