Jaunieji Klaipėdos kūrėjai buriasi į vieną platformą 2017 09 27 Jaunieji Klaipėdos kūrėjai buriasi į vieną platformą
Klaipėda – pirmoji Lietuvoje, įgyvendinusi unikalią idėją ir sudariusi iš Klaipėdos miesto kilusiems jauniesiems kūrėjams galimybę susiburti į vieną platformą ir taip skleisti žinią apie save tiek Lietuvoje, tiek pasaulyjeю

Modernaus Klaipėdos baseino statybos – finišo tiesiojoje 2017 09 25 Modernaus Klaipėdos baseino statybos – finišo tiesiojoje
Geros naujienos visiems, laukiantiems tarptautinius standartus atitiksiančio baseino (50 m) su sveikatingumo centru Klaipėdoje – jau atlikta du trečdaliai statybų darbų.

Netrukus į Klaipėdos gatves turėtų grįžti maršrutiniai taksi 2017 09 14 Netrukus į Klaipėdos gatves turėtų grįžti maršrutiniai taksi
Maršrutiniai taksi į Klaipėdos gatves turėtų grįžti jau artimiausiomis dienomis.  Šiuo metu Savivaldybės administracija yra paskelbusi konkurencingą vežėjų parinkimo procedūrą ir netrukus planuoja pasirašyti laikinąsias sutartis su 6, 8 ir 9 maršrutuose dirbsiančiais vežėjais.

Palanga Baltų vienybės dieną pakvies į švęsti – įdomios veiklos ras kiekvienas 2017 09 08 Palanga Baltų vienybės dieną pakvies į švęsti – įdomios veiklos ras kiekvienas
Svečių šios šventės metu, neabejojama, kurortas sulauks išties nemažai – renginiai skirti tiek lietuviams, tiek ir mūsų kaimynams latviams, ir visų jų metu bus akcentuojama baltų vienybė.

Klaipėdoje nebelieka maršrutinių mikroautobusų 2017 09 04 Klaipėdoje nebelieka maršrutinių mikroautobusų
Jų darbas turėtų būti atnaujintas tik po naujų metų. Bedarbiais lieka maždaug šimtas maršrutinių mikroautobusų vežėjų.

Klaipėdoje atidarytas moderniausias darželis 2017 08 31 Klaipėdoje atidarytas moderniausias darželis
Rugsėjo 1-osios išvakarėse po rekonstrukcijos ir plėtros darbų Klaipėdoje atidarytas lopšelis-darželis „Puriena“ - moderniausia ugdymo įstaiga uostamiestyje.  

Lietuvos krepšininkams - Universiados auksas! 2017 08 29 Lietuvos krepšininkams - Universiados auksas!
Lietuvos krepšininkai studentai 85:74 nugalėjo amerikiečius ir iškovojo universiados auksą. Šioje rinktinėje žaidžia ir KU studentai Evaldas Šaulys bei Ignas Vaitkus.

2018 metus Klaipėda rengiasi skelbti Sporto metais 2017 08 29 2018 metus Klaipėda rengiasi skelbti Sporto metais
Ateinančiais metais – ypatingas dėmesys sportui: Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai teikiamas siūlymas 2018-uosius uostamiestyje paskelbti Sporto metais. Taryba apsispręs rugsėjo viduryje.

Šviestuvai įjungti prie dar vienuolikos Klaipėdos daugiabučių 2017 08 25 Šviestuvai įjungti prie dar vienuolikos Klaipėdos daugiabučių
Šviestuvai įrengti ir tamsiuoju paros metu jau šviečia prie dviejų Debreceno gatvėje esančių namų, ties šešiais daugiabučiais Pietinėje gatvėje bei trimis Taikos prospekte.

Tvarkoma Žardininkų aikštė 2017 08 22 Tvarkoma Žardininkų aikštė
Čia bus išklotos naujos, šviesiai rudos spalvos trinkelės, įrengta daugiau šviestuvų, esami šviestuvai bus pakeisti naujais, taip pat bus pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, gėlinės.

Sekmadienį į Palangą vėl sukvies šv. Roko atlaidai 2017 08 22 Sekmadienį į Palangą vėl sukvies šv. Roko atlaidai
Sekmadienį, rugpjūčio 27 d., Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyks šv. Roko atlaidai.

Klaipėdos dramos teatras pristato naująjį sezoną 2017 08 17 Klaipėdos dramos teatras pristato naująjį sezoną
Klaipėdos dramos teatras 82-ąjį sezoną šiemet pradėjo anksčiau, kad spektaklius galėtų pamatyti ir atostogaujantys miesto svečiai. Naujajame sezone – penkios premjeros ir vienas atnaujintas spektaklis vaikams.

Palangoje prasidėjo baseino su sveikatingumo centru statybos 2017 08 14 Palangoje prasidėjo baseino su sveikatingumo centru statybos
Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi.

Ilgąjį Žolinių savaitgalį Kuršių mariose – burlenčių ir irklenčių maratonas 2017 08 10 Ilgąjį Žolinių savaitgalį Kuršių mariose – burlenčių ir irklenčių maratonas
Rugpjūčio 12-15 dienomis, Kintuose startuos tradicinis, jau daugiau kaip dešimtmetį organizuojamas Burlenčių ir irklenčių maratonas.

Klaipėdos regionas vieningai sieks subalansuotos plėtros 2017 08 08 Klaipėdos regionas vieningai sieks subalansuotos plėtros
Klaipėdos regiono savivaldos stiprina bendradarbiavimą.  Dokumentu  išreikštas sutarimas suvienyti pastangas ir veiksmus, siekiant identifikuoti Klaipėdos regiono ekonominę specializaciją bei įvertinti ekonominės plėtros potencialą ir iššūkius.

Pagerbti naujieji Klaipėdos kultūros magistrai 2017 08 01 Pagerbti naujieji Klaipėdos kultūros magistrai
Šiemet garbingas kultūros magistro titulas suteiktas trims nusipelniusiems menininkams - aktoriui, pedagogui Dariui Meškauskui, kompozitoriui, pedagogui Remigijui Šileikai ir dailininkui-keramikui Isroildžonui Baroti.

Dragūnų batalione – rekordinis skaičius šauktinių 2017 08 01 Dragūnų batalione – rekordinis skaičius šauktinių
Į batalioną devyniems mėnesiams atvyksta per 630 jaunuolių, jų tarpe beveik dvi dešimtys merginų. Visi jaunuoliai tarnybą atlikti pasirinko savo noru.

Klaipėdos meras: statistika byloja, kad Klaipėda moka švęsti 2017 07 31 Klaipėdos meras: statistika byloja, kad Klaipėda moka švęsti
Manoma, kad šventėje per tris dienas galėjo apsilankyti net apie 700 tūkstančių svečių. Anot Jūros šventės organizatorių, šventė praėjo sklandžiai. Taip pat nepaisant to, kad lankytojų buvo gerokai daugiau nei įprastai Jūros šventės metu, policija fiksavo mažiau incidentų.

Klaipėda pasitiko 58-ąją Jūros šventę 2017 07 28 Klaipėda pasitiko 58-ąją Jūros šventę
Kviečianti ATRASTI KITOKIĄ šventė, šį savaitgalį dovanoja daugybę jūrinių akimirkų, kokybiškų, intriguojančių, specialiai Jūros šventei sukurtų projektų, koncertų, teatrinių pasirodymų.

Klaipėdos savivaldybė pirks pašto patalpas senamiestyje 2017 07 27 Klaipėdos savivaldybė pirks pašto patalpas senamiestyje
Senojo Klaipėdos paštelio patalpos neliks tuščios – Klaipėdos savivaldybė netrukus pradės procedūras dėl AB Lietuvos paštui nebereikalingų patalpų Aukštojoje gatvėje 13 pirkimo.


Aktualijos 81 - 100 iš 316
Pradžia | Ankstesnis | 3 4 5 6 7 | Sekantis | Paskutinis Visus
  •  
  •  
  •